13 Przegląd szkoła tańca Jagielski Dance Project Toruń

W niedzielę 4 lutego już po raz trzynasty wszystkie grupy taneczne z Jagielski Dance Project zaprezentowały swoje umiejętności w Auli UMK.

Na scenie wystąpiło ponad 700 tancerzy, którzy zatańczyli w 70 choreografiach przygotowanych przez naszych instruktorów. Przez cały dzień mogliśmy oglądać na scenie występy różnorodnych grup wiekowych w rozmaitych stylach tanecznych. Nie zabrakło również grup turniejowych, które zaprezentowały choreografie przygotowane na nowy sezon turniejowy!

13. Przegląd poprowadził Wojtek WoCo Krawczuk. Anna YouYa Jujka, która początkowo miała prowadzić tę edycję niestety z ważnych powodów nie mogła być z nami tego dnia, ale zapewnia, że na Przeglądzie jeszcze się pojawi.

Wojtek WoCo Krawczuk

HIP-HOP

To właśnie on wprowadził street dance do Torunia i z zapałem uczy kolejne pokolenia! Woco – czyli prawdziwy pasjonat, na zajęciach u którego nie tylko nauczysz się tańczyć, ale także poznasz historię i kulturę hip hopu.
więcej...

Sponsorzy

Mrozowscy - sponsor 22. Przeglądu Jagielski Dance Project
taneczne ferie szkoła tańca Jagielski Dance Project Toruń 13 Przegląd JDP

Zostań sponsorem kolejnej edycji! Zapraszamy do współpracy – Ty i twoja firma możecie stać się częścią tego wspaniałego i radosnego wydarzenia.

W celu umówienia prezentacji oferty prosimy o kontakt:
kontakt@dancepro.pl
730 720 750

Program imprezy

Galeria wideo

Przeżyjmy to jeszcze raz! Zachęcamy do obejrzenia występów z poprzedniej 13 edycji:

Galeria zdjęć

Część IV – 16:30-17:30

Na kolejny Przegląd zapraszamy już 24 czerwca!