Ewelina Szczepańska

Ewelina Szczepańska

BALET

Klasyka! I co się z nią wiąże - perfekcja, dokładność, cierpliwość. Ewelina Szczepańska, królująca na deskach wielu polskich i zagranicznych teatrów, na zajęciach baletu udowodni, że droga do doskonałości jest długa, ale daje mnóstwo satysfakcji.

Ewelina ukończyła Państwową Szkołę Baletową w Gdańsku, a swoje umiejętności z zakresu tańca klasycznego, jazzu i modernu szlifowała także w Momentum Dancing School w Atenach.

Doświadczenie zdobywała w całej Europie, biorąc udział w tournée Opery Bałtyckiej i Opery Nova. Gościła na deskach teatrów w Holandii, Niemczech i Belgii. Tańczyła w Teatrze Orama w Atenach, z którym odbyła tournée po Szwajcarii, Austrii i Niemczech.

W dorobku ma występy zespołowe i solowe w operach, operetkach i musicalach. Była tancerką takich spektakli jak: Wesoła wdówka, Traviata, Księżniczka czardasza, Don Kichot, Kot w butach, Śpiąca królewna, Dziadek do orzechów, Kopciuszek, Pan Twardowski, Królewna śnieżka, Upiór w operze.

Ma wspaniałe podejście do dzieci, dlatego zajęcia u niej są czystą przyjemnością! Doskonale zdaje sobie sprawę, że nauka baletu wymaga cierpliwości - motywuje swoich kursantów i pokazuje, że treningi to nie tylko pokonywanie swoich słabości, ale przede wszystkim radość płynąca z tańca.

wszystkie zajęcia prowadzone przez tego instruktora

[tt_timetable event_category="ewelina-szczepanska" columns="sobota,czwartek-2,czwartek,sroda,wtorek,poniedzialek" measure="0.25" filter_style="tabs" filter_kind="event_category" filter_label="All Events" filter_label_2="All Events Categories" time_format="H.i" hide_all_events_view="1" hide_hours_column="1" show_end_hour="0" event_layout="1" hide_empty="1" disable_event_url="0" text_align="center" row_height="31" desktop_list_view="0" event_description_responsive="none" collapse_event_hours_responsive="0" colors_responsive_mode="0" export_to_pdf_button="0" generate_pdf_label="Generate PDF" show_booking_button="no" show_available_slots="no" available_slots_singular_label="{number_available}/{number_total} slot available" available_slots_plural_label="{number_available}/{number_total} slots available" default_booking_view="user" allow_user_booking="yes" allow_guest_booking="no" show_guest_name_field="yes" guest_name_field_required="yes" show_guest_phone_field="no" guest_phone_field_required="no" show_guest_message_field="no" guest_message_field_required="no" booking_label="Book now" booked_label="Booked" unavailable_label="Unavailable" booking_popup_label="Book now" login_popup_label="Log in" cancel_popup_label="Cancel" continue_popup_label="Continue" terms_checkbox="no" terms_message="Please accept terms and conditions" booking_popup_message='' booking_popup_thank_you_message='' box_bg_color="#ffffff" box_hover_bg_color="#dd127b" box_txt_color="#6b6b6b" box_hover_txt_color="#fafafa" box_hours_txt_color="#dd127b" box_hours_hover_txt_color="#ffffff" row1_color="#5173a6" row2_color="#ffffff" booking_text_color="" booking_bg_color="" booking_hover_text_color="" booking_hover_bg_color="" booked_text_color="" booked_bg_color="" unavailable_text_color="" unavailable_bg_color="" available_slots_color="" filter_color=""]