Anna YouYa Jujka

Anna YouYa Jujka

Choreograf, pedagog i tancerka naładowana pozytywną energią i pasją. W świecie tanecznym znana i rozpoznawana przez wielu tancerzy – wielokrotnie prowadziła lub sędziowała turnieje taneczne. Taniec to całe jej życie – uwielbia dzielić się tym co potrafi i co kocha. Już po raz trzeci stanie na scenie wraz z tancerzami JDP i poprowadzi 13. Przegląd.

YouYa tańczy od 7-go roku życia. W ciągu 30-letniej pracy z tańcem miała styczność z wieloma technikami tanecznymi, dzięki czemu posiada umiejętność łączenia takich stylów jak: jazz, modern dance, contemporary, broadway jazz, hiphop, ragga, house i wiele innych. Doświadczenie zdobywała w Polsce, Niemczech, Anglii, Francji, USA. Brała udział w licznych przedsięwzięciach artystycznych: spektaklach, pokazach firmowych, koncertach itp. na terenie całego kraju i zagranicą.

Współpracuje ze szkołami tańca na terenie całego kraju, zasiada w jury od najmniejszych do największych zawodów, turniejów w kraju jak i zagranicą (Niemcy, Francja, Dania). W jej dorobku znajduje się realizacja reklam, teledysków, programów tv, projektów niekomercyjnych. Jest założycielką studia kultury ulicznej Step Dealers. Choreograf trzech edycji You Can Dance/Polska TVN, członek Jury dwóch edycji Got To Dance/Polska Polsat. Poprzez swoje działania w świecie tanecznym i serce, które wkłada we wszystko co robi dostała przydomek Mama YouYa