Wiktoria Kołcon

Wiktoria Kołcon

JAZZ

Wiktoria swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku siedmiu lat tańcząc w Operze Novej w Bydgoszczy. Przygodę z jazzem kontynuowała w zespole tanecznym w Szkole Tańca Bohema. Od 14 roku życia z sukcesami bierze udział w zawodach zarówno w duetach oraz jako solistka i zajmuje wysokie miejsca na podium. Reprezentowała również 'Jagielonki' - najstarszą jazzową formację turniejową w Jagielski Dance Project.

Jest bardzo wszechstronną tancerką, instruktorką tańca współczesnego i jazzowego oraz plastykiem z wykształcenia. Cały czas się rozwija i jeździ na warsztaty taneczne w całej Polsce z różnych stylów tańca. Obecnie studentka drugiego roku na wydziale Expended Contemporary Dance w Amsterdam University of Arts. Uczestniczyła także w wielu festiwalach tanecznych m.in. ,,Na bosaka", ,,Dancing Poznań" czy ,,Cyrkulacje". Swoje doświadczenia zbierała pod okiem takich nauczycieli jak Kalina Porazińska, Anna Krysiak, Dawid Lorenc, Witold Jurewicz, Kasia Mieczkowska, Tal Avni, Marion Sparber, Alan Fuentes- Guerra, Iwona Olszowska. Uczestniczka festiwalu B12 Contemporary Dance and Performence Festival Berlin 2018, gdzie szkolenia prowadzili m.in. Francisco Cordova, Vittoria de Ferrari Sapetto oraz Tomislav English. W 2019 roku brała udział w Summer Intensive Portugal, gdzie zajęcia prowadzili tacy tancerze jak Inaki Azpillaga, Akira Yoshida i Piny Orchidaceae. Tego samego roku wzięła udział w miedzynarodowym programie tanecznym NOD International Contemporary Dance Program 2019/2020 podczas którego szkoliła się u m.in Pau Aran Gimeno, Damiano Bigi, Croline Boussard, Fabian Thome, Luca Signoretti, Pedro Goucha Gomez, Spencer Dickahus, Theo Tj Lowe, Frederic Despierre, Attila Ronai.

Wiktoria to młoda tancerka i choreografka, która swoją twórczością odzwierciedla piękno istoty ludzkiej we współczesnej rzeczywistości. Specjalizuje się w stylach: taniec współczesny, modern i jazz.

wszystkie zajęcia prowadzone przez tego instruktora

Już niedługo w tym miejscu  pojawi się grafik zajęć na sezon 2019/2020.

Jeśli wypełnisz poniższy formularz wyślemy Ci ofertę zajęć na nowy sezon.

W wakacje zapraszamy na zajęcia dla dorosłych. Sprawdź nasz WAKACYJNY GRAFIK