Partnerzy to firmy, instytucje i organizacje, które wspierają naszą działalność na bardzo różnych polach współpracy. Dzięki Wam możemy tworzyć jeszcze lepszą ofertę dla naszych klientów i uczestników zajęć.

Wojciechowski Finanse i Ubezpieczenia

Wojciechowski Finanse i Ubezpieczenia

Wojciechowski Finanse i Ubezpieczenia to doradcy z Torunia, którzy dbają o najwyższą jakość proponowanych rozwiązań. Działają na terenie całego kraju doradzając w wyborze każdego rodzaju ubezpieczeń i finansowania klientom indywidualnym i biznesowym. Otaczają każdego klienta opieką od momentu zawarcia umowy aż do jej zakończenia. Pomagają zgłosić szkodę i wspierają klienta na każdym jej etapie.

Jeśli szukasz najlepszego miejsca dla swoich finansowych spraw to właśnie oni.

www.wojciechowskiubezpieczenia.pl
fb: Wojciechowski - finanse i ubezpieczenia
ul. Bukowa 27, Toruń

JOPA Clinic

JOPA Clinic

JOPA Clinic to prywatna placówka medyczna zapewniająca kompleksowe podejście do dbałości o zdrowie i sprawność ruchową. Obejmuje specjalistyczną opieką pacjentów na każdym etapie problemów ze zdrowiem, począwszy od diagnostyki, poprzez konsultacje lekarskie i zabiegi, aż po rehabilitację oraz zajęcia w sali treningowo – rehabilitacyjnej. Pomagają osobom w każdym wieku, bez względu na tryb życia jaki prowadzą.

W ofercie JOPA Clinic specjalistyczne usługi medyczne z zakresu ortopedii, rehabilitacji i fizykoterapii. Każdy pacjent znajdzie również pomoc lekarzy i specjalistów chirurgii, neurochirurgii, urologii, neurologii, reumatologii, laryngologii, radiologii, USG oraz badań EMG.

Pacjentami są także sportowcy. Zarówno zawodowcy, jak i amatorzy uprawiający różne formy rekreacji mogą liczyć na profesjonalną opiekę. Jako partner medyczny wielu toruńskich klubów sportowych klinika dba wspólnie z trenerami o odpowiednie przygotowanie motoryczne. Zapewnia także możliwość konsultacji u psychologa sportu i dietetyka.

www.jopaclinic.pl
fb: JOPAClinic
ul. Lubicka 53, Toruń

Cardano

Cardano

Cardano Jewellery to jedyne w Polsce salony specjalizujące się w sprzedaży i projektowaniu obrączek ślubnych. Swoim klientom oferują coś więcej niż tylko produkty. Oznacza to, że nasze obrączki są w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, a każdy moment ich tworzenia jest bezkompromisowy. Pamiętajcie więc o tym, że kupujecie je tylko raz w życiu i muszą one sprostać wyzwaniu jakim jest małżeńska długowieczność.

Szukając obrączek ślubnych sprawdźcie, dlaczego powinniście wybrać właśnie specjalistyczne salony Cardano Jewellery.

www.cardano.pl
fb: jubilercardano
Salon w Toruniu – ul. Św. Katarzyny 4

BEZA

BEZA

Kawiarnia Beza najsłodsze miejsce w mieście... Świeże owoce, prawdziwe masło, aksamitna czekolada, świeżo palona Kawa, herbata, świeże soki i naturalne lody... Od marca 2020 roku Bezunia działa również w nowym miejscu - w naszej szkole.