Razem z nowym instruktorem wprowadzamy do oferty nowe zajęcia. Zajęcia, które poprowadzi Kazik nazwaliśmy urban choreo. Będą współczesną – miejską wersją tego co widzimy w popularnych klipach na youtube. Przeczytaj kilka słów o jak powstał nurt urban dance, obejrzyj przykładowe filmy z choreografiami Kazika, ale przede wszystkim zapisz się na DNI OTWARTE, żeby sprawdzić czy to na pewno zajęcia dla Ciebie!

W ofercie mamy grupy na poziomie startowym i jedna grupa dla zaawansowanych tancerzy, którzy chcą rozwijać się i inspirować nowymi choreografiami.

URBAN CHOREO

Urban Choreo to taniec miejski, a jak sama nazwa wskazuje na zajęciach możecie spodziewać się głównie choreografii. Urban Choreo czerpie inspirację z wielu styli tanecznych, ale w głównej mierze jest to indywidualna interpretacja muzyki przez choreografa, którą ogranicza jedynie jego wyobraźnia.

Jeśli nie lubisz szufladkowania i zamykania się w jednym stylu tańca, chcesz bawić się na zajęciach zarówno do radiowych hitów, piosenek ikon, które zmieniły świat muzyki oraz klimatycznych ballad to właśnie idealne zajęcia dla Ciebie.

Historia

Najszybszym momentem rozwoju Urban Dance był czas, kiedy w telewizji pojawiły się teledyski takich artystów jak Michael Jackson, Justin Timberlake, JLO a dokładniej wykorzystywane w teledyskach choreografie.
Takie choreografie widzimy też bardzo często w klipach reklamowych, gdzie taniec wpisuje się w wykreowane scenografie, otoczenie i klimat. Na tym właśnie polega jego miejskość.
Na ogromną popularność tańca miejskiego wpłynęły również filmy taneczne:
– Honey (2003)
– You Got Served (2004)
– Step Up (2006).

Instruktor

Michał Kazik Kaźmierczak

HIP HOP

Niesamowicie zaangażowany i inspirujący tancerz oraz trener! Zajawką i sercem do hip hopu zarazi każdego. Chętnie dzieli się swoim doświadczeniem zdobytym podczas udziału w wielu międzynarodowych projektach.
więcej...

Dni otwarte

GRUPASTYLWIEKPOZIOMDZIEŃ OTWARTYDZIEŃGODZINA ROZPOCZĘCIAGODZINA ZAKOŃCZENIAINSTRUKTORZAPISY

Wybierz zajęcia regularne

GRUPASTYLWIEKPOZIOMDATA ROZPOCZĘCIADZIEŃGODZINA ROZPOCZĘCIAGODZINA ZAKOŃCZENIAINSTRUKTORSALACENAZAPISY