Polecane grupy dla młodzieży i dorosłych

MŁODZIEŻ i DOROŚLI

Jazz jest techniką taneczną, w której improwizacja, wrażliwość artystyczna i gra aktorska łączą się z wytrwałością i systematycznością.

Na zajęciach nastolatkowie uczą się etiud rozwijających ich wyobraźnię, koordynację oraz zakres ruchowy.

Grupa JMK1

czwartek 19:05-20:15

Kuba Muńko

Taniec klasyczny to najbardziej znana technika, nauczana na całym świecie. Popularność baletu nie przemija, co świadczy o jego ponadczasowości.

Balet kształtuje postawę, wzmacnia mięśnie nóg, brzucha i kręgosłupa, zwiększa elastyczność ciała.

Grupa BN2

poniedziałek 20:30 – 21:25

Natalia Rochna

stretching zajęcia szkoła tańca Jagielski Dance Project Toruń (3)

Regularne treningi nie tylko poprawią sprawność i wzmocnią cały nasz organizm, ale również nas odprężą i zrelaksują.

Stretching polega na rozciąganiu poszczególnych grup mięśni.  Spraw, aby twoje ciało było bardziej rozluźnione, stawy sprawniejsze, a mięśnie bardziej elastyczne.

Grupa RS2

poniedziałek 20:35 – 21:30

Sebastian Młynarkiewicz

KOBIETY

Ladies dance to fuzja kobiecych stylów. 

Na zajęciach tworzone są żywiołowe, kobiece choreografie rozpalające zmysły. Świetna terapia dla nieśmiałych pań, chcących wyeksponować ukrytego w każdej kobiecie zalotnego kociaka. Dancehall, twerk i commercial zawładną parkietem!

Grupa DP6

wtorek 20:10 – 21:05

Paulina Wiszowata

13 Przegląd Szkoła Tańca Jagielski Dance Project Salsa Solo

Salsa to taniec elegancki, ale jednocześnie radosny i zmysłowy.

W tym stylu tańca duży nacisk kładziony jest na ruchy bioder oraz zsynchronizowane z nimi ruchy rąk i dłoni. Na zajęciach uczestniczki odkrywają swoją kobiecość, uczą się gracji, poznają kroki, które później efektywnie wykorzystują na parkiecie.

Grupa SK5

środa 19:10 – 20:05

Kama Krajewska

PARY

Taniec towarzyski to styl, który opiera się na współpracy partnerów.

Podczas zajęć pokazujemy użytkową stronę tańca towarzyskiego, a zdobyte umiejętności można efektywnie wykorzystać podczas rodzinnych uroczystości, a także na parkietach klubów.

Grupa TAR5

poniedziałek 20:25-21:35

Rafał Schulz

Instruktorzy

Paulina Wiszka Wiszowata

DANCEHALL | VIDEOCLIP | TWERK

Paulina Wiszka to niezwykła bomba pozytywnej twerkowej energii. Utalentowana, zawsze uśmiechnięta i utytułowana tancerka.
więcej...

Natalia Hlinskikh-Rochna

BALET

Niezwykle doświadczona pedagog tańca klasycznego. Pochodzi z Białorusi, ale większą część swojej kariery przetańczyła w Operze Novej w Bydgoszczy. Swoją wiedzę i doświadczenie przekazuje w sposób fachowy, ale dostępny. Na swoich zajęciach zaraża prawdziwą pasją do baletu.
więcej...

Sebastian Młynarkiewicz

AKROBATYKA | ZDROWY KRĘGOSŁUP | STRETCHING

Sebastian to pozytywna bomba energii z ogromną pasją! Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku na specjalizacji gimnastyka sportowa. Na co dzień jest instruktorem gimnastyki oraz trenerem personalnym. Od lat prowadzi zajęcia dla najmłodszych według autorskiego programu szkoleniowego.
więcej...

Kuba Muńko

MODERN | WSPÓŁCZESNY | BALET | JAZZ

Tancerz, choreograf, trener w technikach modern i jazz. Laureat wielu nagród o znaczeniu ogólnopolskim i międzynarodowym.
więcej...

Rafał Schulz

TANIEC TOWARZYSKI | PIERWSZY TANIEC

Elegancki walc, ogniste tango, gorąca rumba - Rafał Schulz otworzy przed Wami drzwi do świata tańca towarzyskiego. Nie tylko nauczy Was tanecznych kroków, ale także zarazi pasją i dobrą energią!
więcej...

Kamilla Krajewska

SALSA | BACHATA

Joie de vivre – czyli radość życia! Kamila Krajewska próbuje rozbudzić ją w każdym ze swoich kursantów. O czym sami się przekonacie na zajęciach salsy i bachaty.
więcej...

Formularz kontaktowy

Wśród polecanych grup nie ma tej dopasowanej dla Ciebie? Masz pytania? Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i pomożemy wybrać najodpowiedniejszą formę zajęć.

Na wszystkie Twoje pytania chętnie odpowiemy także telefonicznie po numerem telefonu 723 16 16 16

Pamiętaj, że odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz na stronie www.dancepro.pl/faq

Jeśli nie znajdziesz poszukiwanej odpowiedzi, skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza kontaktowego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w niniejszym formularzu zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1). Dane osobowe przetwarzane będą w celu rejestracji Uczestnika do wybranej grupy oraz kontakt w sprawach organizacyjnych związanych z rejestracją i realizacją zajęć.

Wyrażam zgodę na kontakt za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).