GRAFIK ZAJĘĆ
SEZON 2023-2024
Zapisy
1. Wybierz filtr np. styl, dzień tygodnia, poziom zaawansowania. Dopóki nie wybierzesz filtrów, wyświetli się alfabetycznie 10 pierwszych kursów.
2. Odszukaj zajęcia, które pasują do Twojego planu tygodnia.
3. Wybierz najlepszą opcję i kliknij w napis ZAPISY. W ten sposób wejdziesz na stronę grupy, gdzie możesz zapisać się na zajęcia poprzez FORMULARZ. Można to również zrobić telefonicznie (723 16 16 16) lub osobiście w recepcji.
P1 - poziom 1 | dla osób, które nie miały styczności z danym stylem |
P2 - poziom 2 | dla osób z doświadczeniem 3 miesiące w danym stylu |
P3 - poziom 3 | dla osób z doświadczeniem 1 rok w danym stylu |
P4 - poziom 4 | dla osób z doświadczeniem 2 lata w danym stylu |
OPEN | zajęcia dla wszystkich bez względu na poziom zaawansowania |
Zajęcia mogą posiadać różne statusy:
ZAPISY – oznacza, że prowadzimy nabór do grupy; pamiętaj, żeby dopasować poziom grupy i sprawdź czy zajęcia już się rozpoczęły. Jeśli zajęcia już się rozpoczęły zazwyczaj i tak można dołączyć do grupy, ale warto potwierdzić to telefonicznie przed przybyciem na zajęcia. Czasami wskazana jest data, od której można dołączyć do grupy, na przykład w czasie, kiedy grupa przygotowuje się do występów zapisy są wyłączone.
LISTA REZERWOWA – oznacza, że dana grupa w tej chwili jest pełna, ale możesz pozostawić swoje dane kontaktowe, a my poinformujemy Cię jak tylko pojawi się możliwość dołączenia do tej grupy lub kiedy zostanie stworzona kolejna tego typu grupa;
GRUPA TURNIEJOWA – sprawdź jak można dołączyć
Wejdź na stronę FAQ i zapoznaj się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, które dotyczą między innymi funkcjonowania naszej szkoły oraz zasad płatności.
Grafik zajęć
Wybierz filtr, żeby łatwiej przeszukać zajęcia. Jeśli przeglądasz grafik w telefonie, możesz przesuwać tabelę na boki, żeby sprawdzić wszystkie szczegóły.
GRUPA STYL WIEK POZIOM DATA ROZPOCZĘCIA DZIEŃ GODZINA ROZPOCZĘCIA GODZINA ZAKOŃCZENIA INSTRUKTOR SALA CENA ZAPISY
TPK2 Taneczne 3-latki 3 poziom 1 11.09.2023 poniedziałek 15:45 16:15 Paulina S. fioletowa 120zł ZAPISY
JDK2 Jazz 4-5 poziom 1 04.09.2023 poniedziałek 16:00 16:45 Magda N. żółta 144zł ZAPISY
JZK2 Jazz 6-8 poziom 1 04.03.2024 poniedziałek 16:00 17:00 Iza D. czerwona 152zł ZAPISY
ASK3 Akrobatyka 6-9 poziom 2 18.09.2023 poniedziałek 16:15 17:15 Sebastian M. niebieska 160zł ZAPISY
