Nie byłoby Jagielski Dance Project bez instruktorów – pełnych pasji profesjonalistów. Powiedzieć o nich, że kochają taniec to zdecydowanie za mało.  Instruktorzy Jagielski Dance Project żyją tańcem. Rozwijają się, szkolą i czerpią radość z dzielenia się swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi. Naszą kadrę angażujemy z najwyższą starannością dbając o to, by temperament instruktora pasował do grupy, którą uczy. Pracujemy z wykwalifikowanymi instruktorami, którzy zapewniają nie tylko najwyższy poziom tanecznej edukacji, ale również profesjonalnie opiekują się i wychowują najmłodszych tancerzy JDP. Poznaj ich bliżej.

Adrian Wilk

TANIEC WSPÓŁCZESNY

Teatr, taniec, performance – Adrian doskonale odnajduje się w świecie, w którym emocje stawiane są na pierwszym miejscu. Dlatego zajęcia z tańca współczesnego z Wilkiem to dobry trening zarówno dla ciała, jak i duszy.
więcej...

Agata Rutkowska

JAZZ | VIDEOCLIP

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w pierwszej klasie podstawówki zapisując się na zajęcia disco dance we Włocławku. W 2013 roku pojechała na pierwszy obóz ze szkołą Jagielski Dance Project i zakochała się w nowych stylach tańca.
więcej...

Agnieszka Żytniewska

JAZZ

Niezwykle pogodna i ciepła – jednak pod miłym uśmiechem kryje się czysty profesjonalizm! Zajęcia z jazzu u Agnieszki Żytniewskiej to prawdziwa przyjemność dla miłośników tańca.
więcej...

Ania Korzybska

JAZZ | BALET | VIDEOCLIP

Swoje pierwsze, taneczne kroki stawiała już w przedszkolu! Dzisiaj Ania dzieli się swoją pasją ucząc innych i opiekując się grupami turniejowymi Jagielski Dance Project. Tancerze ją kochają, a rodzice cenią za troskę i profesjonalizm.
więcej...

Ania Rygielska

LADIES LATINO | SEXY DANCE | TANIEC TOWARZYSKI

Silna i kobieca. Energiczna, ale cierpliwa! Anna Rygielska będzie Waszym przewodnikiem po świecie tańca towarzyskiego. W kobiecym gronie rozbudzi zmysły na sexy dance i pokaże, jak czerpać radość z gorących rytmów ladies latino.
więcej...

Anna Marta Konopka

JAZZ | BURLESKA

Za dnia wymagająca instruktorka jazzu... Wieczorem zmienia się w prawdziwą divę burleski. Anna Marta Konopka, dla której taniec i muzyka to największe pasje w życiu, oferuje zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
więcej...

Artur Cieciórski

AKROBATYKA

Pracowitość, systematyczność i dobra współpraca to elementy, które są niezbędne na zajęciach akrobatyki u Artura Cieciórskiego. W zamian udowadnia, że granice możliwości ludzkiego ciała leżą znacznie dalej, niż wydaje się to przeciętnemu człowiekowi.
więcej...

Daria Olszewska

ZUMBA

Daria to człowiek orkiestra - śpiewa, tańczy, gra na instrumentach i uczy języków. Jednak taniec jest jej największą pasją. Jej zajęcia zumby to przede wszystkim energetyzująca atmosfera, latynoamerykańskie kroki i niebanalny fitness.
więcej...

Emilia Rudnicka

AKROBATYKA

Miłość Emilii do akrobatyki rozpoczęła się już w przedszkolu. Po wielu sukcesach i osiągnięciu pełnoletności zafascynowała się akrobatyką powietrzną. Jej występy zachwycają, a uczniowie cenią ją za profesjonalizm, uśmiech i pasję, którą zaraża każdego.
więcej...

Ewelina Kaufka

HIP-HOP

Bomba energetyczna! – tak najprościej można zdefiniować zajęcia z Ewelina Kaufką. Mówi, że taniec to całe jej życie. My jej wierzymy, bo w treningi wkłada całe serce, a swoją miłością do hip hopu dzieli się ze wszystkimi kursantami.
więcej...

Ewelina Szczepańska

BALET

Klasyka! I co się z nią wiąże - perfekcja, dokładność, cierpliwość. Ewelina Szczepańska, królująca na deskach wielu polskich i zagranicznych teatrów, na zajęciach baletu udowodni, że droga do doskonałości jest długa, ale daje mnóstwo satysfakcji.
więcej...

Jacek Roszak

BACHATA SENSUAL

Swoją przygodę z tańcem rozpoczął w wieku 17 lat, kiedy usłyszał od kogoś, że nie ma poczucia rytmu. Nie poddał się. Udowodnił, że można osiągnąć wszystko. Dziś jest tancerzem, instruktorem, występuje na deskach Opery Nova i Teatru Polskiego w Bydgoszczy. Bachata to jego największa taneczna miłość.

więcej...

