Zuzanna Świderska

Zuzanna Świderska

CONTEMPORARY

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat, a pierwsze kroki taneczne stawiała w tańcu towarzyskim, zdobywając liczne nagrody i tytuły. Mając 13 lat zaczęła szkolić się w technice jazz i modern, gdzie dwa lata później trafiła do zespołu seniorskiego „JazzOne”, w którym do dzisiaj rozwija się pod okiem Pawła Michno.

Obecnie tancerka, choreograf i instruktor Egurrola Dance Studio. Specjalizuje się w stylach : contemporary i street jazz. Jako reprezentantka zespołu „JazzOne” sama zdobyła wiele tytułów w Polsce, jak i na arenie światowej m.in. Aktualne Mistrzostwo Świata miniformacje modern dorosłych, mistrzostwo Świata formacji jazz 2019 i wiele innych.

Od 2 lat czynnie uczestniczy w społeczności high heels, rozwijając się m.in. w programie „heelsbylala” oraz „ArtExperiance by Kuba Walica”, brała tez classy u takich osób jak: Kiira Harper czy Cisco Ruelas.

Swój taneczny warsztat rozwijała również w szkołach tańca w Londynie i Nowym Jorku. Z chęcią angażuje się w różne projekty, można ja zobaczyć m.in. w teledysku Gromee „Sweet Emotions” czy Patrycji Kazadi „Natural”.