Na tej stronie zebraliśmy wszystkie najczęściej zadawane pytania dotyczące zapisu i udziału w Tanecznych Półkoloniach Jagielski Dance Project. Jeżeli chcesz zapisać dziecko na półkolonie przejdź do strony www.dancepro.pl/polkolonie-torun/ i wypełnij formularz rejestracyjny.

Jeśli nie znajdziesz tu poszukiwanej odpowiedzi, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie 723 16 16 16.

Kto może wziąć udział w Tanecznych Półkoloniach?

Półkolonie przeznaczone są dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat (na turnusach II i IV planujemy grupy dedykowane dla 6-latków). Zapraszamy wszystkich miłośników tańca i akrobatyki, nie zależnie od doświadczenia.

W celu zapisania uczestnika na Taneczne Półkolonie, na adres kontakt@dancepro.pl należy wysłać kompletnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną oraz uregulować płatność (zaliczka w wys. 100 zł).

Oprócz danych osobowych dziecka oraz danych teleadresowych, karta kwalifikacyjna musi zawierać nr PESEL oraz informacje dotyczące szczepień. Znajduje się w niej również miejsce na charakterystykę uczestnika (samodzielność, charakterystyczne zachowania itp) oraz dawkowanie leków przyjmowanych na stałe.

Koszt uczestnictwa w półkoloniach to 415 zł przy uregulowaniu całej płatności do 10 czerwca. Przy płatności po 11 czerwca cena wynosi 450 zł.

Tak, przygotowaliśmy zniżkę dla rodzeństwa (35 zł dla każdego uczestnika) oraz zniżkę za uczestnictwo w kilku turnusach (35 za każdy turnus). Dodatkowo tancerzom z naszych grup turniejowych przysługuje zniżka w wysokości 50 zł. Zniżki nie łączą się.

Tak, każdy z uczestników ma zapewniony ciepły posiłek (drugie danie, deser, napój). Istnieje możliwość dostosowania diety do indywidualnych potrzeb. Przez cały dzień do dyspozycji dzieci będzie również ciepła herbata oraz woda mineralna.

Po pierwszych bloku zajęciowym zaplanowana jest przerwa na drugie śniadanie, które uczestnicy powinni zabrać ze sobą z domu.

 

Głównym kryterium podziału jest wiek uczestnika oraz jego zaawansowanie. W celu odpowiedniego przydzielenia do grupy prosimy o podanie doświadczenia tanecznego uczestnika.

Uczestnik powinien zabrać ze sobą wygodny strój sportowy. Na zajęcia akrobatyczne, podobnie jak na zajęcia z jazz’u prosimy zabrać skarpetki lub baletki , a na hip hop i videoclip obuwie sportowe.

Startujemy codziennie o godz. 8:30 wspólną rozgrzewką, która przygotuje dzieci do zajęć ruchowych rozpoczynających się o godz. 9:00. O godz. 10:00 przewidziana jest przerwa na drugie śniadanie oraz kolejne zajęcia taneczne i akrobatyczne. Po obiedzie zaplanowanym w godz. 13:00-14:00 kontynuowane będą zajęcia plastyczne oraz zabawy integracyjne. W zależności od dnia tygodnia dodatkowo zorganizowana zostanie wycieczka, profesjonalna sesja zdjęciowa czy pokazy dla rodziców.

Oprócz codziennych zajęć ruchowych w programie półkolonii znajdą się: wycieczka do miejsca powiązanego z tematem przewodnim turnusu, profesjonalna sesja fotograficzna, spotkanie z ciekawym gościem, zajęcia plastyczne oraz pokaz dla rodziców.

 

W okresie letnim szkoła otwarta będzie od godz. 7:15, wtedy też najwcześniej można przywieźć dziecko na półkolonie. Uczestnicy będą znajdować się pod opieką wychowawców do godz. 17:15.

W trakcie zajęć tanecznych oraz plastycznych uczestnicy nie będą mieli możliwości korzystania z telefonów komórkowych, dlatego zalecamy pozostawienie ich w domu. W razie potrzeby dzieci będą mogą skorzystać z telefonu dostępnego w recepcji szkoły.

Grupy tworzone są w oparciu o wiek i doświadczenie taneczne. Na podstawie tych informacji podejmiemy decyzję o przydzieleniu dziecka do konkretnej grupy. (W FAQ jest podobne pytanie: 7. Na jakiej podstawie uczestnicy przydzielani są do grup zajęciowych?)

Tak, istnieje taka możliwość. Proszę jednak pamiętać, że to starszy uczestnik dołączy do młodszej grupy, nie odwrotnie. Podobnie będzie w sytuacjach dotyczących poziomu zaawansowania. Prosimy o zaznaczenie takiej informacji w karcie kwalifikacyjnej.

Tak, uczestnicy półkolonii ubezpieczeni są od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące przydziału do grupy, wychowawców, a także grafik zajęć otrzymają Państwo drogą mailową w czwartek przed rozpoczęciem turnusu.

Póki nie zapadły wiążące decyzje dotyczące formy organizacji stacjonarnych form wypoczynku dla dzieci i młodzieży, nie podejmujemy decyzji o odwołaniu półkolonii. Zgodnie z zaleceniami Rządu, podejmiemy wszelkie niezbędne kroki by móc zorganizować wypoczynek.

Tak, jeżeli podejmiemy decyzję o odwołaniu półkolonii otrzymają Państwo zwrot wszystkich kosztów.