Kacha Mieczkowska

Kacha Mieczkowska

Tancerka, choreograf i nauczyciel. Swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 8 lat. Do dziś szkoli się u instruktorów takich jak: Matthew Tseng, Jonathan Huor, Luciano Di Natale, Young Woo, Michele Oliva, Sabatino, Federica Angelozzi czy Joshua Pelatzky.. Brała udział w szkoleniu prowadzonym przez szkołę tańca Broadway w Tropea we Włoszech, gdzie została wyróżniona za umiejętności w technice tańca jazzowego.

Finalistka 5 edycji programu „You Can Dance – po prostu tańcz”. Wraz z grupą Volt brała udział w takich formatach telewizyjnych jak „Taniec z gwiazdami”, „Jaka to melodia”, „Sylwester z TVP2”. Obecnie jest instruktorem w szkole Egurolla Dance Studio, gdzie poza prowadzeniem zajęć przygotowuje zespoły V2 i V3 do startów w mistrzostwach Polski i świata. Przygotowywała choreografie do takich programów telewizyjnych jak: „Bitwa na Głosy” i „Mam Talent”.

Miłość do muzyki i doskonałe poczucie rytmu pozwalają jej tworzyć nietuzinkowe choreografie. Kasia stale rozwija swoje umiejętności taneczne w takich stylach jak taniec klasyczny, modern, jazz, hip hop, disco, funky. Według niej tańczyć może każdy, a wyznacznikiem umiejętności jest nie tylko talent, lecz ilość pracy włożonej we własny rozwój. Postara się o tym przekonać również uczestników letniego obozu tanecznego Jagielski Dance Project.