TPK4 Taneczne 3-latki 3 poziom 1 23.10.2023 poniedziałek 16:20 16:50 Paulina S. fioletowa 120 zł ZAPISY
VPK3 Videoclip 4-5 poziom 1 16.10.2023 poniedziałek 16:55 17:40 Paulina S. fioletowa 144 zł ZAPISY
AZK2 Akrobatyka 6-8 poziom 2 04.09.2023 poniedziałek 17:00 18:00 Szymon B. niebieska 160zł ZAPISY
BNK3 Balet 5-6 poziom 2 04.09.2023 poniedziałek 17:00 17:45 Natalia R. czerwona 144zł ZAPISY
ASK4 Akrobatyka 4-5 poziom 1 04.09.2023 poniedziałek 17:20 18:05 Sebastian M. niebieska 152zł LISTA REZERWOWA
HPK3 Hip Hop 6-8 poziom 2 02.10.2023 poniedziałek 17:40 18:25 Paulina S. fioletowa 144 zł ZAPISY
AZK7 Akrobatyka 6-8 poziom 2 11.09.2023 poniedziałek 18:05 19:05 Szymon B. niebieska 160zł LISTA REZERWOWA
ASK2 Akrobatyka 7-10 poziom 3 04.09.2023 poniedziałek 18:20 19:20 Sebastian M. niebieska 160zł ZAPISY
ASK9 Akrobatyka 9-13 poziom 1 16.10.2023 poniedziałek 19:25 20:25 Sebastian M. niebieska 160zł ZAPISY
JA1 Jazz 30+ poziom 1 16.10.2023 poniedziałek 20:05 21:20 Adam Ł. czerwona 160 zł ZAPISY
ZS1 Zdrowy kręgosłup 30+ poziom OPEN 04.12.2023 poniedziałek 20:30 21:30 Sebastian M. niebieska 120zł ZAPISY
BMK3 Breakdance 6-11 poziom 1 23.01.2024 wtorek 16:00 17:00 Mariusz B. fioletowa 152zł ZAPISY
JIK6 Jazz 4-5 poziom 1 16.01.2024 wtorek 16:00 16:45 Kinga T. żółta 144zł ZAPISY
ASK5 Akrobatyka 4-5 poziom 1 12.09.2023 wtorek 16:05 16:50 Sebastian M. niebieska 152zł ZAPISY
HJK8 Hip Hop 6-8 poziom 1 05.03.2024 wtorek 16:15 17:00 Jowita P. malinowa 144zł ZAPISY
JIK4 Jazz 4-5 poziom 2 05.09.2023 wtorek 16:45 17:30 Kinga T. żółta 144zł ZAPISY
ASK6 Akrobatyka 6-8 poziom 3 05.09.2023 wtorek 16:55 17:55 Sebastian M. niebieska 160zł ZAPISY
HJK4 Hip Hop 6-8 poziom 2 05.09.2023 wtorek 17:05 17:50 Jowita P. malinowa 144zł LISTA REZERWOWA
JIK1 Jazz 5-6 poziom 3 05.09.2023 wtorek 17:35 18:20 Kinga T. żółta 144zł ZAPISY
ASK7 Akrobatyka 6-8 poziom 1 05.09.2023 wtorek 18:00 19:00 Sebastian M. niebieska 160zł LISTA REZERWOWA
BP2 Bachata solo 16+ poziom 2 12.09.2023 wtorek 18:25 19:25 Paulina P. żółta 152zł ZAPISY
JMK1 Jazz 12-15 poziom 3 05.09.2023 wtorek 18:55 19:55 Kuba M. czerwona 152zł ZAPISY
ASK8 Akrobatyka 9-13 poziom 3 05.09.2023 wtorek 19:15 20:15 Sebastian M. niebieska 160zł ZAPISY
SK4 Salsa solo 25+ poziom 2 09.01.2024 wtorek 19:15 20:15 Kamilla K. malinowa 152zł ZAPISY
HJK3 Hip Hop 9-13 poziom 2 12.09.2023 wtorek 19:20 20:20 Jowita P. fioletowa 152zł LISTA REZERWOWA
SK1 Salsa solo 16+ poziom 3 05.09.2023 wtorek 20:15 21:30 Kamilla K. malinowa 160zł ZAPISY
