UWAGA! BARDZO WAŻNE!

Prosimy wszystkie osoby, które przesłały do nas formularz zgłoszeniowy przed 20 sierpnia o ponowny kontakt!

Z powodu awarii formularza kontaktowego zgłoszenia do nas nie dotarły. Przepraszamy za problem i prosimy o wyrozumiałość.

CASTING do nowych grup turniejowych! Od 2013 roku nasze formacje rywalizują na ogólnopolskich zawodach tanecznych. Jeśli chcesz dołączyć do naszej reprezentacji, zacznij od castingu!!

Na początku września odbędą się CASTINGI do zespołów debiutanckich w technikach hip hop oraz jazz. Casting to nic innego jak specjalnie przygotowana lekcja tańca – podczas tych zajęć instruktorzy ocenią talent, umiejętności i zaangażowanie dzieci. Po castingu trenerzy doradzą najlepsze rozwiązanie dla rozwoju tanecznego i zaproponują odpowiednią grupę, w której tancerz powinien kontynuować naukę.

Kiedy?

2 WRZEŚNIA
HIP HOP
3 WRZEŚNIA
JAZZ

Co oferujemy?

PROFESJONALNY TRENING

  • 2 treningi w tygodniu (2 x 75 lub 90 minut) – w zależności od stylu tańca i wieku uczestników
  • dodatkowe zajęcia choreograficzne i warsztatowe w weekendy (wg semestralnego harmonogramu)
  • wyjazd na 1 lub 2 turnieje w sezonie letnim

ATRAKCYJNE WARUNKI

Miesięczny koszt uczestnictwa w zajęciach zaczyna się już od 160 zł. Jest to oferta cenowa przygotowana specjalnie z myślą o tancerzach grup turniejowych – w przeliczeniu na pojedynczą lekcję, koszt godziny zajęć w skali całego sezonu to już od 12,50 zł za godzinę zajęć.

Dla każdej grupy turniejowej przewidziane są dodatkowe treningi w weekendy. Gwarantują jeszcze bardziej dynamiczny rozwój i umożliwiają dopracowanie choreografii. Treningi weekendowe planujemy z wyprzedzeniem i informujemy o nich w harmonogramie na cały semestr.

Opłaty za zajęcia w grupach turniejowych dokonuje się jednorazowo przed rozpoczęciem pierwszych zajęć w danym miesiącu. Zajęcia turniejowe nie są objęte zniżkami, ale każdy członek grupy turniejowej otrzymuje 50% zniżki na akrobatykę i wszystkie zajęcia taneczne w naszej szkole.

DODATKOWO

  • obozy taneczne i zgrupowania w ramach ferii zimowych i wakacji
  • nocki integracyjne
  • zniżki na warsztaty z zaproszonymi gośćmi
  • wyjazdy na mistrzostwa i pokazy.

Dla kogo?

.
Casting jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 16+ lat.
Podział na grupy w kategoriach wiekowych: 4-6 lat, 6-8 lat, 9-11 lat, 12-15 lat, 16+.

Nowość! Grupa debiutancka dla Przedszkolaków!  Na casting zapraszamy również dzieci w wieku 4-6 lat!

Spróbować może każdy! Do udziału zachęcamy przede wszystkim tancerzy, którzy chcą jeszcze intensywniej niż do tej pory rozwijać swój warsztat i w przyszłości uczestniczyć w rywalizacji sportowej – czyli reprezentować naszą szkołę na ogólnopolskich turniejach tanecznych! Do grup debiutanckich zapraszamy również osoby, które trenowały inne sporty (np. akrobatyka, gimnastyka, sztuki walki, łyżwiarstwo) lub uczyły się innych stylów tańca (np. taniec towarzyski).

Celem treningów jest przede wszystkim rozwój taneczny i fizyczny uczestników zajęć. Casting jest przeznaczony dla wytrwałych i ambitnych, którzy w przyszłości chcą osiągać sukcesy podobnie jak członkowie grup turniejowych. Nasze zespoły mają na koncie coraz więcej tytułów i zdobytych medali. W sezonie 2016/17 stawaliśmy ponad 80 razy na podium. Więcej o grupach turniejowych można dowiedzieć się TUTAJ.

Grupy debiutanckie od września będą przygotowywać zupełnie nowe choreografie, które zostaną zaprezentowane na dwóch Przeglądach Tanecznych Jagielski Dance Project oraz przez wybrane grupy na zawodach i innych pokazach.
.

Jak dołączyć?

Osoby zainteresowane udziałem w castingu prosimy o wypełnienie poniższego formularza lub o kontakt telefoniczny (723 16 16 16) bądź mailowy (rejestracja@dancepro.pl).

Dokładny harmonogram godzinowy uzależniony jest od ilości zgłoszeń i zostanie podany pod koniec sierpnia.

Jeżeli posiadasz już doświadczenie sportowe lub taneczne poinformuj nas o dotychczasowych treningach.

Jeżeli nie możesz uczestniczyć w castingu w tym terminie, nic straconego. Skontaktuj się z nami i przedstaw nam twoją sytuację. Procedura będzie nieco bardziej skomplikowana, ale postaramy się znaleźć sposób na sprawdzenie twoich umiejętności.

Formularz kontaktowy

Deklaracja członkowska.
Przeczytaj Regulamin

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Toruński Klub Sportowy DANCEPRO z siedzibą w Toruniu przy ul. Grudziądzkiej 122a w celach związanych z uczestnictwem w zajęciach Klubu oraz z informacją o aktualnej ofercie, zniżkach i promocjach w zakresie świadczonych usług, zgodnie z zasadami zawartymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, z póź. zm.). Oświadczam, że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz możliwości ich poprawiania, jak również prawie wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez Toruński Klub Sportowy DANCEPRO, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144 poz. 1204 z póź. zm.).