Magda Zwierzyńska

Magda Zwierzyńska

Instruktorka i choreograf z ponad 7-letnim doświadczeniem. Regularnie szkoli się na warsztatach tanecznych w Stanach Zjednoczonych. Ameryka i jej kultura inspirują ją i motywują do dalszego rozwoju.

Jest tancerką wszechstronną, zaczynała od tańca towarzyskiego, który trenowała 6 lat, potem był JAZZ i akrobatyka. Technikę doskonaliła na szkoleniach i warsztatach w Polsce, Danii i Francji. Absolwentka prestiżowej francuskiej uczelni Sup de Co de Montpellier. Dziś skupia się głównie na stylach streetowych, uczy się od najlepszych, żeby zdobytą wiedzę i pasję do streetu przekazać dalej. W tym roku podzieli się swoim doświadczeniem i umiejętnościami z uczestnikami letniego obozu tanecznego Jagielski Dance Project.

Finalistka siódmego sezonu największego tanecznego show w Polce - You Can Dance po prostu tańcz. Tytan pracy, w każdy projekt wkłada całe swoje serce! Dzięki programowi uwierzyła w swój talent i pracowitość. W 2015 roku założyła East Side Dance Academy, do założenia własnej szkoły tańca zainspirowały ją przede wszystkim sukcesy jej tancerzy. Podopieczni Magdy w tym roku zakwalifikowali się na Mistrzostwa Europy.