Taneczny obóz DANCEPRO to już stały punkt, bez którego nie wyobrażamy sobie wakacji. Już po raz 6 organizujemy letni wypoczynek dla młodych tancerzy.

Przygotuj się na największą dawkę tańca i na niezapomniane przeżycia! Obóz DANCEPRO to doskonalenie umiejętności tanecznych, szybkie postępy i przede wszystkim – dzielenie się wspólną pasją!

Na obóz zapraszamy wszystkich pasjonatów tańca – nie tylko uczniów szkoły tańca Jagielski Dance Project!

Kadra 2017

Obóz taneczny DANCEPRO

NAJLEPSI INSTRUKTORZY
Zapewniamy najlepszą taneczną kadrę! Każdy z instruktorów to doświadczony trener, wszechstronny tancerz i mistrz w swoim stylu. Oprócz instruktorów Jagielski Dance Project, jak co roku, obóz odwiedzą również warsztatowi goście.

TANIEC DLA KAŻDEGO
Każdy może pojechać z nami na obóz, również osoby nieuczęszczające na zajęcia do Jagielski Dance Project – jedyny warunek to minimum dwuletnie doświadczenie taneczne.

Jeżeli jesteś gotowy na totalną dawkę tańca – nasz obóz to idealne miejsce dla Ciebie!

SZYBKIE POSTĘPY
Codziennie odbędą się co najmniej 3 treningi, co umożliwi osiągnięcie szybkich i widocznych postępów. W trakcie obozu odbędzie się tyle treningów ile przez kilka miesięcy regularnych zajęć!

DUŻA RÓŻNORODNOŚĆ
Dzięki zróżnicowanym treningom poznacie techniki wielu stylów. Na obozie pojawi się m.in. jazz, modern, taniec klasyczny, hip hop, locking, dancehall oraz akrobatyka.

SPRAWDZONE MIEJSCE
Obóz DANCEPRO 2017 odbędzie się w Sypniewie koło Jastrowia (około 180 km od Torunia na pojezierzu Drawsko-Wałeckim). Nasi tancerze i instruktorzy już doskonale znają to miejsce – wybraliśmy je już po raz 5. Jak się tam dostaniemy? Dojazd z Torunia i powrót komfortowym autokarem.

WYSOKI STANDARD
Nasz ośrodek jest nowoczesnym centrum wypoczynkowo-rekreacyjnym, na terenie którego znajdują się: pełnowymiarowa hala sportowa, kryta pływalnia (25 metrów długości), baseny zewnętrzne z miejscem do wypoczynku, boiska sportowe, korty tenisowe, centrum rozrywki, sala klubowa i oczywiście sale taneczne!

Uczestnicy zamieszkają w komfortowych pokojach (2-3-4 osobowych) z łazienkami.

BEZPIECZEŃSTWO
Cały obiekt, na terenie którego odbędzie się obóz jest zamknięty i monitorowany na powierzchni 4 hektarów. Nasza doświadczona i odpowiednio wykwalifikowana kadra wychowawców będzie dbać o dobrą atmosferę.

Każdy uczestnik będzie objęty ubezpieczeniem NNW.

Obóz zgłoszony jest do kujawsko-pomorskiego Kuratorium Oświaty. Jako zorganizowany wypoczynek może być dofinansowany przez pracodawcę.

NIE TYLKO TANIEC – MOC ATRAKCJI
Zadbamy o to, żeby na obóz nie wkradła się nuda! Oprócz codziennych treningów, zapewnimy Wam całą masę atrakcji – taneczne bitwy, imprezy, wieczory przy ognisku. Do Waszej dyspozycji będzie również kryta pływalnia, baseny zewnętrzne, boiska sportowe, korty tenisowe, a także centrum rozrywki wyposażone w stoły do ping ponga i piłkarzyki.

PEŁNE WYŻYWIENIE
Trzy pożywne posiłki dziennie (śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja) zapewnią Wam odpowiednią dawkę energii potrzebną do wzmożonego wysiłku fizycznego podczas treningów.

MEGA EKIPA
Obóz DANCEPRO to nie tylko świetna okazja do nabycia nowych umiejętności tanecznych – poznasz na nim ludzi pełnych pasji, z którymi można aktywnie spędzać czas i dzielić się taneczną zajawką, również po obozie kontynuując od września zajęcia taneczne w Jagielski Dance Project!

Turnus – 22-31 lipca – młodzież powyżej 13 lat

Grupy otwarte dla wszystkich tancerzy, nie tylko z naszej szkoły (wymagane minimum 2-letnie doświadczenie):

 • jazz 12-15 lat – średnio zaawansowana
  3 lekcje dziennie w technikach jazz, balet, modern + pojedyncze lekcje w innych stylach
 • jazz 15+ – średnio zaawansowana
  dla seniorów z grup jazzowych, 3 lekcje dziennie w technikach jazz, balet, modern + pojedyncze lekcje w innych stylach
 • jazz 15+ – zaawansowana
  dla seniorów z grup jazzowych, 4 lekcje dziennie w technikach jazz, balet, modern, akro + pojedyncze lekcje w innych stylach
 • grupy turniejowe
  3-4 treningi dziennie, tylko dla członków formacji JDP: H2, J2, J5, J8.

Roczniki 2006 i starsze z grup turniejowych jadą na drugi turnus. Roczniki 2006 zmieniają trenera i grupę.

Zapisy

Więcej informacji można uzyskać w recepcji Jagielski Dance Project lub telefonicznie pod numerem telefonu 723 16 16 16.

UWAGA! Brak wolnych miejsc – zapraszamy na obóz taneczny już za rok!

Do 30 kwietnia cena promocyjna przy wpłacie zaliczki 500 zł:
cena 1550 zł dla uczniów Jagielski Dance Project lub 1650 zł dla uczestników spoza JDP.

Ceny po 30 kwietnia:

Regularna cena dla uczniów Jagielski Dance Project lub dla uczestników poprzednich obozów – 1650 zł,

Regularna cena dla uczestników obozu spoza Jagielski Dance Project – 1750 zł.

Szczegółowy regulamin płatności będzie dołączony do karty kwalifikacyjnej obozu. Karta do pobrania w recepcji szkoły. Przypominamy, że gwarancją rezerwacji miejsca na obozie jest nie tylko wpłata zaliczki, ale również dostarczenie karty obozowej!

Galeria