Zajęcia wakacyjne

1. Wybierz dzień tygodnia (pod dniami tygodnia znajdują się nazwy sal, w których równolegle odbywają się zajęcia).

2. Odszukaj zajęcia – jeden prostokąt to jedne zajęcia (w każdym prostokącie znajduje się nazwa zajęć np. akrobatyka 4 – 5 lat, symbol grupy np. AAK11, poziom grupy np. START, imię instruktora np. Ania, godzina rozpoczęcia i zakończenia zajęć oraz status grupy np. grupa zamknięta).

3. Na zajęcia możesz zapisać się wypełniając formularz na dole strony, osobiście w recepcji lub telefonicznie pod numerem:

723 16 16 16 lub 730 720 751  

P1 - poziom 1

dla osób, które nie miały styczności z danym stylem

P2 - poziom 2

dla osób z doświadczeniem 3 miesiące w danym stylu

P3 - poziom 3

dla osób z doświadczeniem 1 rok w danym stylu

P4 - poziom 4

dla osób z doświadczeniem 2 lata w danym stylu

OPEN

zajęcia dla wszystkich bez względu na poziom zaawansowania

Zajęcia mogą posiadać różne statusy: zbieramy zapisy, można dołączyć, lista rezerwowa.

ZBIERAMY ZAPISY – oznacza, że prowadzimy nabór do grupy i zajęcia jeszcze się nie rozpoczęły;

MOŻNA DOŁĄCZYĆ – oznacza, że w danej grupie nadal są wolne miejsca i można w każdej chwili zapisać się i dołączyć do grupy z uwzględnieniem poziomu zaawansowania;

LISTA REZERWOWA – oznacza, że dana grupa w tej chwili jest pełna, ale możesz pozostawić swoje dane kontaktowe, a my poinformujemy Cię jak tylko pojawi się możliwość dołączenia do tej grupy lub kiedy zostanie stworzona kolejna tego typu grupa;

Grafik zajęć

Formularz rejestracyjny na zajęcia wakacyjne

Przeczytaj Regulamin strony internetowej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w niniejszym formularzu zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1). Dane osobowe przetwarzane będą w celu rejestracji Uczestnika do wybranej grupy oraz kontakt w sprawach organizacyjnych związanych z rejestracją i realizacją zajęć.

Wyrażam zgodę na kontakt za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).