Patryk Rybarski

POLE DANCE

Mistrz Pole Dance i jednocześnie doświadczony tancerz sceniczny, którego występy nie raz można było podziwiać w Teatrze Muzycznym Roma i w telewizji. Vice mistrz świata POLE DANCE IPC w Hong Kongu, finalista międzynarodowych zawodów POLE ART w Sztokholmie i POLE DANCE CUP w Warszawie.

Patryk to zajawkowicz, który wciąż udowadnia sobie, że jak się czegoś chce i wkłada się w to całą swoją energię, to wszystko jest możliwe. Swój warsztat taneczny doskonalił przy wielu produkcjach teatralnych, muzycznych, telewizyjnych takich jak : „Metro”, „Koty”, „Taniec Wampirów”, „Upiór w Operze”, „Akademia Pana Kleksa”, „Aladyn Jr.”, „Deszczowa Piosenka”, „Magiczny Sklep z Zabawkami”, „Kariera Nikodema Dyzmy”, „PowderHerFace”, „Zemsta Nietoperza”, „Calineczka”, „Dobre Ciało”, „Poem of Chopin”, „Doktor Żywago”, serial „Tancerze”, „Brzydula”, „Got to Dance”, „Mam Talent”, „You Can Dance”(special guest edycja Polska i Ukraińska).

Swoją przygodę z Pole Dance rozpoczął w 2011 roku. Przez pierwsze lata był instruktorem w OHLALA, od 2017 roku działa jako POLEonThePOLE w SamoCentrumWszechświata w Warszawie.