Masterclass Karol Mental Weronika Potaczek – 2021
We wrześniu i październiku 2021 odbyły się jazzowe MASTERCLASSy w Jagielski Dance Project. Naszymi gośćmi byli: Karol Mental i Weronika Potaczek.

Młodość, kreatywność i pasja – tancerz i zawodnik, jeden z najbardziej rozchwytywanych młodych warsztatowców w kraju. Masterclassy z Karolem to cenne doświadczenie, które zainspiruje i pomoże rozwinąć warsztat taneczny.

Doświadczenie sceniczne, wszechstronne wykształcenie taneczne to bardzo cenne cechy Weroniki. Masterclassy podniosą umiejętności techniczne i pomogą jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła.

Z kim?

Karol Mental

JAZZ/CONTEMPORARY/MODERN

Wielokrotny Mistrz Polski Federacji IDO. Dwukrotny zdobywca tytułu Mistrza Świata w kategorii solo jazz mężczyzn federacji IDO 2021/2022, 2022/2023. Swój warsztat przekazuje za równo w Polsce, jak i w Europie.więcej...

Weronika Potaczek

JAZZ | TANIEC WSPÓŁCZESNY

Utytułowany Instruktor Tańca Jazzowego, absolwentka Państwowego Policealnego Studium Zawodowego Wokalno – Baletowego w Gliwicach, gdzie uzyskała tytuł Aktora Scen Muzycznych. Z tańcem związana od dzieciństwa. Uczęszczała do MDK w Tychach gdzie stawiała pierwsze kroki taneczne i muzyczne.

Występowała na deskach Teatru Muzycznego w Gliwicach w spektaklach „ Noc w Wenecji ” oraz „ I have a dream ”. Współpracowała z Teatrem Bezpańskim oraz Teatrem Muzycznym IWIA.
Obecnie studiuje choreografię na Akademii Muzycznej w Łodzi. Specjalizuje się w takich stylach tanecznych jak: taniec jazzowy, taniec współczesny oraz highheels.

Dla kogo?

Zajęcia odbyły się w ramach rozbudowanego programu rozwoju naszych tancerzy z grup turniejowych. W nawiasie [ ] zapisane są symbole grup, dla których dedykowana była dana lekcja.

Na masterclassy mogli zapisać się również tancerze, którzy nie trenują na co dzień w Jagielski Dance Project, ale posiadają odpowiednie przygotowanie taneczne.

  • 12-15 lat  [J8, J5, J2, JLK1]
    Zajęcia na poziomie początkującym: dla juniorów z co najmniej rocznym doświadczeniem w technice jazz.
  • 16+ lat  [JJ1, JJ2, JM1, MM1, MK1, J9, J1,]
    Z
    ajęcia na poziomie zaawansowanym: dla tancerzy z co najmniej trzyletnim  doświadczeniem w technice jazz

Grafik