Na tej stronie zebraliśmy wszystkie najczęściej zadawane pytania dotyczące zapisu i udziału w Tanecznych Półkoloniach Jagielski Dance Project. Jeżeli chcesz zapisać dziecko na półkolonie przejdź do strony www.dancepro.pl/polkolonie-torun/ i wypełnij formularz rejestracyjny.

Jeśli nie znajdziesz tu poszukiwanej odpowiedzi, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie 723 16 16 16.

Półkolonie przeznaczone są dla dzieci w wieku 7-12 lat, na wybranych turnusach przyjmuje również 6-latki. Zapraszamy wszystkich miłośników tańca i akrobatyki, niezależnie od doświadczenia.

Półkolonie odbywają się w szkole tańca Jagielski Dance Project. Toruń, ul. Grudziądzka 122a. Wykorzystujemy wszystkie nasze sale, żeby bezpiecznie i wygodnie przyjąć dzieci na cały dzień pobytu.

W celu zapisania uczestnika na Taneczne Półkolonie należy uregulować płatność (zaliczka w wys. 100 zł). oraz dostarczyć kompletnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną – osobiście w recepcji szkoły lub mailowo na adres polkolonie@dancepro.pl Tylko spełnienie tych dwóch warunków gwarantuje wzięcie udziału w półkoloniach, w przeciwnym wypadku uczestnik trafi na listę zainteresowanych.

Oprócz danych osobowych dziecka oraz danych teleadresowych, karta kwalifikacyjna musi zawierać nr PESEL oraz informacje dotyczące szczepień. Znajduje się w niej również miejsce na charakterystykę uczestnika (samodzielność, charakterystyczne zachowania itp) oraz dawkowanie leków przyjmowanych na stałe.

Koszt uczestnictwa w półkoloniach określony jest zawsze w aktualnej ofercie.

Tak, przygotowaliśmy zniżkę dla rodzeństwa oraz zniżkę za uczestnictwo w kilku turnusach. Dodatkowo zniżka przysługuje tancerzom z naszych grup turniejowych. Zniżki nie łączą się.

Tak, każdy z uczestników ma zapewniony ciepły posiłek (drugie danie, deser, napój). Istnieje możliwość dostosowania diety do indywidualnych potrzeb. Przez cały dzień do dyspozycji dzieci będzie również ciepła herbata oraz woda mineralna.

Po pierwszych bloku zajęciowym zaplanowana jest przerwa na drugie śniadanie, które uczestnicy powinni zabrać ze sobą z domu.

 

Głównym kryterium podziału jest wiek uczestnika oraz jego poziom zaawansowania. W celu odpowiedniego przydzielenia do grupy prosimy o podanie doświadczenia tanecznego uczestnika.

Tak, istnieje taka możliwość. Proszę jednak pamiętać, że to starszy uczestnik dołączy do młodszej grupy, nie odwrotnie. Podobnie będzie w sytuacjach dotyczących poziomu zaawansowania. Prosimy o zaznaczenie takiej informacji w karcie kwalifikacyjnej.

Uczestnik powinien zabrać ze sobą wygodny strój sportowy. Na zajęcia akrobatyczne, podobnie jak na zajęcia z jazz’u prosimy zabrać skarpetki lub baletki, a na hip hop i videoclip czyste obuwie sportowe.

W okresie ferii zimowych szkoła otwarta będzie od godz. 7:15, wtedy też najwcześniej można przywieźć dziecko na półkolonie. Uczestnicy będą znajdować się pod opieką wychowawców do godz. 17:15. Program zajęć realizowany jest w godz. 8:30-15:30.

Startujemy codziennie o godz. 8:30 wspólną rozgrzewką, która przygotuje dzieci do zajęć ruchowych rozpoczynających się o godz. 9:00. O godz. 10:00 przewidziana jest przerwa na drugie śniadanie oraz kolejne zajęcia taneczne, akrobatyczne i plastyczne. Po obiedzie zaplanowanym w godz. 13:30-14:00 kontynuowane będą zajęcia plastyczne oraz zabawy integracyjne. 

Oprócz codziennych zajęć ruchowych w programie półkolonii znajdą się:, profesjonalna sesja fotograficzna, wycieczka lub spotkanie z ciekawym gościem/ekspertem, zajęcia plastyczne oraz pokaz dla rodziców.

W trakcie zajęć tanecznych oraz plastycznych uczestnicy nie będą mieli możliwości korzystania z telefonów komórkowych, dlatego zalecamy pozostawienie ich w domu. W razie potrzeby dzieci będą mogą skorzystać z telefonu dostępnego w recepcji szkoły

Tak, uczestnicy półkolonii ubezpieczeni są od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące przydziału do grupy, wychowawców, a także grafik zajęć otrzymają Państwo drogą mailową w czwartek przed rozpoczęciem turnusu.

Uczestnik może zostać odebrany przez kogoś innego (inny członek rodziny, rodzic innego uczestnika półkolonii), o ile osoba ta została wcześniej upoważniona – w karcie zgłoszeniowej lub za pomocą odrębnego upoważnienia.

Tak, jeżeli podejmiemy decyzję o odwołaniu półkolonii otrzymają Państwo zwrot wszystkich kosztów.

Jeżeli uczestnik zachoruje, dozna kontuzji można ubiegać się o zwrot kosztów z potrąceniem zadatku (czyli -50 zł). W sytuacji gdy uczestnik zrezygnuje w trakcie trwania półkolonii (później niż w niedzielę przed dniem rozpoczęcia turnusu), po okazaniu zwolnienia lekarskiego, przysługuje mu zwrot kosztów w wysokości 50 zł za każdy dzień nieobecności.