Półkolonie Jagielski Dance Project

Taneczne półkolonie Jagielski Dance Project powstały z myślą o dzieciach, które spędzają wakacje w mieście. Trwają zapisy do grup dla tancerzy (nie tylko dla dzieci uczących się w Jagielski Dance Project) oraz do grup dla początkujących.

Taneczne półkolonie to nie tylko świetna zabawa, ale również możliwość spędzenia czasu wolnego w pożyteczny i ciekawy sposób. Codzienne treningi i kreatywne zajęcia sprawią, że Twoje dziecko na pewno nie będzie narzekać na nudę! Jest to także szansa na zawarcie nowych przyjaźni, które można kontynuować już od września na regularnych zajęciach tanecznych.

Zapraszamy do skorzystania z oferty tanecznych półkolonii w Jagielski Dance Project! Czeka aż 5 wyjątkowych turnusów w wakacje 2017!

Terminy

Taneczne pólkolonie odbywają się w pięciu różnych terminach. Każdy turnus to 5 dni wypełnionych tańcem i świetną zabawą! Nadal można dołączyć do każdego z poniższych turnusów:

I TURNUS
II TURNUS
III TURNUS
IV TURNUS
V TURNUS
26-30 czerwca
3-7 lipca
24-28 lipca
7-11 sierpnia
21-25 sierpnia
ZAKOŃCZONY
ZAKOŃCZONY
ZAKOŃCZONY
ZAKOŃCZONY
ZAKOŃCZONY

Zajęcia będą odbywać się przez 5 dni, codziennie od poniedziałku do piątku w szkole tańca Jagielski Dance Project. Dzieci można przywozić już od godziny 7.15 i odbierać maksymalnie do 17.15. W tym czasie będą pod stałą opieką wykwalifikowanych wychowawców. W godzinach 8.00-15.00 realizowany będzie bardzo atrakcyjny program zajęć tanecznych i innych kreatywnych warsztatów.

Dla kogo taneczne półkolonie?

Taneczne półkolonie to świetny sposób na wypełnienie wolnego czasu dzieci. Lekcje tańca poprawiają kondycję fizyczną i pozwalają wyładować niespożytą energię. Zajęcia będą prowadzone w różnych stylach, przez kilku instruktorów, dzięki czemu dzieci będą miały zapewnioną doskonałą zabawę i szybki rozwój taneczny. Co jeszcze ważniejsze, ciekawie spędzą czas i zintegrują się z rówieśnikami.

Taneczne pólkolonie to oferta skierowana również do tych dzieci, które poważnie myślą o tańcu i chciałyby doskonalić swoje umiejętności oraz rozwijać nową pasję! Już na początku września odbędą się castingi do debiutanckich grup turniejowych – taneczne półkolonie to świetna okazja, żeby się do nich lepiej przygotować.

Kilkuset zadowolonych uczestników poprzednich edycji tanecznych pólkolonii w Jagielski Dance Project i sprawdzona kadra to gwarancja udanych wakacji w naszej szkole!

Dwa stopnie zaawansowania

POCZĄTKUJĄCY
TANCERZE
7-9 lat (jazz, videoclip, hip hop, akrobatyka)
7-9 lat (jazz, videoclip, hip hop, akrobatyka)
10-13 lat (jazz, videoclip, hip hop, akrobatyka)
10-13 lat (jazz, videoclip, hip hop, akrobatyka)

Przy rejestracji dziecka na półkolonie należy wybrać jeden z dwóch poziomów zaawansowania:

Początkujący – dla dzieci, które zaczynają przygodę z tańcem lub tańczą od niedawna.
Tancerze – dla dzieci, które tańczą w dowolnym stylu tańca, w dowolnej szkole, od przynajmniej roku.

Na każdym z poziomów zajęcia będą odbywały się w dwóch kategoriach wiekowych, a dzieci będą uczestniczyły w zajęciach tanecznych w czterech stylach: JAZZ, videoclip, hip-hop oraz szczególnie lubiana przez dzieci i ciesząca się w naszej szkole ogromną popularnością akrobatyka.

UWAGA! Organizator może zadecydować o połączeniu grup lub zmianie zakresu wiekowego grupy.

Harmonogram dnia

Taneczne półkolonie w Jagielski Dance Project to:

3 godziny tańca w stylach: jazz, hip hop, videoclip, dodatkowo akrobatyka i lekcje w innych stylach tańca.

