SZWADRON – miniformacja hip hop 16+ lat

SZWADRON, czyli nasza miniformacja hip hop 16+ lat, występuje w nowej edycji programu TVN „Mam Talent”.

Trener, Michał KAZIK Kaźmierczak, przygotował choreografię, w której każdy krok, każda sekunda ich tańca wywołuje niesamowite emocje!

Emisja programu „Mam Talent” TVN

4. odcinek 14. edycji programu „Mam Talent” TVN w którym brali udział nasi tancerze został wyemitowany w sobotę 24 września 2022 o godzinie 20:00.

Odcinek półfinałowy, w którym SZWADRON JDP zajął 3 miejsce wyemitowany został 19 listopada 2022.

 

Ocena JURY programu MAM TALENT TVN

3 x TAK!

Jan Kliment, Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska byli oczarowani występem naszych tancerek z formacji SZWADRON JDP.

Występ castingowy przypadł do gustu publiczności, która nagrodziła występujące tancerki owacją na stojąco. Także jurorzy docenili zaprezentowane umiejętności.

Mowa ciała jest na niesamowitym poziomie, a choreografia bardzo udana – chwalił Jan Kliment.

Małgorzata Foremniak określiła popisy taneczne grupy z Torunia jako “malarstwo w ruchu”, zaś zdaniem Agnieszki Chylińskiej był to występ piękny i szlachetny. Wszyscy jurorzy zagłosowali na “tak”, dając dziewczynom przepustkę do kolejnego etapu, w którym zostanie dokonany wybór półfinałowej czterdziestki. Główna nagroda to 300 tysięcy złotych.

Wspólne oglądanie programu MAM TALENT TVN

UDAŁO SIĘ!!!

SZWADRON JDP dostał się do Półfinału MAM TALENT TVN.

Mamy przyjemność zaprosić Wszystkich chętnych do wspólnego oglądania SZWADRONU w szkole tańca Jagielski Dance Project. Zarezerwujcie sobie czas wieczorem w sobotę 19.11. Specjalnie na tę okazję przygotujemy ekran i mały poczęstunek w sali białej.

Wyjątkowo na wydarzenie wpuszczamy do JDP wejściem przez salę białą ( naprzeciwko stacji Shell ).

Drzwi będą otwarte od godziny 19:00. Odcinek Mam Talent rozpoczyna się o 20:00 i kończy około 22:00.

Wszystkie bieżące informacje na temat występów naszych tancerzy w Mam Talent znajdziesz na facebooku i instagramie.

Kino Toruń Jagielski Dance Project

Michał KAZIK Kaźmierczak – trener i choreograf oraz ekipa SZWADRON

Michał Kazik Kaźmierczak

HIP HOP

Niesamowicie zaangażowany i inspirujący tancerz oraz trener! Zajawką i sercem do hip hopu zarazi każdego. Chętnie dzieli się swoim doświadczeniem zdobytym podczas udziału w wielu międzynarodowych projektach.
więcej...

JOWITA PEROŃ

Wszechstronna tancerka różnych stylów tańca i nauczyciel z przygotowaniem pedagogicznym. Uwielbia łączyć techniki taneczne i tworzyć wyjątkowe choreografie. Jowita studiowała pedagogikę tańca na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. W 2013 roku została nagrodzona za działalność kulturalną. Wzięła udział w licznych pokazach streetowych, spektaklach, filmach promocyjnych i pokazach. Jej ukochanym stylem jest oldschoolowy hip hop w funkowym wydaniu. W Dublinie rozwijała umiejętności w grupie Dublin City B-Boys. Na swoim koncie ma wiele nagród w ogólnopolskich zawodach tanecznych w kategoriach solo, duet i formacji.

ANNA DOMARECKA

Ania tańczy od 11 lat. Sprawia jej to wielką frajdę, pozwala zamknąć we własnym świecie oraz w pewien sposób hip hop pomaga jej uwolnić emocje. Nie zmieniłaby hip hopu na żaden inny styl, a paru już próbowała. Niedługo zaczyna studia w innym mieście, ale to nie przeszkodzi jej utrzymywać kontakt z dziewczynami z ekipy.

