Karolina Lenarcik

Karolina Lenarcik

JAZZ

Karolina Lenarcik, studentka Psychologii Sportu na SWPS. Odnosi wiele sukcesów na arenie krajowej i międzynarodowej International Dance Organization. Jest wielokrotną mistrzynią Polski i świata, a także finalistką mistrzostw Europy i świata. W 2019 roku razem z zespołem JazzOne zdobyli tytuł Mistrzów Świata w kategorii formacje jazz dorosłych. W 2019 roku została również Wicemistrzynią Świata i Europy w kategorii duety jazz oraz Wicemistrzynią Świata w kategorii mini formacje jazz dorosłych. W tym samym roku razem ze swoim partnerem tanecznym zostali trzykrotnymi Mistrzami Polski w kategoriach duety jazz, modern i show dance. 

Jest również półfinalistką programu Mam Talent. W 2018 roku wygrała pierwszą Galę Mistrzów Polskiej Federacji Tańca. Jest instruktorem tańca jazzowego oraz instruktorem pilatesu na macie. Ukończyła szkolenie przygotowania motorycznego tancerzy TrainLikeDancers: Level 1 i Level 2 u Beaty Nawrot, u której regularnie szkoli się w zakresie motoryki i pilatesu.

Nieustannie rozwija się w różnych stylach tanecznych u najwybitniejszych choreografów z Polski i zza granicy. Szkoli się na zajęciach takich instruktorów jak m. in. Jan Ravnik, Michael Dameski, Lukas McFarlane, Blake McGrath, Krista Miller, Josh Denyer, Boi Boi, Zoe Tatopoulus i wielu innych.