Taneczne Półkolonie w Jagielski Dance Project

Taneczne półkolonie Jagielski Dance Project powstały z myślą o dzieciach, które spędzająwakacje w mieście. Trwają zapisy do grup dla tancerzy (nie tylko dla dzieci uczących się w Jagielski Dance Project) oraz do grup dla początkujących.

Taneczne półkolonie to nie tylko świetna zabawa, ale również możliwość spędzenia czasu wolnego w pożyteczny i ciekawy sposób. Codzienne treningi i kreatywne zajęcia sprawią, że Twoje dziecko na pewno nie będzie narzekać na nudę! Jest to także szansa na zawarcie nowych przyjaźni, które można kontynuować na regularnych zajęciach tanecznych.

Zapraszamy do skorzystania z oferty tanecznych półkolonii w Jagielski Dance Project!  

Terminy

Taneczne półkolonie odbywają się w aż siedmiu terminach. Każdy turnus to 5 dni wypełnionych tańcem i świetną zabawą!

Dokładne terminy półkolonie zostaną ogłoszone już niedługo.

Zajęcia będą odbywać się przez 5 dni, codziennie od poniedziałku do piątku w szkole tańca Jagielski Dance Project. Dzieci można przywozić już od godziny 7.15 i odbierać maksymalnie do 17.15. W tym czasie będą pod stałą opieką wykwalifikowanych wychowawców. W godzinach 8.00-15.00 realizowany będzie bardzo atrakcyjny program zajęć tanecznych i innych kreatywnych warsztatów.

Dla kogo taneczne półkolonie?

Taneczne półkolonie to świetny sposób na wypełnienie wolnego czasu dzieci. Lekcje tańca poprawiają kondycję fizyczną i pozwalają wyładować niespożytą energię. Zajęcia będą prowadzone w różnych stylach, przez kilku instruktorów, dzięki czemu dzieci będą miały zapewnioną doskonałą zabawę i szybki rozwój taneczny. Co jeszcze ważniejsze, ciekawie spędzą czas i zintegrują się z rówieśnikami.

Taneczne półkolonie to oferta skierowana również do tych dzieci, które poważnie myślą o tańcu i chciałyby doskonalić swoje umiejętności oraz rozwijać nową pasję!

Kilkuset zadowolonych uczestników poprzednich edycji tanecznych półkolonii w Jagielski Dance Project i sprawdzona kadra to gwarancja udanych ferii w naszej szkole!

Dwa stopnie zaawansowania

Przy rejestracji dziecka na półkolonie należy wybrać jeden z dwóch poziomów zaawansowania:

Początkujący – dla dzieci, które zaczynają przygodę z tańcem lub tańczą od niedawna.
Tancerze – dla dzieci, które tańczą w dowolnym stylu tańca, w dowolnej szkole, od przynajmniej roku.

Na każdym z poziomów zajęcia będą odbywały się w dwóch kategoriach wiekowych, a dzieci będą uczestniczyły w zajęciach tanecznych w czterech stylach: JAZZ, hip-hop, videoclip oraz szczególnie lubiana przez dzieci i ciesząca się w naszej szkole ogromną popularnością akrobatyka.

UWAGA! Organizator może zadecydować o połączeniu grup lub zmianie zakresu wiekowego grupy.

Harmonogram dnia

Taneczne półkolonie w Jagielski Dance Project to:

3 godziny tańca w stylach: jazz, hip hop, videoclip, dodatkowo akrobatyka i lekcje w innych stylach tańca.

Zajęcia grupowe – profesjonalna sesja fotograficzna, kreatywne warsztaty plastyczne, lekcje dotyczące teorii i historii tańca, zajęcia integracyjne.

Obiad (codziennie główne danie, owoc i napoje) – smaczne i pożywne posiłki. Możliwość przygotowania posiłków wg określonej diety – prosimy o informacje na temat diety przy zapisach.

Wychowawcami i instruktorami będą nauczyciele prowadzący zajęcia taneczne w szkole tańca Jagielski Dance Project oraz zaproszeni goście – wykwalifikowani pedagodzy i instruktorzy.

Taneczne półkolonie zgłaszane są do Kuratorium Oświaty. Jako zorganizowany wypoczynek mogą być dofinansowane przez pracodawcę.

Koszt uczestnictwa

Dokładna cena półkoloni na wakacje 2019 zostanie podana już niedługo.

W ciągu 7 dni od zgłoszenia należy dokonać wpłaty pierwszej raty w wysokości 100 zł, w celu potwierdzenia rezerwacji miejsca.

Pełnej opłaty należy dokonać najpóźniej 3 dni przed rozpoczęciem turnusu.

Zniżki nie łączą się, ale dotyczą ceny regularnej i promocyjnej:

  • zniżka 35 zł – dla rodzeństwa, które dokonało pełnej opłaty za udział w półkoloniach
  • zniżka 35 zł – dla uczestnika, który dokonał pełnej opłaty za udział w więcej niż jednym turnusie półkolonii letnich lub obozu
  • zniżka 70 zł – dla uczestnika, który trenuje w grupie turniejowej JDP

Płatność

Pełnej opłaty należy dokonać najpóźniej 3 dni przed rozpoczęciem turnusu. Płatności można dokonać gotówką i kartą płatniczą w recepcji szkoły lub przelewem na konto:

Toruński Klub Sportowy DANCEPRO
ul. Grudziądzka 122a, 87-100 Toruń
Nr konta: 84 1140 2017 0000 4502 1290 7945

Tytuł przelewu:
półkolonie, #turnus, nazwisko i imię uczestnika (w miejsce # prosimy wpisać właściwy numer turnusu).

Zapisy

Przypominamy, że pełnym potwierdzeniem rezerwacji jest nie tylko dokonanie opłaty, ale również wypełnienie karty kwalifikacyjnej. Wypełnione karty proszę przekazać pracownikowi recepcji najpóźniej 3 dni przed rozpoczęciem turnusu. Można wysłać również ich zdjęcie lub skan na adres kontakt@dancepro.pl, a oryginały dostarczyć najpóźniej w dniu rozpoczęcia turnusu.

Karty i zawarte w nich informacje będą podstawą do zapewnienia uczestnikom półkolonii odpowiedniej opieki – im szybciej zostaną nam dostarczone, tym lepiej.

Organizatorem półkolonii jest Toruński Klub Sportowy DANCEPRO. Jesteśmy doświadczonym organizatorem wypoczynku stacjonarnego w Toruniu i wyjazdowego (obozy letnie). Opieką objęliśmy już kilkuset zadowolonych uczestników, wśród nich są tancerze i dzieci, które podczas półkolonii odkryły swoją nową pasję.

Osoby, które nie są jeszcze członkami Klubu, zobowiązane są do wypełnienia deklaracji członkowskiej

Formularz rejestracyjny