16.-Przegląd-Jagielski-Dance-Project---Pokazy-tancerzy-z-Torunia

W niedzielę 23 czerwca już po raz szesnasty wszystkie grupy taneczne z Jagielski Dance Project zaprezentowały swoje umiejętności w Auli UMK.

Na scenie wystąpiło ponad 900 tancerzy, którzy zatańczyli w ponad 80 choreografiach przygotowanych przez naszych instruktorów. W programie znajdowały się występy różnorodnych grup wiekowych w rozmaitych stylach tanecznych. Nie zabrakło również grup turniejowych, które zaprezentowały choreografie przygotowane na sezon turniejowy!

O Przeglądzie

Przegląd tańca Jagielski Dance Project to niepowtarzalna okazja, żeby spędzić czas w gronie rodziny i przyjaciół i zobaczyć jakie postępy zrobiło Twoje dziecko, bratanek, siostrzeniec, wnuk, kolega przyjaciel.. albo samemu stanąć na scenie i poczuć się jak zawodowy tancerz.

Przegląd tańca Jagielski Dance Project jest ukoronowaniem każdego semestru nauki w naszej szkole tańca i doskonałą okazją, żeby sprawdzić, jakie postępy dają regularne lekcje tańca z profesjonalistami.

Za nami już 16 edycji Przeglądu! Dziękujemy wszystkim tancerzom i instruktorom za ciężką pracę, którą wkładają w przygotowanie występów! Jesteśmy z Was niezmiernie dumni!

Sponsorzy

Zostań sponsorem kolejnej edycji! Zapraszamy do współpracy – Ty i twoja firma możecie stać się częścią tego wspaniałego i radosnego wydarzenia.

W celu umówienia prezentacji oferty prosimy o kontakt:
kontakt@dancepro.pl
730 720 750

Galeria zdjęć

Historia Przeglądów

16. PRZEGLĄD JAGIELSKI DANCE PROJECT

16. PRZEGLĄD JAGIELSKI DANCE PROJECT

16. Przegląd Tańca Jagielski Dance Project za nami! Gratulacje dla wszystkich tancerzy i trenerów. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii ze wszystkich występów.

15. Przegląd JDP

15. Przegląd JDP

W niedzielę 24 lutego już po raz 15. wszystkie grupy taneczne z Jagielski Dance Project zaprezentowały swoje umiejętności w Auli UMK. To prawdziwe święto tańca w Toruniu!

14 PRZEGLĄD JAGIELSKI DANCE PROJECT

14 PRZEGLĄD JAGIELSKI DANCE PROJECT

24 czerwca kolejna rekordowa edycja Przeglądu z udziałem naszych tancerzy. Na scenie Auli UMK będzie można obejrzeć 80 pokazów w wykonaniu dzieci, młodzieży i dorosłych.

12 PRZEGLĄD JAGIELSKI DANCE PROJECT

12 PRZEGLĄD JAGIELSKI DANCE PROJECT

W niedzielę 25 czerwca już po raz dwunasty wszystkie grupy taneczne z JDP zaprezentowały swoje umiejętności w Auli UMK. Na scenie wystąpiło ponad 700 tancerzy, którzy zatańczyli aż w 67 choreografiach przygotowanych przez naszych instruktorów.