W niedzielę 1 marca już po raz siedemnasty wszystkie grupy taneczne z Jagielski Dance Project zaprezentowały swoje umiejętności w Auli UMK.

Na scenie wystąpiło ponad 800 tancerzy, którzy zatańczyli w ponad 80 choreografiach przygotowanych przez naszych instruktorów. W programie znajdowały się występy różnorodnych grup wiekowych w rozmaitych stylach tanecznych. Nie zabrakło również grup turniejowych, które zaprezentowały choreografie przygotowane na sezon turniejowy!

O Przeglądzie

Przegląd tańca Jagielski Dance Project to niepowtarzalna okazja, żeby spędzić czas w gronie rodziny i przyjaciół i zobaczyć jakie postępy zrobiło Twoje dziecko, bratanek, siostrzeniec, wnuk, kolega przyjaciel.. albo samemu stanąć na scenie i poczuć się jak zawodowy tancerz.

Przegląd tańca Jagielski Dance Project jest ukoronowaniem każdego semestru nauki w naszej szkole tańca i doskonałą okazją, żeby sprawdzić, jakie postępy dają regularne lekcje tańca z profesjonalistami.

Za nami już 17 edycji Przeglądu! Dziękujemy wszystkim tancerzom i instruktorom za ciężką pracę, którą wkładają w przygotowanie występów! Jesteśmy z Was niezmiernie dumni!

Sponsorzy

Zostań sponsorem kolejnej edycji! Zapraszamy do współpracy – Ty i twoja firma możecie stać się częścią tego wspaniałego i radosnego wydarzenia.

W celu umówienia prezentacji oferty prosimy o kontakt:

Kuba Stanowski
kuba@dancepro.pl
730 720 750

17. Przegląd Sponsorzy

Galeria zdjęć

Historia Przeglądów

16. PRZEGLĄD JAGIELSKI DANCE PROJECT

16. PRZEGLĄD JAGIELSKI DANCE PROJECT

16. Przegląd Tańca Jagielski Dance Project za nami! Gratulacje dla wszystkich tancerzy i trenerów. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii ze wszystkich występów.

15. Przegląd JDP

15. Przegląd JDP

W niedzielę 24 lutego już po raz 15. wszystkie grupy taneczne z Jagielski Dance Project zaprezentowały swoje umiejętności w Auli UMK. To prawdziwe święto tańca w Toruniu!

14 PRZEGLĄD JAGIELSKI DANCE PROJECT

14 PRZEGLĄD JAGIELSKI DANCE PROJECT

24 czerwca kolejna rekordowa edycja Przeglądu z udziałem naszych tancerzy. Na scenie Auli UMK będzie można obejrzeć 80 pokazów w wykonaniu dzieci, młodzieży i dorosłych.

12 PRZEGLĄD JAGIELSKI DANCE PROJECT

12 PRZEGLĄD JAGIELSKI DANCE PROJECT

W niedzielę 25 czerwca już po raz dwunasty wszystkie grupy taneczne z JDP zaprezentowały swoje umiejętności w Auli UMK. Na scenie wystąpiło ponad 700 tancerzy, którzy zatańczyli aż w 67 choreografiach przygotowanych przez naszych instruktorów.

Na kolejny Przegląd zapraszamy już 28 czerwca!