Joanna Henke

JAZZ

Dziesiątki medali, wykształcenie pedagogiczne i mnóstwo energii. Jej choreografie zdobywają najwyższe nagrody, a doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi jak i dorosłymi powoduje, że jej zajęcia to świetna zabawa.
więcej...

Jowita Peroń

HIP HOP | VIDEOCLIP | 3 LATKI

Wszechstronna tancerka różnych stylów tańca. Uwielbia łączyć techniki taneczne i tworzyć wyjątkowe choreografie. Jowita studiowała pedagogikę tańca na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Obecnie pogłębia wykształcenie pedagogiczne, bo zawsze jej marzeniem była praca z dziećmi.
więcej...

Jurij Żurajew

JAZZ | LADIES LATINO | HOUSE | BALLROOM FUSION

Profesjonalny – tak jednym słowem można określić Jurija Żurajewa. Trzeba także dopowiedzieć – ambitny, wszechstronny, wymagający. Zajęcia u niego są gwarancją świetnej atmosfery i efektywnej nauki przy najnowszej muzyce.
więcej...

Kamilla Krajewska

SALSA | BACHATA

Joie de vivre – czyli radość życia! Kamila Krajewska próbuje rozbudzić ją w każdym ze swoich kursantów. O czym sami się przekonacie na zajęciach salsy i bachaty.
więcej...

Karolina Kaźmierczak

HIP-HOP

Jak większość dziewczynek, już w przedszkolu marzyła, by zostać baletnicą. Baletnicą nie została, ale jednego można być pewnym – taniec zawładnął jej życiem. Jej zajęcia są połączeniem oldschool'owego hip hop'u z domieszką różnych stylów, co daje świetne efekty i pozwala na szybki rozwój.
więcej...

Maja Krajewska

HIP-HOP

Gdy serce bije w rytmie hip hop'u, trudno zapanować nad swoją energią. Na zajęciach u Mai Krajewskiej przekonasz się, że taniec potrafi zawładnąć całym życiem!
więcej...

Malwina Żygowska

DANCEHALL

Jej serce bije w rytmie dancehallu! Jedna z czołowych tancerek i prekursorek tego stylu w Polsce, instruktorka twerkingu, a prywatnie pasjonatka kultury jamajskiej. Malwina sprawia, że lekcje aż kipią od pozytywnej energii!
więcej...

Mariusz “Mario” Brzozowski

HIP HOP | BREAKDANCE

Pasja, charakter, styl i zaangażowanie – tak w tych słowach można opisać zajęcia Mariusza. B-boy dużą wagę przykłada do szczegółów – oprócz tańca uczy historii swojego stylu i samodyscypliny, której sam jest mistrzem. Treningi z Mariem zawsze są dynamiczne i pełne pozytywnej energii !
więcej...

Ola Sokołowska

POLE DANCE

Kiedy człowieka rozpiera energia, musi znaleźć aktywność, w której ją wykorzysta. Doskonale wie o tym nasza instruktorka pole dance – Ola Sokołowska – której wyczyny na rurce przyprawiają o zawrót głowy.
więcej...

Paulina Pietrzycka

BACHATA SENSUAL

Na co dzień spokojnie wykonuje obowiązki fryzjera, po pracy wybucha jak wulkan i zaczyna kroczyć w rytm muzyki. Kiedy z powodu kontuzji nie może chodzić, Paulina po prostu zaczyna tańczyć. To właśnie ten upór i dążenie do celu doprowadziły ją do osiągania tanecznych sukcesów.

więcej...

Rafał Schulz

TANIEC TOWARZYSKI | LADIES LATINO

Elegancki walc, ogniste tango, gorąca rumba - Rafał Schulz otworzy przed Wami drzwi do świata tańca towarzyskiego. Nie tylko nauczy Was tanecznych kroków, ale także zarazi pasją i dobrą energią! Na ladies latino pokaże zaś, co to znaczy prawdziwy wdzięk i ekspresja ruchu.
więcej...

Tomek Florja

ZUMBA | ZUMBA GOLD

Z muzyką związany od lat. Przygodę z fitnessem zaczął właśnie od ZUMBA Fitness. ZUMBA Fitness daje możliwość połączenia świetnej zabawy z tańcem i efektywnym treningiem cardio. Duży uśmiech, potężna dawka pozytywnej energii i mnóstwo spalonych kalorii przez uczestników to cel Tomka na każdych zajęciach.
więcej...

Wojtek WoCo Krawczuk

HIP-HOP

To właśnie on wprowadził street dance do Torunia i z zapałem uczy kolejne pokolenia! Woco – czyli prawdziwy pasjonat, na zajęciach u którego nie tylko nauczysz się tańczyć, ale także poznasz historię i kulturę hip hopu.
więcej...

Zosia Trędowicz

POLE DANCE

Popisy na rurce Zofii Trędowicz robią na wszystkich ogromne wrażenie, ale i tak większe emocje wzbudzają postępy jej kursantek. Ciężka praca i dobra zabawa? Na pole dance to się nie wyklucza!
więcej...