MARCELINA KIEDRZYŃSKA

Marcelina tańczy od 7 lat. Lubi również wszystko co związane z muzyką. W wolnym czasie czyta lub chodzi na spacery ze swoim psem.

EWA WYCZÓŁKOWSKA

Ewa przygodę z tańcem zaczęła w wieku trzech lat w szkółce baletowej. W JDP tańczy hip hop już od 5 lat. Trenuje w JDP, ponieważ ma u nas możliwość rozwoju dzięki organizowanym warsztatom, urozmaiconym treningom czy zawodom. Poza tym poznała wielu wspaniałych ludzi, z którymi może dzielić się swoją pasję. Na ten moment nie wyobraża sobie życia bez tańca. Jest to coś co sprawia jej ogromną radość, pomaga wyrazić siebie oraz uwolnić wszelakie emocje.

MONIKA PŁONKA

Monika tańczy od 14 lat. Sprawia jej to ogromną przyjemność. Tańczy praktycznie cały czas. Uwielbia słuchać muzyki oraz gotować. Sale taneczną traktuje jak mój drugi dom. Uwielbia tam przebywać!

AMELIA BIJAK

Amelia aka RUDA tańczy od 12 lat. Zaczynała od baletu, ale jej serce finalnie wybrało hip hop. Taniec to jej odskocznia od rzeczywistości. Tańczy, żeby odciąć się od stresującego życia biol-chema. Z dziewczynami z Szwadronu nie tylko trenuje, ale spędza czas poza salą.

MELANIA DZIURLIKOWSKA

Melania tańczy od 10 lat. Na początku był to jazz ale ostatecznie wybrała hip hop. Taniec sprawie jej wielka przyjemność, kocha to robić, tańczy w każdej wolnej chwili. Z dziewczynami nie są tylko grupą, ale uwielbiają też spotykać się poza treningami.

AMELIA ORCZYKOWSKA

Amelka ma 15 lat, a taniec trenuje od 4 lat. Lubi poznawać dużo różnych styli tanecznych, ale jej ulubionym stylem jest hip hop. Taniec daje jej dużo radości, może w nim wyrazić siebie i wszystkie swoje emocje. Oczywiście jest też dużo wysiłku, pracy, czasami nawet łez, ale Amelka się nie poddaje. Spełnia dalej wszystkie swoje taneczne marzenia oraz cele, w grupie o nazwie ,,Szwadron’’, którą prowadzi trener Michał Kazik Kaźmierczak.

ANNA DZIEMIAN

Ania tańczy już od 10 lat (ale ten czas leci..). Tańczy przez znaczną część dnia: przy robieniu porannej kawy albo myciu zębów. W momencie, w którym nie tańczy, słucha muzyki. Nie zobaczycie jej bez słuchawek na uszach. Sala taneczna to jej ulubione miejsce na ziemi; wszystkie problemy jakby znikają, gdy przekracza jej próg. Osoby, z którymi trenuje Ania to jej najlepsi przyjaciele, spędza z nimi dużą część mojego czasu.

ZUZIA SITEK

Zuzia tańczy już prawie 9 lat. Próbowała różnych stylów tańca, ale hip hop jest jej ulubionym. Taniec sprawia jej radość i pomaga w wyrażaniu emocji. Gdy tańczy czuje się wolna.

Galeria Jagielski Dance Project

Grupy turniejowe Jagielski Dance Project

Dowiedz się więcej o naszych formacjach turniejowych oraz debiutanckich w stylach jazz i hop w kategoriach wiekowych od 4 do 16+ lat.

Nasz szkoła ma zaszczyt trenować w sezonie 2022/2023 aż 19 formacji turniejowych!

Poznaj sukcesy naszych tancerzy i podziwiaj filmy z ich występami podczas Przeglądów Tańca Jagielski Dance Project.

Aktualności