Bachata solo

Bachata to spokojny, ale widowiskowy taniec wykonywany do pobudzającej zmysły muzyki. Piosenki należące do tego nurtu najczęściej opowiadają o miłości, dlatego bachata jest uznawana za jeden z najbardziej romantycznych i zmysłowych stylów, wywodzących się z gorącej Dominikany. W tym tańcu liczą się wyraziste ruchy bioder i duża rytmiczność. Bachata może być także tańczona solo. Podczas zajęć nauczysz się zmysłowo i kobieco poruszać. Zdobędziesz pewność siebie, którą efektywnie wykorzystasz nie tylko na parkiecie. Co więcej, wysmuklisz ciało i poprawisz kondycję. Lekcje bachaty pozytywnie wpływają na samopoczucie i pomagają się odprężyć.

Szczegóły grupy

INSTRUKTOR
DATA
GODZINA
SALA
Paulina Pietrzycka
piątek 22.10.2021
20:00 - 21:00
żółta

Instruktor

Paulina Pietrzycka

Paulina Pietrzycka

BACHATA

Na co dzień spokojnie wykonuje obowiązki fryzjera, po pracy wybucha jak wulkan i zaczyna kroczyć w rytm muzyki. Kiedy z powodu kontuzji nie może chodzić, Paulina po prostu zaczyna tańczyć. To właśnie ten upór i dążenie do celu doprowadziły ją do osiągania tanecznych sukcesów.
więcej...

Dołącz na zajęcia

A co po dniu otwartym?

Po darmowych zajęciach bachaty solo, gdy już zdecydujesz czy są to zajęcia właśnie dla Ciebie, zapraszamy na zajęcia regularne:

BP3 Bachata solo 16+ lat – poziom 1 – Paulina – piatek 20:00-21:00

Zapisu można dokonać już teraz na stronie: https://dancepro.pl/bp3-bachata-solo-16/

Pełna oferta dla kobiet