Nie byłoby Jagielski Dance Project bez instruktorów – pełnych pasji profesjonalistów. Powiedzieć o nich, że kochają taniec to zdecydowanie za mało.  Instruktorzy Jagielski Dance Project żyją tańcem. Rozwijają się, szkolą i czerpią radość z dzielenia się swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi. Naszą kadrę angażujemy z najwyższą starannością dbając o to, by temperament instruktora pasował do grupy, którą uczy. Pracujemy z wykwalifikowanymi instruktorami, którzy zapewniają nie tylko najwyższy poziom tanecznej edukacji, ale również profesjonalnie opiekują się i wychowują najmłodszych tancerzy JDP. Poznaj ich bliżej.

Adrian Wilk

TANIEC WSPÓŁCZESNY

Teatr, taniec, performance – Adrian doskonale odnajduje się w świecie, w którym emocje stawiane są na pierwszym miejscu. Dlatego zajęcia z tańca współczesnego z Wilkiem to dobry trening zarówno dla ciała, jak i duszy.
więcej...

Agnieszka Żytniewska

JAZZ

Niezwykle pogodna i ciepła – jednak pod miłym uśmiechem kryje się czysty profesjonalizm! Zajęcia z jazzu u Agnieszki Żytniewskiej to prawdziwa przyjemność dla miłośników tańca.
więcej...

Ania Korzybska

JAZZ | BALET

Swoje pierwsze, taneczne kroki stawiała już w przedszkolu! Dzisiaj Ania dzieli się swoją pasją ucząc innych i opiekując się grupami turniejowymi Jagielski Dance Project. Tancerze ją kochają, a rodzice cenią za troskę i profesjonalizm.
więcej...

Ania Rygielska

LADIES LATINO | SEXY DANCE | TANIEC TOWARZYSKI

Silna i kobieca. Energiczna, ale cierpliwa! Anna Rygielska będzie Waszym przewodnikiem po świecie tańca towarzyskiego. W kobiecym gronie rozbudzi zmysły na sexy dance i pokaże, jak czerpać radość z gorących rytmów ladies latino.
więcej...

Anna Marta Konopka

JAZZ | BURLESKA

Za dnia wymagająca instruktorka jazzu... Wieczorem zmienia się w prawdziwą divę burleski. Anna Marta Konopka, dla której taniec i muzyka to największe pasje w życiu, oferuje zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
więcej...

Artur Cieciórski

AKROBATYKA

Pracowitość, systematyczność i dobra współpraca to elementy, które są niezbędne na zajęciach akrobatyki u Artura Cieciórskiego. W zamian udowadnia, że granice możliwości ludzkiego ciała leżą znacznie dalej, niż wydaje się to przeciętnemu człowiekowi.
więcej...

Bartek Pankau

AKROBATYKA

Jego występy to imponujące spektakle, które przekraczają ludzką wyobraźnię. Na zajęciach z akrobatyki Bartek Pankau pokazuje, czym jest siła, spokój ducha i wielka odwaga. Zawsze cierpliwy i opanowany – idealny trener dla wymagających i ambitnych.
więcej...

Emilia Rudnicka

AKROBATYKA

Miłość Emilii do akrobatyki rozpoczęła się już w przedszkolu. Po wielu sukcesach i osiągnięciu pełnoletności zafascynowała się akrobatyką powietrzną. Jej występy zachwycają, a uczniowie cenią ją za profesjonalizm, uśmiech i pasję, którą zaraża każdego.
więcej...

Ewelina Kaufka

HIP-HOP

Bomba energetyczna! – tak najprościej można zdefiniować zajęcia z Ewelina Kaufką. Mówi, że taniec to całe jej życie. My jej wierzymy, bo w treningi wkłada całe serce, a swoją miłością do hip hopu dzieli się ze wszystkimi kursantami.
więcej...

Ewelina Szczepańska

BALET

Klasyka! I co się z nią wiąże - perfekcja, dokładność, cierpliwość. Ewelina Szczepańska, królująca na deskach wielu polskich i zagranicznych teatrów, na zajęciach baletu udowodni, że droga do doskonałości jest długa, ale daje mnóstwo satysfakcji.
więcej...

Joanna Henke

JAZZ

Dziesiątki medali, wykształcenie pedagogiczne i mnóstwo energii. Jej choreografie zdobywają najwyższe nagrody, a doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi jak i dorosłymi powoduje, że jej zajęcia to świetna zabawa.
więcej...

