Monika Pająk

Monika Pająk

MODERN

Tancerka, pedagog oraz instruktor tańca. Tańczy od 4 roku życia. Przez pierwsze kilkanaście lat specjalizowała się głównie w tańcu towarzyskim co dało jej możliwość świadomego szukania formy ekspresji w innych technikach takich jak modern jazz, jazz, hip-hop, contemporary lyrical, taniec współczesny. Dzielenie się doświadczeniem jest owocem jej wszystkich tanecznych miłości i tym w czym najbardziej się spełnia.

Ukończyła Studium Choreograficzne organizowane przy Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach. Swoje umiejętności zdobyła biorąc udział w licznych warsztatach na terenie całej Polski oraz szkoląc się u pedagogów z całego świata (m. in. z Belgii, Stanów Zjednoczonych, Francji, Niemiec, Polski).

Przez wiele lat związana z kieleckim i wrocławskim światem tanecznym, a obecnie ze Szkołą Tańca Kieleckiego Teatru Tańca specjalizując się w technikach jazz, modern i hip-hop. Na bazie tych technik tworzy choreografie i spektakle taneczne. Jako instruktor prowadzi także liczne warsztaty taneczne na terenie całej Polski.

Zajmuje się również tworzeniem choreografii dla indywidualnych zespołów tanecznych. Jako koordynator oraz tancerka, angażuje się w akcje związane promocją polskich i zagranicznych marek jak: NIVEA, LECH, NOMI, TYMBARK, RAIFFAISEN BANK, PLUS, REPORTER,MULTIKINO,VADER. Brała udział w pokazach, teledyskach i programach telewizyjnych m. in. Lech Party Inspiration, Microsoft, TVN, W rytmie MTV, grupa Skangur, Ambulans.