Piotr Jagielski

Założyciel szkoły tańca Jagielski Dance Project. Chce, żeby jego szkoła była dla tancerzy miejscem, w którym kochają przebywać. Utytułowany tancerz i choreograf. Tworzył choreografie dla największego telewizyjnego tanecznego show „You Can Dance – Po prostu tańcz”, spektakli tanecznych warszawskiego Teatru „Rampa” i chorzowskiego Teatru Rozrywki oraz serialu „Tancerze”. Współpracował z wybitnymi pedagogami tańca, do których należą m.in. Richard Hevey, Jacqueline Beck, Annatina Hug, Marc Wuest i Luciano di Natale. Był jednym z inicjatorów „Europejskich spotkań tanecznych” – największych warsztatów tanecznych w Polsce. W 2010 roku otworzył profesjonalną szkołę tańca – Jagielski Dance Project. Chciałby, żeby cały Toruń – jego rodzinne miasto – pokochał taniec.

Początki Jagielski Dance Project

Pierwsze zajęcia taneczne odbywały się w toruńskich szkołach i ośrodkach sportowych. Krótko po ich starcie okazało się, że szkolne sale są za małe, a chętnych do tańca coraz więcej. Od marca 2011 szkoła tańca Jagielski Dance Project ma swoją siedzibę w nowoczesnym obiekcie przy ul. Grudziądzkiej w Toruniu.

Od 2012 roku organizujemy przeglądy taneczne, na których tancerze mogą zaprezentować swoje umiejętności. Rodziny i przyjaciele mogą sprawdzić, jakie postępy udało się zrobić, dzięki regularnej pracy z instruktorami Jagielski Dance Project. Przegląd Taneczny JDP to największa impreza taneczna w regionie, która odbywa się regularnie dwa razy do roku i gromadzi ponad 2-tysięczną publiczność!

Latem 2012 roku, w Tucholi odbył się pierwszy obóz taneczny Jagielski Dance Project. Organizujemy je co roku i wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością zarówno wśród młodszych jak i starszych tancerzy.

Również od 2012 roku organizujemy ferie zimowe i letnie półkolonie. To kolejna forma łącząca w sobie taniec i zabawę. To również dodatkowa szansa na zdobycie tanecznego doświadczenia.

W 2013 roku stworzyliśmy pierwsze grupy turniejowe, które już w 2014 roku zdobyły nagrody i wyróżnienia na najważniejszych ogólnopolskich turniejach.

Od 2015 roku poszerzyliśmy ofertę kilkunastu stylów tańca o zajęcia akrobatyczne.

W 2016 roku dwukrotnie powiększyliśmy szkołę. Powstały 3 nowe sale, w tym nasza największa sala biała o powierzchni ponad 250 m2.

W 2021 roku rozbudowaliśmy ponad dwukrotnie salę do akrobatyki, doskonałe wyposażenie pozwala na jeszcze bardziej intensywny rozwój umiejętności.

Szkoła cały czas się rozwija i prowadzi szkolenia dla zupełnie początkujących i zaawansowanych tancerzy.

Szkoła obecnie

Aktualnie prowadzimy w szkole zajęcia w kilkunastu stylach tanecznych, w kilkudziesięciu grupach na różnych poziomach zaawansowania, dla dzieci w różnym wieku oraz dla dorosłych. W naszej szkole swoje umiejętności taneczne co roku doskonali ponad 1000 zadowolonych uczniów. Rodzice i dzieci polecają nas swoim przyjaciołom i znajomym. Z sukcesami prowadzimy kilkanaście grup turniejowych, które co sezon stają na podium najważniejszych krajowych turniejów tanecznych.

0 INSTRUKTORÓW
0 GRUP TURNIEJOWYCH
0 STYLÓW TAŃCA
0 METRÓW POWIERZCHNI

TANCERZE, DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE TWORZENIE PIĘKNEJ HISTORII JAGIELSKI DANCE PROJECT!

Wyróżnia nas

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE
Szkoła zaczęła działać w 2010 roku, zaczynaliśmy od oferty kilku zajęć, w tej chwili mamy kilkadziesiąt grup tanecznych i oferujemy naukę kilkunastu stylów tańca i akrobatyki.

PROFESJONALNI INSTRUKTORZY
Pracujemy z doświadczonymi, wykwalifikowanymi instruktorami, którzy kochają to, co robią. Nasi instruktorzy stale szkolą się i doskonalą swoje umiejętności, są również troskliwymi pedagogami, zapewniającymi wsparcie merytoryczne i doskonałą opiekę dzieciom w każdym wieku.

SUKCESY GRUP TURNIEJOWYCH
Od 2013 roku prowadzimy grupy turniejowe, które mają intensywny trening i występują na najbardziej prestiżowych turniejach tanecznych w regionie i Polsce. Z każdego turnieju przywożą puchary i medale, na każdym stają na podium. Jesteśmy z nich bardzo dumni.

KILKANAŚCIE STYLÓW TANECZNYCH
Na parkietach JDP uczymy w bardzo zróżnicowanych stylach: taniec jazz’owy, modern jazz, balet, taniec współczesny, taniec towarzyski, salsa i bachata tańczone w parach i solo, hip hop, locking, popping, breakdance oraz stretching i akrobatyka.

AUTORSKIE PRZEGLĄDY I WARSZTATY TANECZNE
Dwa razy do roku organizujemy Przegląd JDP – największą imprezę taneczną w Toruniu! Podczas Przeglądu na scenie stają wszyscy chętni tancerze Jagielski Dance Project. Przegląd gromadzi każdorazowo ponad 2000 publiczność! To niepowtarzalna okazja, żeby spełnić swoje taneczne marzenia i sprawdzić, jakie postępy udało się uczynić dzięki regularnej nauce tańca.

MIEJSCE, W KTÓRYM CHCE SIĘ BYĆ
Do dyspozycji dzieci i rodziców oczekujących na zajęcia mamy dużo przestrzeni i wygodne kanapy. Nasza recepcja zawsze służy pomocą i najnowszą ofertą zajęć.

NIE TYLKO TANIEC
W naszej ofercie znajdują się nie tylko zajęcia taneczne. Od lat z sukcesami organizujemy obozy, ferie zimowe, półkolonie i taneczne nocki. Zapewniamy doskonałą opiekę pedagogiczną i niesamowite emocje przez okrągły rok.

Kawiarnia

KAWIARNIA BEZA

Pyszna, świeżo palona kawa, domowe ciasto, smaczne kanapki i przekąski od toruńskiej cukierni i bistro Beza. To wszystko czeka na kawoszy i głodomorów, którzy przed zajęciami potrzebują dawki energii.

BEZA kawiarnia