Rafał Schulz

Rafał Schulz

TANIEC TOWARZYSKI | PIERWSZY TANIEC

Elegancki walc, ogniste tango, gorąca rumba - Rafał Schulz otworzy przed Wami drzwi do świata tańca towarzyskiego. Nie tylko nauczy Was tanecznych kroków, ale także zarazi pasją i dobrą energią!

Rafał swoją karierę taneczną rozpoczął w 1990 roku. Wielokrotnie występował na ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach tańca. Odnosił na nich znaczące sukcesy i zdobywał liczne medale. Reprezentował różne kluby z Torunia i Bydgoszczy. Z formacją taneczną z Włocławka w 1999 roku zdobył drugie wicemistrzostwo Polski, po czym został nominowany do udziału w Mistrzostwach Europy w Holandii. Zdobył tam wysokie 10 miejsce!

Nie poprzestał jednak na samych 10 tańcach towarzyskich. W 2007 roku zainteresował się kolejnym stylem turniejowym American Smooth a także rozpoczął trwająca do dziś przygodę z salsą i bachatą. Kilkakrotnie wyjeżdżał do USA, aby pogłębiać wiedzę i umiejętności taneczne. Brał udział w licznych szkoleniach w Nowym Jorku, Los Angeles i Las Vegas.

Od 2010 roku posiada dyplom instruktora sportu o specjalizacji taniec sportowy. Rafał zdaje sobie sprawę, jak ważna jest aktywność fizyczna ludzi w różnym wieku. W 2017 roku zdobył tytuł instruktora fitness i z powodzeniem promuje zdrowy styl życia.

wszystkie zajęcia prowadzone przez tego instruktora

Grafik zajęć w przygotowaniu