Michał Kazik Kaźmierczak

Michał Kazik Kaźmierczak

HIP HOP

Jest założycielem i członkiem organizacji "Who If Not You!?" - ekipy tanecznej która zajmuje się prowadzeniem warsztatów tanecznych oraz działalnością charytatywną. Michał swoją taneczną przygodę rozpoczął stosunkowo późno, bo w wieku 16 lat. Początek swojej tanecznej kariery związał z grupą BE2BE. Po latach praktyki pojawił się na scenie komercyjnej – występował w TVN (Mam Talent, DD TVN), Telewizji Polsat (GoT To Dance), a także w Warszawskim Teatrze na Woli.

Uczył się od instruktorów z całego świata na obozach Fair Play, SDA, FNF i wielu innych. Odbył podróż do Nowego Yorku, gdzie miał okazję szkolić się w najlepszych szkołach tańca na świecie, takich jak: Broadway Dance Center, Millenium Dance Complex, Movement Lifestyle, Debbie Reynolds. Miał okazję uczyć się także w Harmonic Dance Studio w Paryżu oraz Studio 68, Pineapple Dance Studio w Londynie oraz w En Dance Studio w Japonii. Ten ostatni wyjazd miał ogromny wpływ na jego taneczny rozwój. Brał udział w prestiżowym obozie Urban Dance Camp w Niemczech, a wraz z zaprzyjaźnionymi B-Boys występował jako streetperformer we Włoszech.

Po wielu latach tańca, tysiącach przebytych kilometrów oraz setkach przygód udało mu się dotrzeć do momentu w którym zrozumiał sens własnego życia, sens który go określa, sens który zawarty jest w słowach – "Jak nie my, to kto?!" Zrozumiał, że jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za własne życie, ale także za życie osób, które nas otaczają. To właśnie w nas leży siła i chęć zmiany świata na lepsze. Oprócz tej poważnej otoczki jest także niezłym świrem, fanem Królika Bugsa, a po nocach ratuje miasto w stroju Batmana.

Występ Michała i jego ekipy w programie Mam Talent można zobaczyć tutaj:

Występ Michała w Mam Talent

wszystkie zajęcia prowadzone przez tego instruktora

W przygotowaniu