Jurij Żurajew

JAZZ | HOUSE

Profesjonalny – tak jednym słowem można określić Jurija Żurajewa. Trzeba także dopowiedzieć – ambitny, wszechstronny, wymagający. Zajęcia jazzu u niego są gwarancją świetnej atmosfery i efektywnej nauki przy najnowszej muzyce.
więcej...

Justyna Rumińska

HIP-HOP

Dla dzieci i młodzieży – pani od hip hopu. Dla dorosłych kobiet – aktywna mama! Na zajęciach u Justyny Rumińskiej znajdzie się miejsce dla każdego.
więcej...

Kamilla Krajewska

SALSA | BACHATA

Joie de vivre – czyli radość życia! Kamila Krajewska próbuje rozbudzić ją w każdym ze swoich kursantów. O czym sami się przekonacie na zajęciach salsy i bachaty.
więcej...

Karolina Kaźmierczak

HIP-HOP

Jak większość dziewczynek, już w przedszkolu marzyła, by zostać baletnicą. Baletnicą nie została, ale jednego można być pewnym – taniec zawładnął jej życiem. Jej zajęcia są połączeniem oldschool'owego hip hop'u z domieszką różnych stylów, co daje świetne efekty i pozwala na szybki rozwój.
więcej...

Kasia Seniuk

HIP-HOP | TANECZNE TRZYLATKI

Hip hop to energia, która ją napędza! Pasja, bez której nie wyobraża sobie życia. Kasia Seniuk pokazuje wszystkim, czym jest prawdziwa miłość do tańca. Co więcej... przekazuje swoją pasję dalej – nawet tym najmłodszym... tanecznych trzylatkom.
więcej...

Maja Krajewska

HIP-HOP

Gdy serce bije w rytmie hip hop'u, trudno zapanować nad swoją energią. Na zajęciach u Mai Krajewskiej przekonasz się, że taniec potrafi zawładnąć całym życiem!
więcej...

Martyna Bitner

HIP-HOP

Jako instruktor doskonale wie, jak rozwinąć umiejętności taneczne u swoich uczniów, jako pedagog doskonale rozumie potrzeby najmłodszych. Zajęcia u Martyny Bitner będą nie tylko niezwykłą przygodą z hip hopem, ale także spotkaniem z doświadczonym nauczycielem, który ma na uwadze indywidualizm każdego dziecka.
więcej...

Ola Sokołowska

POLE DANCE

Kiedy człowieka rozpiera energia, musi znaleźć aktywność, w której ją wykorzysta. Doskonale wie o tym nasza instruktorka pole dance – Ola Sokołowska – której wyczyny na rurce przyprawiają o zawrót głowy.
więcej...

Rafał Schulz

TANIEC TOWARZYSKI | LADIES LATINO

Elegancki walc, ogniste tango, gorąca rumba - Rafał Schulz otworzy przed Wami drzwi do świata tańca towarzyskiego. Nie tylko nauczy Was tanecznych kroków, ale także zarazi pasją i dobrą energią! Na ladies latino pokaże zaś, co to znaczy prawdziwy wdzięk i ekspresja ruchu.
więcej...

Tomek Florja

ZUMBA | ZUMBA GOLD

Z muzyką związany od lat. Przygodę z fitnessem zaczął właśnie od ZUMBA Fitness. ZUMBA Fitness daje możliwość połączenia świetnej zabawy z tańcem i efektywnym treningiem cardio. Duży uśmiech, potężna dawka pozytywnej energii i mnóstwo spalonych kalorii przez uczestników to cel Tomka na każdych zajęciach.
więcej...

Wojtek WoCo Krawczuk

HIP-HOP

To właśnie on wprowadził street dance do Torunia i z zapałem uczy kolejne pokolenia! Woco – czyli prawdziwy pasjonat, na zajęciach u którego nie tylko nauczysz się tańczyć, ale także poznasz historię i kulturę hip hopu.
więcej...

Zosia Trędowicz

POLE DANCE

Popisy na rurce Zofii Trędowicz robią na wszystkich ogromne wrażenie, ale i tak większe emocje wzbudzają postępy jej kursantek. Ciężka praca i dobra zabawa? Na pole dance to się nie wyklucza!
więcej...