RS1 Stretching 25+ poziom OPEN 24.10.2023 wtorek 20:20 21:20 Sebastian M. niebieska 120zł ZAPISY
HJ3 Hip Hop 16+ poziom 2 17.10.2023 wtorek 20:25 21:25 Jowita P. fioletowa 152zł ZAPISY
BP4 Bachata solo 25+ poziom 1 05.03.2024 wtorek 20:30 21:30 Paulina P. żółta 152zł ZAPISY
BP1 Bachata solo 16+ poziom 3 12.09.2023 wtorek 19:30 20:30 Paulina P. żółta 152zł ZAPISY
HJK6 Hip Hop 4-5 poziom 1 20.09.2023 środa 16:00 16:45 Jowita P. malinowa 144zł ZAPISY
JMK5 Jazz 12-15 poziom 2 08.11.2023 środa 16:00 17:00 Kuba M. czerwona 152zł ZAPISY
AEK3 Akrobatyka 5-6 poziom 2 13.09.2023 środa 16:15 17:00 Emilia R. niebieska 152zł ZAPISY
VEK1 Videoclip 6-8 poziom 2 13.09.2023 środa 16:00 17:00 Eva S. żółta 152zł ZAPISY
AEK4 Akrobatyka 4-5 poziom 1 13.09.2023 środa 17:05 17:50 Emilia R. niebieska 152zł ZAPISY
HKK2 Hip Hop 9-11 poziom 2 20.09.2023 środa 17:05 18:05 Michal Kazik K. żółta 152zł ZAPISY ZAMKNIĘTE
JMK2 Jazz 9-13 poziom 2 06.09.2023 środa 17:05 18:05 Kuba M. czerwona 152zł ZAPISY
JMK3 Jazz 12-15 poziom 2 27.09.2023 środa 18:10 19:10 Kuba M. czerwona 152zł ZAPISY
HKK3 Hip Hop 12-15 poziom 1 05.03.2024 środa 18:10 19:10 Michal Kazik K. żółta 152zł LISTA REZERWOWA
AEK2 Akrobatyka 7-11 poziom 2 13.09.2023 środa 19:15 20:15 Emilia R. niebieska 160zł ZAPISY
MM1 Modern 16+ poziom 3 27.09.2023 środa 19:15 20:30 Kuba M. czerwona 160zł ZAPISY
HJK1 Hip Hop 12-15 poziom 3 13.09.2023 środa 19:30 20:30 Jowita P. fioletowa 152zł ZAPISY
HK1 Hip Hop 16+ poziom 3 20.09.2023 środa 20:15 21:30 Michal Kazik K. żółta 160zł ZAPISY ZAMKNIĘTE
JM2 Jazz 16+ poziom 2 13.09.2023 środa 20:30 21:30 Kuba M. czerwona 152zł ZAPISY
HJ4 Hip Hop 16+ poziom 1 07.03.2024 czwartek 20:30 21:30 Jowita P. fioletowa 152zł ZAPISY
BNK5 Balet 6-8 poziom 1 21.09.2023 czwartek 15:45 16:30 Natalia R. fioletowa 144zł ZAPISY
AZK6 Akrobatyka 4-5 poziom 1 07.09.2023 czwartek 16:00 16:45 Szymon B. niebieska 152zł ZAPISY
HEK2 Hip Hop 6-8 poziom 2 19.10.2023 czwartek 16:00 16:45 Eva S. biała 144zł ZAPISY
HJK7 Hip Hop 9-11 poziom 2 14.09.2023 czwartek 16:00 17:00 Jowita P. żółta 152zł ZAPISY
JDK3 Jazz 4-5 poziom 1 07.09.2023 czwartek 16:15 17:00 Magda N. czerwona 144zł ZAPISY
BNK4 Balet 4-5 poziom 1 14.09.2023 czwartek 16:35 17:20 Natalia R. fioletowa 144zł ZAPISY
AZK4 Akrobatyka 5-6 poziom 2 07.09.2023 czwartek 16:50 17:35 Szymon B. niebieska 152zł ZAPISY
VEK2 Videoclip 4-5 poziom 1 14.09.2023 czwartek 16:50 17:35 Eva S. biała 144zł ZAPISY