Zajęcia grupowe – profesjonalna sesja fotograficzna, kreatywne warsztaty plastyczne, lekcje dotyczące teorii i historii tańca, zajęcia integracyjne.

Obiad (codziennie główne danie, owoc i napoje) – smaczne i pożywne posiłki w restauracji Mio Piano. Możliwość przygotowania posiłków wg określonej diety – prosimy o informacje na temat diety przy zapisach.

Wychowawcami i instruktorami będą nauczyciele prowadzący zajęcia taneczne w szkole tańca Jagielski Dance Project oraz zaproszeni goście – wykwalifikowani pedagodzy i instruktorzy.

Taneczne półkolonie zgłaszane są do Kuratorium Oświaty. Jako zorganizowany wypoczynek mogą być dofinansowane przez pracodawcę.

Koszt uczestnictwa

Cena promocyjna 360 zł obowiązuje do 20.06 dla wszystkich, którzy dokonają pełnej opłaty w tym terminie!

Cena regularna – 395 zł (od 21.06)

Potwierdzeniem rejestracji jest wpłata zaliczki w wysokości 100 zł.
Pełnej opłaty należy dokonać najpóźniej 3 dni przed rozpoczęciem turnusu. Tylko w terminie do 20.06 obowiązuje cena promocyjna.

 

I RATA
II RATA
II RATA
ZALICZKA
płatna w ciągu 7 dni od otrzymania potwierdzenia rezerwacji miejsca
OFERTA PROMOCYJNA
DO 20.06
OFERTA STANDARDOWA
płatna najpóźniej 3 dni przed rozpoczęciem turnusu
100 zł
260 zł
295 zł

Zniżka rodzinna – dla każdego dziecka z rodzeństwa zapisanego na ten sam turnus – rabat 35 zł.

Zniżka na kilka turnusówdla dzieci, które w wakacje 2017 biorą udział w więcej niż jednym turnusie półkolonii lub obozu – rabat 35 zł.

Zniżka rodzinna i kilka turnusów łączą się i dotyczą zarówno promocyjnej, jak i regularnej ceny.

Cena dla grup turniejowych – członkowie grup turniejowych mogą uczestniczyć w półkoloniach w niższej cenie 295 zł przy płatności do 20.06. Po tym terminie obowiązuje cena regularna, która jest objęta zniżkami (zniżka rodzinna, kilka turnusów).

 

Zapisy

Zapisz dziecko na dowolny turnus i odbierz specjalnie przygotowane zaproszenie na półkolonie, które może stanowić świetny prezent dla dziecka np. na zakończenie roku szkolnego czy urodziny. Zaproszenia można odebrać w recepcji szkoły po zapisaniu uczestnika na jeden z turnusów.

Przypominamy, że pełnym potwierdzeniem rezerwacji jest nie tylko dokonanie opłaty, ale również wypełnienie karty kwalifikacyjnej. Wypełnione karty proszę przekazać pracownikowi recepcji najpóźniej 3 dni przed rozpoczęciem turnusu. Można wysłać również ich zdjęcie lub skan na adres kontakt@dancepro.pl, a oryginały dostarczyć najpóźniej w dniu rozpoczęcia turnusu.

Karty i zawarte w nich informacje będą podstawą do zapewnienia uczestnikom półkolonii odpowiedniej opieki – im szybciej zostaną nam dostarczone, tym lepiej.

Organizatorem półkolonii jest Toruński Klub Sportowy DANCEPRO. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wypoczynku stacjonarnego w Toruniu i wyjazdowego (obozy letnie). Opieką objęliśmy już kilkuset zadowolonych uczestników, wśród nich są tancerze i dzieci, które podczas półkolonii odkryły swoją nową pasję.

Osoby, które nie są jeszcze członkami Klubu, zobowiązane są do wypełnienia deklaracji członkowskiej. Pełnej opłaty należy dokonać najpóźniej 3 dni przed rozpoczęciem turnusu. Płatności można dokonać gotówką w recepcji szkoły lub przelewem na konto:

Toruński Klub Sportowy DANCEPRO
ul. Grudziądzka 122a, 87-100 Toruń
Nr konta: 84 1140 2017 0000 4502 1290 7945

Tytuł przelewu: półkolonie, #turnus, nazwisko i imię uczestnika (w miejsce # prosimy wpisać właściwy numer turnusu od 1-5).