Magdalena Maj

Magdalena Maj

HIP HOP

Rozpoczęła swoją przygodę z tańcem w wieku 6 lat.
Przez całe swoje życie miała okazję zasmakować wielu styli tanecznych, jednak to hiphop i ogólnie pojęty streetdance skradł Jej serduszko na zawsze. W wieku 14 lat została członkiem Warszawskiego Funku, przez co dużo inspiracji do dziś czerpię właśnie z lockingu i poppingu. Przez 10 lat nauki hiphop freestyle ma za sobą tysiące godzin spędzonych na sali z tancerzami z całego Świata i cały czas stara się czerpać inspiracje z różnych jego zakamarków.
4 lata temu zobaczyła pierwszy lite-feetowy filmik w internecie i już wtedy wiedziała - chce to tańczyć. Litefeet nauczył ją innego podejścia do muzyki, którą przez ostatnie kilka lat bardzo bacznie studiuję. Muzyka i umiejętność pozostania sobą w tańcu to chyba dwie rzeczy, które według Magdy “robią tancerza”. Uważa, że tancerz jest kolejnym instrumentem w muzyce, więc no… trzeba żyć z nią w zgodzie. Jest też koordynacyjnym nerdem.
Bardzo lubi dzielić się swoim tanecznym fiku miku, z dbałością o to, by nie narzucać swojego stylu, a dając narzędzia do pracy i szukania własnych osobistych przyjemności.
Magda jako tancerka zdobyła:

Wirująca Strefa 2021 Hip hop 1vs1 - 1 miejsce
Test Your Luck v.4 Budapest 2019 - 1 miejsce
Warszawski Sznyt 2019 - 1 miejsce x4
Funkin Styles Qualifiers in Vienna - 2 miejsce
Hip hop Popping Battle Budapest - 1 miejsce
Uliczna Sztuka Uliczne Jedzenie 2018 - 2 miejsce
Ostrowski Styl 3vs3 2018 - 1 miejsce

Top8/top16
Top 16 Future Pace Battle 2021
Top 8 electronic female Kultura Koła 2020
Top16 Ladies Dictionary 2019