Atut dla przedszkola
Project

Atut dla przedszkola

Zajęcia te w wyjątkowy sposób urozmaicają czas spędzony w przedszkolu łącząc funkcję edukacyjną z zabawą. Autorski program zajęć tanecznych i akrobatycznych to dopiero początek współpracy naszej Szkoły z Przedszkolem. Pragniemy również zaprosić Przedszkole na wycieczki do naszej Szkoły podczas których oprowadzimy dzieci po szkole, przybliżymy zawód instruktora tańca i tancerza oraz zorganizujemy lekcje pokazowe z różnych styli (w uzgodnieniu z Przedszkolem).

Profesjonalny instruktor
Project

Profesjonalny instruktor

Nasza kadra to nauczyciele z ukończonymi studiami wyższymi lub trenerzy z przygotowaniem pedagogicznym, którzy są pasjonatami i od wielu lat sami trenują dyscypliny, których uczą. Każdy z instruktorów posiada doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Nasza kadra oferuje fachową opiekę, przedstawia prawidłowe wzorce i bezpośredni dostęp do najlepszej wiedzy tanecznej w połączeniu ze specjalnie przygotowanymi elementami zabaw.

Zadowolony rodzic
Project

Zadowolony rodzic

Każdemu rodzicowi zależy na tym, aby jego dziecko spędzało czas w sposób twórczy i aktywny. Dzięki uczestnictwu w dodatkowych zajęciach tanecznych i akrobatycznych dziecko nabędzie nowych umiejętności, poprawi koordynację i pamięć ruchową, będzie intensywnie ćwiczyło motorykę małą i dużą. Dodatkowo zapewniamy również udział w wydarzeniach, które na długie lata zapiszą się w pamięci dzieci i ich opiekunów.

Radosne dziecko
Project

Radosne dziecko

Nasze zajęcia przyczyniają się do poprawy kondycji fizycznej, prawidłowego kształtowania cech motorycznych i mają pozytywny wpływ na cały organizm. Dodatkową wartością płynącą z uczestnictwa w zajęciach dla dziecka są: wyżycie emocjonalne, rozładowanie nadmiaru energii, ukazanie inwencji twórczej i ekspresji ruchowej, odprężenie psychiczne, zniwelowanie stresów, podniesienie poczucia własnej wartości.