Torun Jazz Station vol5 - 2022
W dniach 26 i 27 listopada w Jagielski Dance Project odbyły się warsztaty taneczne Toruń Jazz Station 2022!

Zajęcia poprowadziła piątka niezwykle kreatywnych instruktorów: Kasia Mieczkowska, Zuzanna Świderska, Ola Maliszewska, Karolina Lenarcik, oraz Tomasz Zbącki. W ciągu dwóch dni wyjątkowo intensywnych, wypełnionych pasją i emocjami zajęć, uczestnicy mogli doskonalić swoje umiejętności. Trenerzy skupili się na pracy nad techniką oraz na poszerzaniu zakresu ruchu tancerzy poprzez naukę nowych choreografii.

 

Z kim?

Dla kogo?

Do wszystkich grup mogą zapisywać się zarówno tancerze z Jagielski Dance Project, jak i z innych szkół tańca. Zależy nam na równym poziomie zajęć, dlatego instruktorzy mogą zaproponować zmianę grupy warsztatowej.
Poniżej przedstawione zostały grupy do których zostały otwarte zapisy. W nawiasie podane są symbole grup z JDP, dla których dedykowana jest grupa.

 • 8-11 lat ŚR – grupa średnio-zaawansowana [J3, J6]
  Zajęcia dla dzieci z co najmniej dwuletnim doświadczeniem, które posiadają już doświadczenie w technice jazz lub modern.
 • 12+ ŚR – grupa średnio-zaawansowana [J8, JM1, MM1]
  Zajęcia dla juniorów i seniorów z co najmniej dwuletnim doświadczeniem w technice jazz lub modern.
 • 12-15 lat ZAAW – grupa zaawansowana [J2, J5, J9]
  Zajęcia dla juniorów z co najmniej trzyletnim doświadczeniem w technice jazz lub modern.
 • 16+ ZAAW – grupa zaawansowana [J1]
  Zajęcia dla seniorów z co najmniej czteroletnim doświadczeniem w technice jazz lub modern.

Poprzednie edycje

TORUŃ JAZZ STATION vol. 5

TORUŃ JAZZ STATION vol. 5

Warsztaty Toruń Jazz Station vol.5 odbyły się 26-27 listopada w Jagielski Dance Project. Pięcioro wspaniałych instruktorów i wiele godzin tańca!
WIĘCEJ...

TORUŃ JAZZ STATION vol. 4

TORUŃ JAZZ STATION vol. 4

20-21 listopada 2021 odbyły się niesamowite warsztaty Toruń Jazz Station vol.4. Czterech wspaniałych instruktorów i wiele godzin tańca!

TORUŃ JAZZ STATION vol. 2

TORUŃ JAZZ STATION vol. 2

Niesamowite warsztaty Toruń Jazz Station vol.2 już 9 i 10 listopada w Jagielski Dance Project. Czterech wspaniałych instruktorów i wiele godzin tańca!