Shiney

Shiney

Locking, Popping

Đỗ Hoàng Việt "Shiney" Szalony Popper o wietnamskich korzeniach. Reprezentant Warszawskiego Funku i Who If Not You!? Jego absolutnie pierwszą zajawką był C-Walk. To właśnie naśladując gangsterskie kroki Cripsów, młody Việt odkrył, że taniec to właśnie TO. Niewiele później zainteresował się Krumpem, potem przyszły Popping i Locking, w których Shiney zakochał się bez pamięci. Szczególnie Popping przypadł mu do gustu, gdy pewnego lata wrócił w swoje strony.

W 2017 r. u Shineya pojawiła się nowa zajawka - Authentic Jazz - styl, w którym odnajduje ogromną radość oraz głębsze zrozumienie stylów, które wywodzą się z tego tańca - Popping i Locking. Osiągnąwszy wiele w Polsce i zagranicą, laureat i finalista m.in. - Popping in Progress - Po Polsku Tańcz - Warsaw Challenge, - Lindy Hop Non Stop, - Polski Locking, - Cirque du Solo, - Skill Fantastikz, - Let's Dance, - Polski Popping, - 26-600 Funk, - M1 Dance Battle, - Wirująca Strefa, - Podlaskie: Siła! Dance Battle by Fair Play Crew, - Jabra Style Season, - Break Ya Doping, - Step To The Jam - Warszawskiej Schadzki.

Shiney nie spoczywa na laurach, wręcz przeciwnie – cały czas szkoli się, poszukując wiedzy m.in. we Francji, Niemczech, Szwecji, Holandii, Hiszpanii, Wietnamie i w Czechach.