Kadra-obozowa-Jagielski-Dance-Project-Gołoborze-Obóz-DANCEPRO-12-21-sierpnia-2018

Taneczny obóz DANCEPRO to już stały punkt, bez którego nie wyobrażamy sobie wakacji. Już po raz 7 organizujemy letni wypoczynek dla młodych tancerzy.

Staramy się, aby z roku na rok nasza oferta była coraz ciekawsza – wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, w tym roku zmieniamy lokalizację i jedziemy do malowniczo położonego ośrodka w Górach Świętokrzyskich.

Przygotuj się na największą dawkę tańca i na niezapomniane przeżycia! Obóz DANCEPRO to doskonalenie umiejętności tanecznych, szybkie postępy i przede wszystkim – dzielenie się wspólną pasją!

Na obóz zapraszamy wszystkich pasjonatów tańca – nie tylko uczniów szkoły tańca Jagielski Dance Project!

Obóz taneczny DANCEPRO

TANIEC DLA KAŻDEGO
Każdy może pojechać z nami na obóz, również osoby nieuczęszczające na zajęcia do Jagielski Dance Project – jedyny warunek to minimum dwuletnie doświadczenie taneczne.

Jeżeli jesteś gotowy na totalną dawkę tańca – nasz obóz to idealne miejsce dla Ciebie!

SZYBKIE POSTĘPY
Codziennie odbędą się co najmniej 3 treningi, co umożliwi osiągnięcie szybkich i widocznych postępów. W trakcie obozu odbędzie się tyle treningów ile przez kilka miesięcy regularnych zajęć!

DUŻA RÓŻNORODNOŚĆ
Dzięki zróżnicowanym treningom poznacie techniki wielu stylów. Na obozie pojawi się m.in. jazz, modern, taniec klasyczny, hip hop, locking, dancehall oraz akrobatyka.

NOWE MIEJSCE
W tym roku zmieniamy lokalizację! Obóz taneczny DANCEPRO 2018 odbędzie się w malowniczo położonym ośrodku Gołoborze w Górach Świętokrzyskich.
Dojazd na obóz i powrót komfortowym autokarem – spod JDP wraz z opiekunami.

WYSOKI STANDARD
Ośrodek Gołoborze posiada rozbudowaną bazę sportowo-rekreacyjną, na terenie której znajdują się: hala sportowa, kryta pływalnia, boiska sportowe, plac zabaw, sala dyskotekowa i oczywiście sale taneczne! Wokół obiektu znajduje się rozległy teren zielony, zadaszone miejsca do grillowania i organizacji ognisk.
Uczestnicy zamieszkają w przestronnych i komfortowych pokojach (4-5-6 osobowych) z łazienkami.

 

 

BEZPIECZEŃSTWO
Nasza doświadczona i odpowiednio wykwalifikowana kadra wychowawców będzie dbać o dobrą atmosferę.

Każdy uczestnik będzie objęty ubezpieczeniem NNW.

Obóz zgłoszony jest do kujawsko-pomorskiego Kuratorium Oświaty. Jako zorganizowany wypoczynek może być dofinansowany przez pracodawcę.

NIE TYLKO TANIEC – MOC ATRAKCJI
Zadbamy o to, żeby na obóz nie wkradła się nuda! Oprócz codziennych treningów, zapewnimy Wam całą masę atrakcji – taneczne bitwy, imprezy, wieczory przy ognisku. Do Waszej dyspozycji będzie również kryta pływalnia, boiska sportowe, korty tenisowe, a także centrum rozrywki wyposażone w stoły do ping ponga i piłkarzyki.

PEŁNE WYŻYWIENIE
Trzy pożywne posiłki dziennie (śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja) zapewnią Wam odpowiednią dawkę energii potrzebną do wzmożonego wysiłku fizycznego podczas treningów.

MEGA EKIPA
Obóz DANCEPRO to nie tylko świetna okazja do nabycia nowych umiejętności tanecznych – poznasz na nim ludzi pełnych pasji, z którymi można aktywnie spędzać czas i dzielić się taneczną zajawką, również po obozie kontynuując od września zajęcia taneczne w Jagielski Dance Project!

Kadra 2018

Zapewniamy najlepszą taneczną kadrę! Każdy z instruktorów to doświadczony trener, wszechstronny tancerz i mistrz w swoim stylu. Oprócz instruktorów Jagielski Dance Project, jak co roku, obóz odwiedzą również warsztatowi goście.

Kto poprowadzi zajęcia na obozie w tym roku? Powoli będziemy odkrywać przed Wami kolejnych zdolnych trenerów:

Turnus – 12-21 sierpnia – młodzież powyżej 13 lat

Grupy otwarte dla wszystkich tancerzy, nie tylko z naszej szkoły (wymagane minimum 2-letnie doświadczenie):

  • jazz 12-15 lat średnio zaawansowana
  • jazz 15+ średnio zaawansowana
  • jazz 15+ zaawansowana

Grupy turniejowe 11+ lat:

  • JAZZ: J1, J2, J5, J8, J9
  • HIP HOP: H1, H2, H5,

Roczniki 2007 i starsze z grup turniejowych jadą na turnus dla juniorów i seniorów.

Zapisy

Zapisy i więcej informacji w recepcji Jagielski Dance Project lub telefonicznie pod numerem telefonu 723 16 16 16. W celu otrzymania dodatkowych informacji możesz skontaktować się z nami za pomocą poniższego formularza.

Zapłać pierwszą ratę do 20. kwietnia i zdobądź rabat 100 zł!

Cena:

1850 zł – cena regularna

Zniżki:

zniżka 100 zł – dostępna dla każdego przy płatności pierwszej raty w terminie do 20.04.2018
zniżka 100 zł – dla aktywnych Członków Klubu uczęszczających na zajęcia w Jagielski Dance Project oraz uczestników poprzednich edycji obozów DANCEPRO
zniżka 50 zł – dla rodzeństwa

Terminy płatności:

1 rata do 20.04 – 500 zł, w tym 250 zł zadatku
2 rata do 20.05 – 500 zł
3 rata do 20.07 – w zależności od ceny i terminu płatności – dopłata do pełnej ceny.

Regulamin płatności dołączony jest do Karty Zgłoszeniowej. Karta zgłoszeniowa i kwalifikacyjna do pobrania poniżej lub w recepcji szkoły.

Przypominamy, że gwarancją rezerwacji miejsca na obozie jest nie tylko dokonanie opłaty, ale również dostarczenie Karty Zgłoszeniowej.

Formularz kontaktowy

Nie znalazłeś powyżej wszystkich potrzebnych Ci informacji o obozie?

Wypełnij poniższy formularz – skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszystkie pytania.

Galeria