W naszej szkole istnieje możliwość wynajmu sal nie tylko w celach tanecznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą jeśli szukasz miejsca, w którym możesz ćwiczyć taniec (solo, w parze lub większą grupą), trenować akrobatykę, gimnastykę, sztuki walki, zroganizujesz szkolenie lub kreatywne spotkanie dla pracowników, wyprawisz urodziny. ZAPRASZAMY!

Co wynajmujemy?

Studio Jagielski Dance project składa się z 7 nowoczesnych sal, o łącznej powierzchni ponad 800 m2, które wyposażone są w lustra na całej długości ściany, sprzęt nagłaśniający oraz parkiet dostosowany dla tancerzy. 6 sal jest klimatyzowanych. Ponadto w szkole znajdują się 4 szatnie (3 z łazienkami, jedna z przewijakiem) oraz wygodny, przestronny, klimatyzowany hol.

Przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową dla tancerzy i nie tylko! Zapraszamy również grupy trenujące sztuki walki i wszystkich zainteresowanych treningiem na dużej przestrzeni w bardzo dobrych warunkach.

Sale można wynająć również w celach niezwiązanych z tańcem np. na szkolenia i eventy dla dzieci lub dorosłych (spotkania integracyjne, spotkania kreatywne, warsztaty, szkolenia, urodziny, kinder bale itd.). Wynajem sali może obejmować dodatkową obsługę, przygotowanie foyer i dodatkowej sali czy szatni. Po wcześniejszym zgłoszeniu, istnieje również możliwość skorzystania w wybranym terminie z usług kawiarni Rubicon w Jagielski Dance Project. Ceny dodatkowych opcji związanych z wynajmem sal do uzgodnienia indywidualnie.

Zapraszamy do Jagielski Dance Project!

Parter

Sala żółta – 90 m2

Sala niebieska – AKROBATYCZNA – 80m2

Piętro

Sala czerwona – 140 m2

Sala fioletowa – 86 m2

Cennik

Sale ŻÓŁTA, CZERWONA, FIOLETOWA, TURKUSOWA, MALINOWA

Aktywni członkowie TKS DANCEPRO, którzy mają opłaconą składkę w danym miesiącu – 30 zł/godzinę.

Pozostałe osoby (trening indywidualny, grupa do 4 osób) – 60 zł/godzinę

UWAGA! Przy stałej współpracy istnieje możliwość negocjacji cen. Grupy zorganizowane zainteresowane regularnymi zajęciami również mogą liczyć na indywidualną ofertę.

Wynajem komercyjny – warsztaty, organizacja spotkań biznesowych i prywatnych – wycena indywidualna w zależności od czasu wynajmu, liczby osób biorących udział oraz terminów.

Kontakt w celu rezerwacji sali pod numerem telefonu 723 16 16 16 oraz adresem e-mail: kontakt@dancepro.pl

Sale BIAŁA (BANKIETOWA) i NIEBIESKA (AKROBATYCZNA) – wycena indywidualna.

Wynajem komercyjny – warsztaty, organizacja spotkań biznesowych i prywatnych – wycena indywidualna w zależności od czasu wynajmu, liczby osób biorących udział w evencie oraz terminów.

Kontakt w sprawie wynajmu komercyjnego pod numerem telefonu 730 720 750 oraz adresem e-mail: kuba@dancepro.pl