Dni Otwarte 2021 - Jagielski Dance Project

DNI OTWARTE

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych lekcjach, na których będzie można poznać instruktora, nowe style tańca i wybrać ofertę dla siebie.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 3 lat, młodzieży i dorosłych zupełnie początkujących oraz dla tancerzy, którzy chcieliby spróbować swoich sił w nowych stylach tańca.

Udział w Dniach Otwartych jest całkowicie bezpłatny, ale na zajęcia obowiązują zapisy on-line. Ze względu na ograniczenia liczby osób w salach, w zajęciach udział mogą wziąć wyłącznie zapisani uczestnicy.

 

Bezpłatne Dni Otwarte, a co po nich? Regularne zajęcia!

Po bezpłatnych zajęciach w ramach Dni Otwartych możesz od razu zapisać się na zajęcia regularne w recepcji lub wejść na naszą stronę i dokonać rejestracji przez formularz zapisu.

Pełen grafik zajęć dla dzieci i dorosłych znajdziesz TUTAJ. Zapisy przyjmujemy osobiście w recepcji, przez formularz na stronie, mailowo i telefonicznie.

Cennik na nowy sezon znajdziesz TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy i życzymy świetnej zabawy z naszymi instruktorami podczas zajęć w JDP!

 

Dzień otwarty jazz 16+

Dzień otwarty jazz 16+

04.11.2021 czwartek 20:15 - 21:30

Jazz zwiększa gibkość i siłę, buduje w tancerzu wytrzymałość oraz pozwala na wyrażanie swoich emocji podczas grupowych lub indywidualnych etiud. Obok techniki bardzo istotna jest ekspresja

Dzień otwarty broadway 16+ POZIOM 2

Dzień otwarty broadway 16+ POZIOM 2

29.10.2021 piątek 20:30 - 21:30

Na zajęciach towarzyszą dźwięki najlepszych jazzowych Big Bandów oraz hitów musicalowych. Rytm, muzyka, ruch i ekspresja to najważniejsze elementy, na których skupiamy się na zajęciach.

Dzień otwarty balet 16+

Dzień otwarty balet 16+

8.11.2021 poniedziałek 19:30 - 20:30

Taniec klasyczny kształtuje postawę, wzmacnia mięśnie nóg, brzucha i kręgosłupa, zwiększa elastyczność ciała. Tancerze baletu poruszają się z niezwykła gracją.

Pytania i wątpliwości

Masz pytania i wątpliwości? Nowi tancerze najczęściej potrzebują odpowiedzi na te pytania:

Najłatwiej wypełniając formularz rejestracyjny na naszej stronie, możesz to również zrobić osobiście w recepcji szkoły lub telefonicznie.

Najważniejsze są trzy elementy: STRÓJ, OBUWIE, WODA. Strój uzależniony jest od danego stylu tańca, jednak zawsze powinnien być wygodny, przewiewny i nie krępujący ruchów. Baletki kupisz w recepcji naszej szkoły.

JAZZ: jazzówki lub baletki, leginsy, przylegający top, koszulka,

BALET: baletki, leginsy, obcisła koszulka, spódniczka tutu

HIP HOP/ BREAKDANCE: wygodne buty sportowe, luźne dresowe spodnie, wygodny t-shirt,

AKROBATYKA: skarpetki, leginsy, wygodna koszulka, buty do przemieszczania się z szatni do sali

HIGH HEELS: stabilne buty na szpilce lub obcasie (mogą być botki), strój wygodny

SALSA, BACHATA, LADIES LATINO: chcemy żebyś czuła się kobieco, ale przede wszystkim wygodnie, na początek wystarczą buty sportowe, bardziej zaawansowane grupy zazwyczaj tańczą w butach tanecznych na obcasie

KURSY W PARACH: wygodne buty (mogą być sportowe), ubiór nie musi być sportowy

W przypadku małych dzieci warto porozmawiać z nimi przynajmniej dzień wcześniej, a najlepiej kilka razy o kursie. Pokaż zdjęcie instruktora, przeczytaj kim jest i zapoznajcie się z informacjami o wybranym stylu. Warto poświęcić też chwilę, żeby obejrzeć kilka filmów na naszym kanale YouTube, żeby pokazać dziecku jak wyglądają kursy w szkole i jaki jest cel – występ w pokazach. Sprawdź w której sali odbędą się lekcje, żeby łatwiej się do niej dostać w szkole, pokaż dziecku jak wygląda sala, łatwiej będzie mu wejść do przestrzeni, którą już kiedyś widziało.

Po więcej najczęściej zadawanych pytań zajrzyj TUTAJ.