22. Przegląd Jagielski Dance Project Taniec Toruń Pokazy dla dzieci i dorosłych

O Przeglądzie

Przegląd tańca Jagielski Dance Project to niepowtarzalna okazja, żeby spędzić czas w gronie rodziny i przyjaciół i zobaczyć jakie postępy zrobiło Twoje dziecko, bratanek, siostrzeniec, wnuk, kolega przyjaciel.. albo samemu stanąć na scenie i poczuć się jak zawodowy tancerz.

Przegląd tańca Jagielski Dance Project jest ukoronowaniem każdego semestru nauki w naszej szkole tańca i doskonałą okazją, żeby sprawdzić, jakie postępy dają regularne lekcje tańca z profesjonalistami.

Pokazy z poprzednich edycji znajdziesz na naszym kanale YouTube

Za nami już 22 edycje Przeglądu! Dziękujemy wszystkim tancerzom i instruktorom za ciężką pracę, którą wkładają w przygotowanie występów! Jesteśmy z Was niezmiernie dumni!

Galeria zdjęć z 22. Przeglądu Jagielski Dance Project

Poniżej znajdują się galerie zdjęć z poszczególnych części 22. Przeglądu Jagielski Dance Project.

Sponsorzy wydarzenia

Sponsor główny

Mrozowscy - sponsor 22. Przeglądu Jagielski Dance Project

Partner gastronomiczny

Kawiarnia Beza sponsor Przeglądu Jagielski Dance Project

Zostań sponsorem kolejnej edycji! Zapraszamy do współpracy – Ty i twoja firma możecie stać się częścią tego wspaniałego i radosnego wydarzenia.

W celu umówienia prezentacji oferty prosimy o kontakt:
kuba@dancepro.pl
730 720 750

Historia Przeglądów

22. Przegląd JDP

22. Przegląd JDP

W niedzielę 04 lutego już po raz 22. grupy taneczne i akrobaci z Jagielski Dance Project zaprezentowali swoje umiejętności w Auli UMK. W programie znalazły się występy różnorodnych grup wiekowych w rozmaitych stylach tanecznych.

21. Przegląd Jagielski Dance Project

21. Przegląd Jagielski Dance Project

W niedzielę 18 czerwca już po raz 21. grupy taneczne i akrobaci z Jagielski Dance Project zaprezentowali swoje umiejętności w Auli UMK. W programie znalazły się występy różnorodnych grup wiekowych w rozmaitych stylach tanecznych.

20. Przegląd Jagielski Dance Project

20. Przegląd Jagielski Dance Project

W niedzielę 19 marca już po raz 20. grupy taneczne i akrobaci z Jagielski Dance Project zaprezentowali swoje umiejętności w Auli UMK. W programie znalazły się występy różnorodnych grup wiekowych w rozmaitych stylach tanecznych.

19. Przegląd Jagielski Dance Project

19. Przegląd Jagielski Dance Project

W niedzielę 19 czerwca już po raz dziewiętnasty grupy taneczne i akrobaci z Jagielski Dance Project zaprezentowali swoje umiejętności w Auli UMK. W programie znalazły się występy różnorodnych grup wiekowych w rozmaitych stylach tanecznych.

17. Przegląd Tańca Jagielski Dance Project

17. Przegląd Tańca Jagielski Dance Project

W niedzielę 1 marca już po raz siedemnasty grupy taneczne i akrobaci z Jagielski Dance Project zaprezentowali swoje umiejętności w Auli UMK. Na scenie wystąpiło ponad 900 osób, w 71 choreografiach przygotowanych przez naszych instruktorów.

16. PRZEGLĄD JAGIELSKI DANCE PROJECT

16. PRZEGLĄD JAGIELSKI DANCE PROJECT

16. Przegląd Tańca Jagielski Dance Project za nami! Gratulacje dla wszystkich tancerzy i trenerów. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii ze wszystkich występów.

15. Przegląd JDP

15. Przegląd JDP

W niedzielę 24 lutego już po raz 15. wszystkie grupy taneczne z Jagielski Dance Project zaprezentowały swoje umiejętności w Auli UMK. To prawdziwe święto tańca w Toruniu!

14 PRZEGLĄD JAGIELSKI DANCE PROJECT

14 PRZEGLĄD JAGIELSKI DANCE PROJECT

24 czerwca kolejna rekordowa edycja Przeglądu z udziałem naszych tancerzy. Na scenie Auli UMK będzie można obejrzeć 80 pokazów w wykonaniu dzieci, młodzieży i dorosłych.

12 PRZEGLĄD JAGIELSKI DANCE PROJECT

12 PRZEGLĄD JAGIELSKI DANCE PROJECT

W niedzielę 25 czerwca już po raz dwunasty wszystkie grupy taneczne z JDP zaprezentowały swoje umiejętności w Auli UMK. Na scenie wystąpiło ponad 700 tancerzy, którzy zatańczyli aż w 67 choreografiach przygotowanych przez naszych instruktorów.