HJK2 Hip Hop 7-9 poziom 3 07.09.2023 czwartek 17:05 18:05 Jowita P. żółta 152zł ZAPISY
JDK1 Jazz 6-8 poziom 3 07.09.2023 czwartek 17:05 18:05 Magda N. czerwona 152zł ZAPISY
BNK2 Balet 6-8 poziom 2 14.09.2023 czwartek 17:25 18:10 Natalia R. fioletowa 144zł ZAPISY
AZK5 Akrobatyka 9-13 poziom 2 07.09.2023 czwartek 17:40 18:40 Szymon B. niebieska 160zł ZAPISY
VPK1 Videoclip 6-8 poziom 2 07.09.2023 czwartek 18:10 19:10 Paulina S. żółta 152zł LISTA REZERWOWA
BNK1 Balet 6-10 poziom 3 14.09.2023 czwartek 18:15 19:15 Natalia R. fioletowa 152zł ZAPISY
AZK3 Akrobatyka 8-13 poziom 3 07.09.2023 czwartek 18:45 19:45 Szymon B. niebieska 160zł ZAPISY
HPK1 Hip Hop 9-13 poziom 3 14.09.2023 czwartek 19:15 20:30 Paulina S. żółta 160zł ZAPISY
HEK3 Hip Hop 12-15 poziom 2 28.09.2023 czwartek 19:30 20:30 Eva S. biała 152zł ZAPISY
JDK6 Jazz 9-11 poziom 2 14.09.2023 czwartek 19:30 20:30 Magda N. czerwona 152zł ZAPISY
CE1 Ladies Commercial 16+ poziom OPEN 14.09.2023 czwartek 20:30 21:30 Eva S. biała 152zł ZAPISY
TPK3 Taneczne 3-latki 3 poziom 1 08.09.2023 piątek 15:35 16:05 Paulina S. żółta 120zł ZAPISY
AEK9 Akrobatyka 6-8 poziom 1 22.09.2023 piątek 16:00 16:45 Emilia R. niebieska 152zł ZAPISY
HPK2 Hip Hop 4-5 poziom 1 08.09.2023 piątek 16:15 17:00 Paulina S. żółta 144zł LISTA REZERWOWA
AEK7 Akrobatyka 4-5 poziom 1 15.09.2023 piątek 16:50 17:35 Emilia R. niebieska 152zł ZAPISY
TPK1 Taneczne 3-latki 3 poziom 1 08.09.2023 piątek 17:05 17:35 Paulina S. żółta 120zł ZAPISY
JWK1 Jazz 6-11 poziom 1 05.01.2024 piątek 17:45 18:45 Wiktoria R. fioletowa 152zł ZAPISY
BMK1 Breakdance 6-12 poziom 2 22.09.2023 piątek 17:20 18:20 Mariusz B. malinowa 152zł ZAPISY
AEK8 Akrobatyka 6-8 poziom 2 15.09.2023 piątek 17:40 18:25 Emilia R. niebieska 152zł ZAPISY
VPK4 Videoclip 6-8 poziom 1 05.01.2024 piątek 17:40 18:40 Paulina S. żółta 152 zł ZAPISY
JDK4 Jazz 6-8 poziom 2 08.09.2023 piątek 18:25 19:25 Magda N. czerwona 152zł ZAPISY
AEK5 Akrobatyka 7-9 poziom 3 15.09.2023 piątek 18:30 19:30 Emilia R. niebieska 160zł ZAPISY
VPK2 Videoclip 8-10 poziom 2 08.09.2023 piątek 18:45 19:45 Paulina S. żółta 152zł ZAPISY
TAR1 Taniec towarzyski 25+ poziom 1 12.01.2024 piątek 20:10 21:25 Rafał S. żółta 160zł ZAPISY
JW1 Jazz 16+ poziom 2 27.10.2023 piątek 20:05 21:20 Wiktoria R. malinowa 160zł ZAPISY
JDK5 Jazz 9-11 poziom 2 08.09.2023 piątek 19:30 20:30 Magda N. czerwona 152zł ZAPISY
AAK6 Akrobatyka 7-9 poziom 1 czekaj na sms sobota 09:00 09:45 Adrian N. niebieska 152zł ZAPISY
