Zapraszamy do udziału w naborach do nowych zespołów debiutanckich. Od 2013 roku nasze formacje rywalizują na ogólnopolskich zawodach tanecznych, z roku na rok przywożąc coraz więcej trofeów. Jeśli chcesz dołączyć do naszej reprezentacji i przyczynić się do zwiększenia naszej kolekcji, zacznij od castingu!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w pierwszy weekend września. Casting podzielony będzie na dwie części:

1 września (sobota) – hip-hop

2 września (niedziela) – jazz

Będzie miał on formę specjalnie przygotowanej lekcji tańca. Poprowadzą ją trenerzy, którzy w nowym sezonie będą prowadzić grupy turniejowe. Podczas lekcji ocenią talent, umiejętności, zaangażowanie i pokorę dzieci, czyli ważne elementy charakterystyczne dla rywalizacji drużynowej.

Informujemy, że dokładny harmonogram castingu będzie dostępny po zamknięciu list uczestników, tj. po 29 sierpnia.

Jakie style?

HIP HOP
JAZZ

Co oferujemy?

PROFESJONALNY TRENING

  • 2 treningi w tygodniu (2 x 75 lub 90 minut) – w zależności od stylu tańca i wieku uczestników (przedszkolaki 2 treningi w tygodniu: 45 min akrobatyki + 45 minut zajęć tanecznych oraz 60 minutowy trening innego dnia)
  • dodatkowe zajęcia choreograficzne i warsztatowe w weekendy (wg semestralnego harmonogramu)
  • wyjazd na przynajmniej jeden turniej w sezonie wiosenno-letnim

ATRAKCYJNE WARUNKI

Miesięczny koszt uczestnictwa w zajęciach zaczyna się już od 170 zł. Jest to oferta cenowa przygotowana specjalnie z myślą o tancerzach grup turniejowych. Ze względu na rozbudowany program zajęć cena ta jest stała, niezależnie od faktycznej ilości zajęć w miesiącu.

Dla każdej grupy turniejowej przewidziane są dodatkowe weekendowe treningi gwarantujące jeszcze bardziej intensywny rozwój tancerzy i umozliwiające dopracowanie choreografii. Treningi te planujemy z wyprzedzeniem i informujemy o nich w harmonogramie na cały semestr.

Opłaty za zajęcia w grupach turniejowych dokonuje się jednorazowo przed rozpoczęciem pierwszych zajęć w danym miesiącu. Zajęcia turniejowe nie są objęte zniżkami, ale każdy członek grupy turniejowej otrzymuje 50% zniżki na akrobatykę i wszystkie zajęcia taneczne w naszej szkole.

DODATKOWO

  • obozy taneczne i zgrupowania w ramach ferii zimowych i wakacji
  • nocki integracyjne
  • zniżki na warsztaty z zaproszonymi gośćmi
  • wyjazdy na mistrzostwa i pokazy.

Dla kogo?

Na casting zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 4 do 16+ lat.

Ze względu na podział obowiązujący na turniejach, w naszej szkole prowadzimy grupy taneczne w następujących kategoriach wiekowych: 4-5 lat, 6-8 lat, 9-11 lat, 12-15 lat oraz 16+.

Uwaga! Pierwsze turnieje odbędą się wiosną 2019 roku, dlatego dziecko które w chwili zgłoszenia na casting ma np. 5 lat zostanie przydzielone do kategorii wiekowej 6-8 lat, ponieważ w momencie turnieju będzie już rocznikowo 6-latkiem.

Spróbować może każdy! Do udziału zachęcamy przede wszystkim tancerzy, którzy chcą jeszcze intensywniej niż do tej pory rozwijać swój warsztat i w przyszłości uczestniczyć w rywalizacji sportowej, reprezentując naszą szkołę na ogólnopolskich turniejach tanecznych! Do grup debiutanckich zapraszamy również osoby, które trenowały inne sporty (np. akrobatyka, gimnastyka, sztuki walki, łyżwiarstwo) lub uczyły się innych stylów tańca (np. taniec towarzyski).

Celem treningów jest przede wszystkim rozwój taneczny i fizyczny uczestników zajęć. Grupy turniejowe przeznaczone są dla wytrwałych, ambitnych i systematycznych tancerzy rządnych nowych przygód i sukcesów. Nasze zespoły mają na koncie coraz więcej tytułów i zdobytych medali. W sezonie 2017/18 stawaliśmy ponad 80 razy na podium. Więcej o grupach turniejowych można dowiedzieć się TUTAJ.

Grupy debiutanckie od września będą przygotowywać zupełnie nowe choreografie, które zostaną zaprezentowane na dwóch Przeglądach Tanecznych Jagielski Dance Project oraz przez wybrane grupy na zawodach i innych pokazach.

.

Jak dołączyć?

Osoby zainteresowane dołączeniem do grupy turniejowej prosimy o wypełnienie poniższego formularza lub o kontakt telefoniczny (723161616) bądź mailowy (turnieje@dancepro.pl).

Jeżeli posiadasz już doświadczenie sportowe lub taneczne poinformuj nas o dotychczasowych treningach.

Formularz kontaktowy

Deklaracja członkowska.
Przeczytaj Regulamin

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO), zamieszczonych w niniejszym formularzu w celach związanych z uczestnictwem w zajęciach. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do przekazywania informacji organizacyjnych dotyczących zajęć. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawienia oraz cofnięcia zgody na przetwarzanie. Administratorem danych osobowych jest Jagielski Dance Project Piotr Jagielski z siedzibą w Toruniu przy ul. Grudziądzkiej 122a.    Zapoznaj się z polityką prywatności

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO), zamieszczonych w niniejszym formularzu w celu wysyłania informacji o aktualnej ofercie, zniżkach i promocjach w zakresie świadczonych usług. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do przekazywania powyższych informacji. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawienia oraz cofnięcia zgody na przetwarzanie. Administratorem danych osobowych jest Jagielski Dance Project Piotr Jagielski z siedzibą w Toruniu przy ul. Grudziądzkiej 122a.


Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez Jagielski Dance Project z siedzibą w Toruniu przy ul. Grudziądzkiej 122a, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144 poz. 1204 z póź. zm.).