W niedzielę 24 czerwca już po raz 14. wszystkie grupy taneczne z Jagielski Dance Project zaprezentują swoje umiejętności w Auli UMK.

Na scenie wystąpi ponad 700 tancerzy, którzy zatańczą w ponad 70 choreografiach przygotowanych przez naszych instruktorów. W programie występy różnorodnych grup wiekowych w rozmaitych stylach tanecznych. Nie zabraknie również grup turniejowych, solówek, duetów i miniformacji, które odniosły kolejne sukcesy w sezon turniejowym 2017/2018!

Sponsorzy

Zostań sponsorem kolejnej edycji! Zapraszamy do współpracy – Ty i twoja firma możecie stać się częścią tego wspaniałego i radosnego wydarzenia.

W celu umówienia prezentacji oferty prosimy o kontakt:
kontakt@dancepro.pl
730 720 750

Miejsce

14. Przegląd taneczny odbędzie się w nowoczesnej Auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, która już po raz kolejny przemieni się w toruńskie centrum tańca.

Zapraszamy na ul. Gagarina 11 – Aula UMK.

Program i harmonogram występów będzie dostępny wkrótce!

Gospodarz imprezy

Anna YouYa Jujka

Choreograf, pedagog i tancerka naładowana pozytywną energią i pasją. W świecie tanecznym znana i rozpoznawana przez wielu tancerzy – wielokrotnie prowadziła lub sędziowała turnieje taneczne. Taniec to całe jej życie – uwielbia dzielić się tym co potrafi i co kocha. Już po raz trzeci stanie na scenie wraz z tancerzami JDP i poprowadzi 13. Przegląd.

więcej...

Bilety

Bilety można będzie nabyć w recepcji szkoły od 12.06 oraz w Auli w dniu imprezy

Bilet normalny: 12zł
Bilet ulgowy (uczniowie, studenci i dzieci) : 6 zł
Dzieci do lat 3: bezpłatnie

Program imprezy

Przegląd tańca – informacje dla rodziców

Przypominamy, że wszyscy uczestnicy zajęć, którzy chcą wziąć udział w imprezie zobowiązani są do podpisania zgody potwierdzającej uczestnictwo w pokazach. Należy ją dostarczyć jak najszybciej. Ostateczny termin to 03.06.2018

W przypadku rezygnacji z udziału w wydarzeniu, prosimy o jak najszybszą informację, żeby instruktor mógł w najlepszy możliwy sposób przygotować choreografię i ustawienie grupy.

Dostarczenie zgody jest niezbędne, żebyśmy mogli przygotować dokładny plan występów.

Dokument dostępny w recepcji lub do pobrania tutaj:

Galeria wideo

W oczekiwaniu na najbliższy Przegląd taneczny JDP zachęcamy do obejrzenia występów z poprzedniej 13 edycji: