Zuzanna Świderska - Jazz Master Class
W niedzielę 21 stycznia 2024 odbyły się na MASTER CLASSY w Jagielski Dance Project. Tym razem w roli instruktora Zuzanna Świderska, która przygotowała zajęcia CONTEMPORARY / JAZZ.

Master Classy to cenne doświadczenie, które pomoże rozwinąć warsztat taneczny i naładuje pozytywną energią.

 

Z kim?

Zuzanna Świderska

CONTEMPORARY FUSION / STREET JAZZ

Tancerka, choreografka, dyplomowany instruktor tańca. Specjalizuje się w stylach: contemporary fusion, street jazz i high heels.Trener dwóch zespołów jazzowych: juniorskiego „J.TEAM juniors” oraz seniorskiego „J.TEAM”.

Jako reprezentantka zespołu „JazzOne” sama zdobyła wiele tytułów w Polsce, jak i na arenie światowej m.in. Mistrzostwo Świata miniformacje modern dorosłych 2022, mistrzostwo Świata formacji jazz 2019 i wiele innych. Swój taneczny warsztat rozwijała również w szkołach tańca w Londynie, Berlinie i Nowym Jorku.

Choreograf programu „You Can Dance Nowa Generacja 2„. Z chęcią angażuje się w różne projekty, można ją zobaczyć m.in. w teledysku Gromee „Sweet Emotions” czy Patrycji Kazadi „Natural”.

Dla kogo?

Zajęcia odbyły się w ramach rozbudowanego programu rozwoju naszych tancerzy z grup turniejowych. W nawiasie [ ] zapisane są symbole grup turniejowych, dla których dedykowana była dana lekcja.

Na masterclassy mogli zapisać się również tancerze, którzy nie trenują na co dzień w Jagielski Dance Project, ale posiadają odpowiednie przygotowanie taneczne.

 • 9-11 lat  [J3, J6]
  Z
  ajęcia na poziomie średnio-zaawansowanym: dla uczestników z co najmniej dwuletnim doświadczeniem w technice jazz lub modern.
 • 12-15 lat  [J2, J5, J8, J9]
  Z
  ajęcia na poziomie zaawansowanym: dla uczestników z co najmniej trzyletnim  doświadczeniem w technice jazz lub modern.
 • 16+ lat  [J1, J2]
  Z
  ajęcia na poziomie zaawansowanym: dla uczestników z co najmniej czteroletnim doświadczeniem w technice jazz lub modern.