W niedzielę 19 marca 2023 już po raz DWUDZIESTY grupy taneczne i akrobaci z Jagielski Dance Project zaprezentowali swoje umiejętności w Auli UMK.

Na scenie wystąpiło prawie 1000 osób, w choreografiach przygotowanych przez naszych instruktorów. W programie znalazły się występy różnorodnych grup wiekowych w rozmaitych stylach tanecznych. Nie zabrakło również grup turniejowych, które zaprezentowały choreografie przygotowane na sezon turniejowy!

Sponsorzy

Mrozowscy - sponsor 22. Przeglądu Jagielski Dance Project

Miejsce

20. Przegląd taneczny odbył się w nowoczesnej Auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Na miejscu można było kupić bilety, nasi pracownicy zadbali o poinformowanie publiczności o szatniach, trenerzy czekali na uczestników w miejscu wyznaczonym do zbiórki, Taurus Ochrona zadbała o bezpieczeństwo, a Rubicon Coffee o pyszną kawkę i słodkości.

Podziękowania

Kochani Tancerze i Akrobaci,
jesteśmy z Was niesamowicie dumni! Dziękujemy za wszystkie godziny spędzone na przygotowaniach, na setkach powtórzeń, ćwiczeniach i próbach. Zrobiliście ogromne postępy i z wielką przyjemnością podziwialiśmy Wasze prezentacje! Mamy nadzieję, że ten dzień na długo zapisze się w Waszej pamięci jako wspaniały i pełen cudownych wspomnień czas!

Szanowni Rodzice,
jesteśmy Wam niesamowicie wdzięczni za zaangażowanie, poświęcony czas, wsparcie, gorący doping dla występujących i uśmiech. Gdyby nie Wy ta impreza nie mogłaby się odbyć! Mamy nadzieję, że pokazy na żywo spełniły Wasze oczekiwania i dały możliwość podziwiania efektorów pracy uczestników zajęć pod okiem naszych instruktorów.

Instruktorzy,
to na Was spoczywała największa odpowiedzialność – przygotowanie uczestników i choreografii na pokazy. Wiemy ile to kosztowało Was energii, uwagi i czasu. Nie tylko stanęliście na wysokości zadania, ale pokazaliście, że wkładacie w pracę całe serca. Każdy występ, strój i choreografia były niesamowite i przygotowane na najwyższym poziomie. To Wy jesteście sercem szkoły!

Pracownicy,
Wam jesteśmy wdzięczni za optymizm, uśmiech, za to, że dopinacie wszystko na ostatni guzik i zachowujecie zimną krew kiedy tego potrzeba. Doceniamy Wasze starania, pomoc, wsparcie i czas, który poświęcacie na przygotowanie Przeglądu. Dziękujemy, że z ogromną starannością podchodzicie do wszystkich zadań i czujecie się odpowiedzialni za swoją pracę. Jesteście niezastąpieni!

Galeria foto i wideo

Pokazy z poprzednich edycji znajdziesz na naszym kanale YouTube

Za nami już 20 edycji Przeglądu! Dziękujemy wszystkim tancerzom i instruktorom za ciężką pracę, którą wkładają w przygotowanie występów! Jesteśmy z Was niezmiernie dumni!