Hip hop Masterclass

 

W sobotę 16.11 Maciej Zayda Zajda poprowadził Hip hop Masterclass.

Zajęcia z Zaydą to niesamowita dawka energii i inspiracji. Na zajęciach Mastreclass tancerze mieli okazję szlifować umiejętności w stylu locking oraz pracować nad techniką i wyobraźnią. 

 

Z kim?

Maciej Zayda

LOCKING

Taneczną specjalnością Maćka jest LOCKING, który z dużym zamiłowaniem tańczy od 2007 roku. Uczył się między innymi pod okiem samego twórcy lockingu - Don'a „Campbellock'a” Campbell'a. Na swoich zajęciach stara się przybliżać locking nie tylko ze strony praktycznej, ale również teoretycznej, gdyż jak sam twierdzi „bez teorii nie ma dobrej praktyki”.
więcej...

Dla kogo?

Zajęcia odbywały się w ramach rozbudowanego programu rozwoju naszych tancerzy z grup turniejowych. W nawiasie [ ] zapisane są symbole grup turniejowych, dla których dedykowana była dana lekcja.

Na masterclassy mogli zapisać się również tancerze, którzy nie trenują na co dzień w Jagielski Dance Project, ale posiadają odpowiednie przygotowanie taneczne.

  • 12+ lat  [H1,H2]
    Z
    ajęcia na poziomie średnio-zaawansowanym: dla dzieci z co najmniej dwuletnim doświadczeniem, które posiadają już podstawy techniki hip hop
  • 7-11  lat  [H3,H4]
    Z
    ajęcia na poziomie średnio-zaawansowanym: dla dzieci z co najmniej dwuletnim doświadczeniem, które posiadają już podstawy techniki hip hop.

Grafik

[table “511” not found /]