Karolina Lenarcik

Karolina Lenarcik

JAZZ

Karolina Lenarcik swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 5 lat od baletu w domu kultury. Od 12 lat nieustannie szkoli się w Egurrola Dance Studio. Zaczynała od disco dance i od 8 lat rozwija się w stylach jazz oraz modern. Od 5 lat trenuje w zespole JazzOne pod okiem Pawła Michno. 

Odnosi wiele sukcesów na arenie krajowej oraz międzynarodowej International Dance Organization. Jest wielokrotną Mistrzynią Polski, finalistką Mistrzostw Polski, Świata i Europy. W zeszłym roku razem z zespołem JazzOne zdobyli tytuł Mistrzów Świata w kategorii formacje jazz dorosłych. Jest również aktualną Wicemistrzynią Świata i Wicemistrzynią Europy w kategorii duety jazz dorosłych oraz Wicemistrzynią Świata w kategorii mini formacje dorosłych. W zeszłym roku razem ze swoim tanecznym partnerem zostali trzykrotnymi Mistrzami Polski w kategoriach duety jazz, duety modern oraz duety show dorosłych.

W zeszłym roku w występach solowych zdobyła Wicemistrzostwo Polski w kategorii solo show oraz II Wicemistrzostwo Polski w kategorii solo jazz dorosłych. 
W zeszłym roku mogliśmy oglądać Karolinę na scenie programu Mam Talent, gdzie zajęła V półfinałowe miejsce w duecie, a także w teledysku Gromee „Sweet Emotions”.