Jacek Roszak

Jacek Roszak

BACHATA SENSUAL

Swoją przygodę z tańcem rozpoczął w wieku 17 lat, kiedy usłyszał od kogoś, że nie ma poczucia rytmu. Nie poddał się. Udowodnił, że można osiągnąć wszystko. Dziś jest tancerzem, instruktorem, występuje na deskach Opery Nova i Teatru Polskiego w Bydgoszczy. Bachata to jego największa taneczna miłość.

Przetrawił dużo różnych stylów tańca, aż w końcu w 2011 odkrył bachatę i się w niej zakochał. Uczył się od najlepszych instruktorów światowej klasy i nadal nie przestaje tego robić.

Prawdziwy taneczny flow poczuł dopiero kiedy połączył dwie swoje największe pasje: taniec i aktorstwo. Na zajęciach wykorzystuje wiele ćwiczeń ze szkół teatralnych i przeplata je z tańcem. Uważa, że bachata jest tańcem socjalnym dlatego na pierwszym miejscu stawia na kreatywność oraz improwizację.

Od 2013 roku jest organizatorem licznych warsztatów oraz imprez w naszym regionie. Stworzył cykliczne imprezy taneczne, m.in. Noche Latina en Cubanos i Dark Kizomba. Od 2016 gra na licznych eventach jako DJ Malcasta. Jego pseudonim artystyczny w języku Esperanto oznacza sensual. Od 2010 roku występuje na deskach Opery Nova i Teatru Polskiego w Bydgoszczy.

wszystkie zajęcia prowadzone przez tego instruktora

GRUPASTYLWIEKPOZIOMDATA ROZPOCZĘCIADZIEŃGODZINA ROZPOCZĘCIAGODZINA ZAKOŃCZENIAINSTRUKTORSALACENAZAPISY