Wiktoria Ryczkowska

Wiktoria Ryczkowska

JAZZ

Wiktoria to utalentowana tancerka i instruktorka, która pasję do tańca zapoczątkowała już w wieku 4 lat. Rozpoczęła szkolenie w teatrze muzycznym, gdzie miała okazję brać udział w różnorodnych spektaklach i po raz pierwszy stanęła na scenie. W wieku 11 lat miała niepowtarzalną szansę rozwijania swoich umiejętności w Holandii, w renomowanym studiu Cirque-it. Tam zakochała się w stylach Jazz, balet oraz modern. Od tego czasu taniec stał się integralną częścią jej życia. Rozpoczęła treningi w Jagielski Dance Project w grupach turniejowych.

W jej karierze można znaleźć wiele sukcesów zdobytych z formacją oraz liczne występy solowe na najwyższym poziomie. Największą dumę sprawiły jej tytuły Mistrzyni Polski 2021 oraz 2022 federacji WADF.

W roku 2023 podjęła wyzwanie Intensywnego Kursu Instruktorskiego, zorganizowanego przez Egurrola Dance Studio, mając na celu przekazanie zdobytej wiedzy podczas nauki. Dzięki kursowi zyskała nie tylko cenne umiejętności, lecz także uzyskała tytuł instruktora sportu w dziedzinie tańca Jazz.

Wiktoria nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w warsztatach o zróżnicowanym charakterze, organizowanych na terenie całej Polski. Posiada wszechstronne umiejętności w stylach Jazz, Modern, highheels, hip-hop oraz latino. Oprócz tego, pracowała przy wielu projektach oraz teledyskach, co dodatkowo wzbogaca jej doświadczenie w branży tanecznej. Jej pasja, zaangażowanie i bogate doświadczenie uczynią każdą lekcję niezapomnianą i inspirującą przygodą.

wszystkie zajęcia prowadzone przez tego instruktora

GRUPASTYLWIEKPOZIOMDATA ROZPOCZĘCIADZIEŃGODZINA ROZPOCZĘCIAGODZINA ZAKOŃCZENIAINSTRUKTORSALACENAZAPISY
JWK1Jazz6-11poziom 105.01.2024piątek17:4518:45Wiktoria R.malinowa152złGRUPA ZAMKNIĘTA
JW1Jazz16+poziom 227.10.2023piątek20:0521:20Wiktoria R.malinowa160złGRUPA ZAMKNIĘTA