Casting do grup turniejowych 2022 w Jagielski Dance Project Toruń

Grupy turniejowe to ekipy jazzowe i hip hopowe, które reprezentują naszą szkołę i Toruń na ogólnopolskich zawodach tanecznych. Wyjazdy na turnieje to świetna zabawa, nauka odpowiedzialności za grupę i przede wszystkim motywacja do pracy na treningach. Intensywne treningi taneczne, pozwalają szybko rozwijać umiejętności i pogłębiają pasję do tańca.

Zgłoś się na nabory do grup turniejowych i dołącz do największej tanecznej reprezentacji Torunia!

Casting odbędzie się w niedzielę 05.06.2022.

Co oferujemy?

PROFESJONALNY TRENING

  • 2-3 treningi w tygodniu (60/75/95 minut) – w zależności od stylu tańca i wieku uczestników
  • dodatkowe zajęcia choreograficzne i warsztatowe w weekendy (wg semestralnego harmonogramu)

ATRAKCYJNE WARUNKI

Dla każdej grupy turniejowej przewidziane są dodatkowe weekendowe treningi gwarantujące intensywny rozwój tancerzy i umożliwiające dopracowanie choreografii. Treningi te planujemy z wyprzedzeniem i informujemy o nich w harmonogramie na cały semestr.

Opłaty za zajęcia w grupach turniejowych dokonuje się jednorazowo przed rozpoczęciem pierwszych zajęć w danym miesiącu. Zajęcia turniejowe nie są objęte zniżkami, ale każdy członek grupy turniejowej otrzymuje 50% zniżki na wszystkie inne zajęcia taneczne i akrobatyczne w naszej szkole.

DODATKOWO

  • obozy taneczne i zgrupowania w ramach ferii zimowych i wakacji
  • nocki integracyjne
  • wyjazdy na mistrzostwa i pokazy.

Czym różnią się grupy turniejowe od debiutanckich?

Grupy turniejowe dedykowane są dla osób, które mają już co najmniej dwuletnie doświadczenie taneczne w wybranym stylu. Są to formacje wysokim poziomie tanecznym, które w ciągu sezonu reprezentują naszą szkołę na kilku ogólnopolskich turniejach. 

Grupy debiutanckie dedykowane są dla osób, które nigdy nie miały doświadczenia z profesjonalnym treningiem tanecznym, ale lubią tańczyć i posiadają już pewne umiejętności uzyskane, np. dzięki uczestnictwu w zajęciach regularnych w naszej szkole. Formacje skupiają się przede wszystkim na ćwiczeniu techniki i szkoleniu umiejętności. Grupy debiutanckie jeżdżą zwykle na jeden lub dwa turnieje w sezonie.

Jak wyglądają castingi?

Castingi mają formę specjalnie przygotowanej lekcji tańca. Poprowadzą je trenerzy, którzy w nowym sezonie będą prowadzić grupy turniejowe. Podczas lekcji ocenią talent, umiejętności, i zaangażowanie dzieci, czyli ważne elementy charakterystyczne dla rywalizacji drużynowej. Osoby zainteresowane naborami nie muszą przygotować swojej własnej choreografii.

Dla kogo?

Na casting zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 4 do 16+ lat.

Ze względu na podział obowiązujący na turniejach, w naszej szkole prowadzimy grupy taneczne w następujących kategoriach wiekowych:

  • przedszkolaki – roczniki 2017, 2018 (casting odbędzie się w innym terminie)
  • 6-8 lat – roczniki 2015, 2016
  • 9-11 lat – roczniki 2012, 2013, 2014
  • 12-15 lat – roczniki 2008, 2009, 2010, 2011
  • 16+ – roczniki 2007 i starsze

Uwaga! Pierwsze turnieje odbędą się wiosną, dlatego dziecko które w chwili zgłoszenia na casting ma rocznikowo np. 8 lat zostanie przydzielone do kategorii wiekowej 9-11 lat, ponieważ w momencie turnieju będzie już rocznikowo 9-latkiem.

Spróbować może każdy! Do udziału zachęcamy przede wszystkim tancerzy, którzy chcą jeszcze intensywniej niż do tej pory rozwijać swój warsztat i w przyszłości uczestniczyć w rywalizacji sportowej, reprezentując naszą szkołę na ogólnopolskich turniejach tanecznych! Do grup debiutanckich zapraszamy również osoby, które trenowały inne sporty (np. akrobatyka, gimnastyka, sztuki walki, łyżwiarstwo) lub uczyły się innych stylów tańca (np. taniec towarzyski).

Celem treningów jest przede wszystkim rozwój taneczny i fizyczny uczestników zajęć. Grupy turniejowe przeznaczone są dla wytrwałych, ambitnych i systematycznych tancerzy rządnych nowych przygód i sukcesów. Nasze zespoły mają na koncie coraz więcej tytułów i zdobytych medali. W sezonie 2020/21 stawaliśmy ponad 120 razy na podium! Więcej o grupach turniejowych przeczytasz TUTAJ.

Grupy debiutanckie od września będą przygotowywać zupełnie nowe choreografie, które zostaną zaprezentowane na dwóch Przeglądach Tanecznych Jagielski Dance Project oraz przez wybrane grupy na zawodach i innych pokazach.

UWAGA! Wrzesień jest miesiącem próbnym, jest to czas w którym trenerzy grup podejmują ostateczne decyzje dotyczące kształtu formacji.

Jak dołączyć?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i przyjdź na casting. Jeżeli nie możesz pojawić się na naborach do debiutanckich grup turniejowych – nic straconego. We wrześniu zapraszamy do kontaktu z koordynatorem grup turniejowych – turnieje@dancepro.pl. Postaramy się, żeby każdy z młodych, aspirujących tancerzy miał szansę spróbować swych sił.

Formularz zgłoszeniowy

Jeśli jesteś uczestnikiem grup regularnej wybierz casting do grupy debiutanckiej. Jeśli jesteś uczestnikiem grup turniejowej wybierz casting do grupy turniejowej.

opisz albo podaj symbol grupy, jeżeli dziecko uczęszcza na zajęcia do Jagielski Dance Project w sezonie 2021/2022

PRZECZYTAJ REGULAMIN : regulamin strony.

Powyższa zgoda potrzebna nam jest, abyśmy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe

Powyższa zgoda potrzebna nam jest, abyśmy mogli kontaktować się z Tobą (m.in. e-mail, SMS, rozmowy głosowe).