Na tej stronie zebraliśmy wszystkie najczęściej zadawane pytania dotyczące zapisu i udziału w Tanecznych Półkoloniach Jagielski Dance Project. Jeżeli chcesz zapisać dziecko na półkolonie przejdź do strony www.dancepro.pl/polkolonie-torun/ i wypełnij formularz rejestracyjny.

Jeśli nie znajdziesz tu poszukiwanej odpowiedzi, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie 723 16 16 16.

Półkolonie przeznaczone są dla dzieci w wieku szkolnym (I-IV klasa szkoły podstawowej). Zapraszamy wszystkich miłośników tańca i akrobatyki, niezależnie od doświadczenia.

Ze względu na zamiany przepisów dotyczących organizowania półkolonii w trakcie ferii zimowych 2021, Taneczne Półkolonie wyjątkowo odbędą się w budynku VII Liceum Ogólnokształcącego im. Wandy Szuman w Toruniu, przy ulicy Batorego 39b.

W celu zapisania uczestnika na Taneczne Półkolonie należy uregulować płatność (zaliczka w wys. 100 zł). oraz dostarczyć kompletnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną – osobiście w recepcji szkoły lub mailowo na adres kontakt@dancepro.pl

Oprócz danych osobowych dziecka oraz danych teleadresowych, karta kwalifikacyjna musi zawierać nr PESEL oraz informacje dotyczące szczepień. Znajduje się w niej również miejsce na charakterystykę uczestnika (samodzielność, charakterystyczne zachowania itp) oraz dawkowanie leków przyjmowanych na stałe.

Koszt uczestnictwa w półkoloniach określony jest zawsze w aktualnej ofercie

Tak, przygotowaliśmy zniżkę dla rodzeństwa (50 zł dla kolejnego zapisanego dziecka z rodzeństwa) oraz zniżkę za uczestnictwo w kilku turnusach (35 za każdy kolejny turnus). Dodatkowo tancerzom z naszych grup turniejowych przysługuje zniżka w wysokości 50 zł. Zniżki nie łączą się.

Tak, każdy z uczestników ma zapewniony ciepły posiłek (drugie danie, deser, napój). Istnieje możliwość dostosowania diety do indywidualnych potrzeb. Przez cały dzień do dyspozycji dzieci będzie również ciepła herbata oraz woda mineralna.

Po pierwszych bloku zajęciowym zaplanowana jest przerwa na drugie śniadanie, które uczestnicy powinni zabrać ze sobą z domu.

 

Głównym kryterium podziału jest wiek uczestnika oraz jego poziom zaawansowania. W celu odpowiedniego przydzielenia do grupy prosimy o podanie doświadczenia tanecznego uczestnika.

Tak, istnieje taka możliwość. Proszę jednak pamiętać, że to starszy uczestnik dołączy do młodszej grupy, nie odwrotnie. Podobnie będzie w sytuacjach dotyczących poziomu zaawansowania. Prosimy o zaznaczenie takiej informacji w karcie kwalifikacyjnej.

Uczestnik powinien zabrać ze sobą wygodny strój sportowy. Na zajęcia akrobatyczne, podobnie jak na zajęcia z jazz’u prosimy zabrać skarpetki lub baletki, a na hip hop i videoclip obuwie sportowe.

W okresie letnim szkoła otwarta będzie od godz. 7:15, wtedy też najwcześniej można przywieźć dziecko na półkolonie. Uczestnicy będą znajdować się pod opieką wychowawców do godz. 17:15.

Startujemy codziennie o godz. 8:30 wspólną rozgrzewką, która przygotuje dzieci do zajęć ruchowych rozpoczynających się o godz. 9:00. O godz. 10:00 przewidziana jest przerwa na drugie śniadanie oraz kolejne zajęcia taneczne i akrobatyczne. Po obiedzie zaplanowanym w godz. 13:00-14:00 kontynuowane będą zajęcia plastyczne oraz zabawy integracyjne.

Oprócz codziennych zajęć ruchowych w programie półkolonii znajdą się:, profesjonalna sesja fotograficzna, spotkanie z ciekawym gościem/ekspertem, zajęcia plastyczne oraz pokaz dla rodziców*.

* w ramach turnusu Sylwestrowe Szaleństwo pokazy dla rodziców nie są zaplanowane.

W trakcie zajęć tanecznych oraz plastycznych uczestnicy nie będą mieli możliwości korzystania z telefonów komórkowych, dlatego zalecamy pozostawienie ich w domu. W razie potrzeby dzieci będą mogą skorzystać z telefonu dostępnego w recepcji szkoły

Tak, uczestnicy półkolonii ubezpieczeni są od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące przydziału do grupy, wychowawców, a także grafik zajęć otrzymają Państwo drogą mailową w czwartek przed rozpoczęciem turnusu.

Uczestnik może zostać odebrany przez kogoś innego (inny członek rodziny, rodzic innego uczestnika półkolonii), o ile osoba ta została wcześniej upoważniona – w karcie zgłoszeniowej lub za pomocą odrębnego upoważnienia.

Póki nie zapadły wiążące decyzje dotyczące formy organizacji stacjonarnych form wypoczynku dla dzieci i młodzieży, nie podejmujemy decyzji o odwołaniu półkolonii. Zgodnie z zaleceniami Rządu, podejmiemy wszelkie niezbędne kroki by móc zorganizować bezpieczny wypoczynek.

Tak, jeżeli podejmiemy decyzję o odwołaniu półkolonii otrzymają Państwo zwrot wszystkich kosztów.