Ewelina Szczepańska

Ewelina Szczepańska

BALET

Klasyka! I co się z nią wiąże - perfekcja, dokładność, cierpliwość. Ewelina Szczepańska, królująca na deskach wielu polskich i zagranicznych teatrów, na zajęciach baletu udowodni, że droga do doskonałości jest długa, ale daje mnóstwo satysfakcji.

Ewelina ukończyła Państwową Szkołę Baletową w Gdańsku, a swoje umiejętności z zakresu tańca klasycznego, jazzu i modernu szlifowała także w Momentum Dancing School w Atenach.

Doświadczenie zdobywała w całej Europie, biorąc udział w tournée Opery Bałtyckiej i Opery Nova. Gościła na deskach teatrów w Holandii, Niemczech i Belgii. Tańczyła w Teatrze Orama w Atenach, z którym odbyła tournée po Szwajcarii, Austrii i Niemczech.

W dorobku ma występy zespołowe i solowe w operach, operetkach i musicalach. Była tancerką takich spektakli jak: Wesoła wdówka, Traviata, Księżniczka czardasza, Don Kichot, Kot w butach, Śpiąca królewna, Dziadek do orzechów, Kopciuszek, Pan Twardowski, Królewna śnieżka, Upiór w operze.

Ma wspaniałe podejście do dzieci, dlatego zajęcia u niej są czystą przyjemnością! Doskonale zdaje sobie sprawę, że nauka baletu wymaga cierpliwości - motywuje swoich kursantów i pokazuje, że treningi to nie tylko pokonywanie swoich słabości, ale przede wszystkim radość płynąca z tańca.

wszystkie zajęcia prowadzone przez tego instruktora

GRUPASTYLWIEKPOZIOMDATA ROZPOCZĘCIADZIEŃGODZINA ROZPOCZĘCIAGODZINA ZAKOŃCZENIAINSTRUKTORSALACENAZAPISY