AAK4 Akrobatyka 5-6 poziom 1 09.09.2023 sobota 9:50 10:35 Adrian N. niebieska 152zł ZAPISY
HAK1 Hip Hop 4-5 poziom 1 04.11.2023 sobota 09:00 09:45 Aneta H. żółta 144zł ZAPISY
JIK5 Jazz 4-5 poziom 2 09.09.2023 sobota 09:00 09:45 Kinga T. fioletowa 144zł ZAPISY
JZK1 Jazz 6-8 poziom 2 09.09.2023 sobota 10:05 11:05 Iza D. czerwona 152zł ZAPISY
BIK2 Balet 4-5 poziom 2 09.09.2023 sobota 09:50 10:35 Kinga T. fioletowa 144zł ZAPISY
HAK2 Hip Hop 6-8 poziom 2 23.09.2023 sobota 09:50 10:50 Aneta H. żółta 152zł ZAPISY
JIK2 Jazz 5-6 poziom 3 09.09.2023 sobota 10:40 11:25 Kinga T. fioletowa 144zł ZAPISY
AAK2 Akrobatyka 7-8 poziom 2 09.09.2023 sobota 10:55 11:55 Adrian N. niebieska 160zł ZAPISY
JZK3 Jazz 9-11 poziom 1 02.03.2024 sobota 11:10 12:10 Iza D. czerwona 152zł ZAPISY
VIK1 Videoclip 4-5 poziom 1 20.01.2024 sobota 11:30 12:15 Kinga T. fioletowa 144zł ZAPISY
AAK1 Akrobatyka 9-13 poziom 4 09.09.2023 sobota 12:00 13:00 Adrian N. niebieska 160zł ZAPISY PO KONSULTACJI Z TRENEREM
AAK5 Akrobatyka 6-8 poziom 1 09.09.2023 sobota 13:05 14:05 Adrian N. niebieska 160zł ZAPISY
AZK1 - dwa razy w tygodniu Akrobatyka 10+ poziom 4 02.10.2023 poniedziałek 19:10 20:25 Szymon B. niebieska 272zł ZAPISY
AZK1 - dwa razy w tygodniu Akrobatyka 10+ poziom 4 05.10.2023 czwartek 19:50 21:05 Szymon B. niebieska - -
AEK1 - dwa razy w tygodniu Akrobatyka 9-13 poziom 4 13.09.2023 środa 18:00 19:15 Emilia R. niebieska 272zł ZAPISY
AEK1 - dwa razy w tygodniu Akrobatyka 9-13 poziom 4 15.09.2023 piątek 19:30 20:30 Emilia R. niebieska - -
BT1 - dwa razy w tygodniu Breakdance 7-12 poziom 3 19.09.2023 wtorek 17:55 19:10 Mariusz B. fioletowa 272zł ZAPISY PO KONSULTACJI Z TRENEREM
BT1 - dwa razy w tygodniu Breakdance 7-12 poziom 3 22.09.2023 piątek 18:25 19:55 Mariusz B. malinowa - -
OSE1 Videoclip klasy 1a, 1b, 1c poziom 1 05.10.2023 czwartek 12:50 13:50 Paulina S. Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika Savio 70 zł ZAPISY TRWAJĄ
OSE2 Videoclip klasy 0, 2a, 2b, 2c poziom 1 05.10.2023 czwartek 13:50 14:50 Paulina S. Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika Savio 70 zł ZAPISY TRWAJĄ
OSE3 Videoclip klasy 3 i 4 poziom 1 05.10.2023 czwartek 14:50 15:50 Paulina S. Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika Savio 70 zł ZAPISY TRWAJĄ
FTJ1 Videoclip 4 latki poziom 1 09.10.2023 poniedziałek 13:30 14:00 Paulina S. Przedszkole w Szkole Podstawowej nr 16 im. Wandy Szuman 70 zł ZAPISY