Razem z nowym instruktorem wprowadzamy do oferty nowe zajęcia. Zajęcia, które poprowadzi Kazik nazwaliśmy urban choreo. Będą współczesną – miejską wersją tego co widzimy w popularnych klipach na youtube. Przeczytaj kilka słów o jak powstał nurt urban dance, obejrzyj przykładowe filmy z choreografiami Kazika, ale przede wszystkim zapisz się na DNI OTWARTE, żeby sprawdzić czy to na pewno zajęcia dla Ciebie!

W ofercie mamy grupy na poziomie startowym i jedna grupa dla zaawansowanych tancerzy, którzy chcą rozwijać się i inspirować nowymi choreografiami.

Historia

Najszybszym momentem rozwoju Urban Dance był czas, kiedy w telewizji pojawiły się teledyski takich artystów jak Michael Jackson, Justin Timberlake, JLO a dokładniej wykorzystywane w teledyskach choreografie.
Takie choreografie widzimy też bardzo często w klipach reklamowych, gdzie taniec wpisuje się w wykreowane scenografie, otoczenie i klimat. Na tym właśnie polega jego miejskość.
Na ogromną popularność tańca miejskiego wpłynęły również filmy taneczne:
– Honey (2003)
– You Got Served (2004)
– Step Up (2006).

Instruktor

Michał Kazik Kaźmierczak

HIP HOP

Niesamowicie zaangażowany i inspirujący tancerz oraz trener! Zajawką i sercem do hip hopu zarazi każdego. Chętnie dzieli się swoim doświadczeniem zdobytym podczas udziału w wielu międzynarodowych projektach.
więcej...

Dni otwarte

GRUPASTYLWIEKPOZIOMDZIEŃ OTWARTYDZIEŃGODZINA ROZPOCZĘCIAGODZINA ZAKOŃCZENIAINSTRUKTORZAPISY

Wybierz zajęcia regularne

GRUPASTYLWIEKPOZIOMDATA ROZPOCZĘCIADZIEŃGODZINA ROZPOCZĘCIAGODZINA ZAKOŃCZENIAINSTRUKTORSALACENAZAPISY