W niedzielę 24 czerwca już po raz 14. wszystkie grupy taneczne z Jagielski Dance Project zaprezentowały swoje umiejętności w Auli UMK.

Na scenie wystąpiło ponad 700 tancerzy, którzy zatańczyli w ponad 70 choreografiach przygotowanych przez naszych instruktorów. W programie znalazły się występy różnorodnych grup wiekowych w rozmaitych stylach tanecznych. Nie zabrakło również grup turniejowych, solówek, duetów i miniformacji, które odniosły sukcesy w sezon turniejowym 2017/2018!

Sponsorzy

Benefitsystems
Mrozowscy - sponsor 22. Przeglądu Jagielski Dance Project

Zostań sponsorem kolejnej edycji! Zapraszamy do współpracy – Ty i twoja firma możecie stać się częścią tego wspaniałego i radosnego wydarzenia.

W celu umówienia prezentacji oferty prosimy o kontakt:
kontakt@dancepro.pl
730 720 750

Miejsce

14. Przegląd taneczny odbył się w nowoczesnej Auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, która już po raz kolejny przemieniła się w toruńskie centrum tańca.

Gospodarz imprezy

Anna YouYa Jujka

Choreograf, pedagog i tancerka naładowana pozytywną energią i pasją. W świecie tanecznym znana i rozpoznawana przez wielu tancerzy – wielokrotnie prowadziła lub sędziowała turnieje taneczne. Taniec to całe jej życie – uwielbia dzielić się tym co potrafi i co kocha. Już po raz trzeci stanie na scenie wraz z tancerzami JDP i poprowadzi 13. Przegląd.

więcej...

Program imprezy

Galeria wideo

W oczekiwaniu na najbliższy Przegląd taneczny JDP zachęcamy do obejrzenia występów z poprzedniej 13 edycji: