JAZZ

Jazz to taniec wywodzący się z XIX wieku, współcześnie jest jedną z najpopularniejszych technik. Na jazzie opiera się wiele musicali, widowisk oraz spektakli muzycznych. Styl jazzowy nie ma jednego oblicza. Bywa zmysłowy i delikatny, ale ruch może być również dynamiczny i gwałtowny. Najważniejszą cechą jazzu są tzw. izolacje, czyli wyizolowanie jednej partii ciała od pozostałych i poruszanie nią w różne strony. Tańczy się na kilku poziomach, także na siedząco i leżąco. Jazz zwiększa gibkość i siłę, buduje w tancerzu wytrzymałość oraz pozwala na wyrażanie swoich emocji podczas grupowych lub indywidualnych etiud. Obok techniki bardzo istotna jest ekspresja, dlatego na zajęciach wprowadzane są elementy gry aktorskiej.

Szczegóły grupy

INSTRUKTOR
DATA
GODZINA
SALA
POZIOM
Klaudia Śnios
czwartek 04.11.2021
20:15 - 21:30
malinowa
poziom 1

Instruktor

Klaudia Śnios

Klaudia Śnios

JAZZ | MODERN | CONTEMPORARY

Międzynarodowa tancerka, choreograf i pedagog tańca. Pracowała ze zróżnicowaną gamą międzynarodowych choreografów i muzyków przy produkcjach tańca współczesnego, operach, musicalach i produkcjach komercyjnych. Współpracowała z wieloma szkołami tańca w Polsce i Szwajcarii, prowadząc zajęcia stałe oraz warsztaty.
więcej...

Dołącz na zajęcia

A co po dniu otwartym?

Po darmowych zajęciach baletu, gdy już zdecydujesz czy są to zajęcia właśnie dla Ciebie, zapraszamy na zajęcia regularne:

JK1 Jazz 16+ lat – poziom 1 – Klaudia – piatek 20:15-21:30

Zapisu można dokonać już teraz na stronie: https://dancepro.pl/jk1-jazz-16/

Pełna oferta dla młodzieży i dorosłych