Partnerzy to firmy, instytucje i organizacje, które wspierają naszą działalność na bardzo różnych polach współpracy. Dzięki Wam możemy tworzyć jeszcze lepszą ofertę dla naszych klientów i uczestników zajęć.

JOPA Clinic

JOPA Clinic

JOPA Clinic to prywatna placówka medyczna zapewniająca kompleksowe podejście do dbałości o zdrowie i sprawność ruchową. Obejmuje specjalistyczną opieką pacjentów na każdym etapie problemów ze zdrowiem, począwszy od diagnostyki, poprzez konsultacje lekarskie i zabiegi, aż po rehabilitację oraz zajęcia w sali treningowo – rehabilitacyjnej. Pomagają osobom w każdym wieku, bez względu na tryb życia jaki prowadzą.

W ofercie JOPA Clinic specjalistyczne usługi medyczne z zakresu ortopedii, rehabilitacji i fizykoterapii. Każdy pacjent znajdzie również pomoc lekarzy i specjalistów chirurgii, neurochirurgii, urologii, neurologii, reumatologii, laryngologii, radiologii, USG oraz badań EMG.

Pacjentami są także sportowcy. Zarówno zawodowcy, jak i amatorzy uprawiający różne formy rekreacji mogą liczyć na profesjonalną opiekę. Jako partner medyczny wielu toruńskich klubów sportowych klinika dba wspólnie z trenerami o odpowiednie przygotowanie motoryczne. Zapewnia także możliwość konsultacji u psychologa sportu i dietetyka.

www.jopaclinic.pl
fb: JOPAClinic
ul. Lubicka 53, Toruń

BEZA

BEZA

Kawiarnia Beza najsłodsze miejsce w mieście... Świeże owoce, prawdziwe masło, aksamitna czekolada, świeżo palona Kawa, herbata, świeże soki i naturalne lody... Od marca 2020 roku Bezunia działa również w nowym miejscu - w naszej szkole.