Dancehall

Dancehall to żywiołowy taniec wywodzący się ze słonecznej wysypy, Jamajki. Styl ten jest nierozerwalnie związany z muzyką dancehallową. Opiera się na rytmicznych ruchach klatki piersiowej, bioder i pośladków. W dancehallu liczy się duża spontaniczność, umiejętność izolowania poszczególnych partii ciała oraz dobry humor. W trakcie zajęć poprawisz koordynację i wydolność organizmu. Zwiększy się Twoja pewność siebie, a z lekcji wyjdziesz z szerokim uśmiechem na twarzy.

Co wyróżnia zajęcia dancehall?

Komfortowe warunki
Zajęcia dancehall odbywają się w przestronnych salach z lustrami oraz klimatyzacją. Stwarza to komfortowe warunki pracy podczas zajęć, ponieważ dzięki temu uczestnicy mogą ćwiczyć choreografię, a jednocześnie dzięki lustrom kontrolować swoje ruchy. Co więcej, przed budynkiem szkoły znajdują się miejsca parkingowe, a tylko kilkaset metrów dalej  przystanek autobusowy.

Charyzmatyczna instruktorka
Dancehall prowadzi niezwykle pozytywnie nastawiona Paulina Wiszka Wiszowata. Paulina jest wszechstronną tancerką i miłośniczką dancehall. Zajęcia są niezwykle kobiece, chorografie są bardzo energetyczne.

Użytkowy wymiar tańca
W szkole tańca Jagielski Dance Project wiemy, że uczestniczki zajęć chcą zdobyć pewność siebie i dobrze się bawić. Staramy się to połączyć i dać Wam wszystko czego potrzebujecie.

Dancehall – instruktorzy

Paulina Wiszka Wiszowata

DANCEHALL | VIDEOCLIP | TWERK

Paulina Wiszka to niezwykła bomba pozytywnej twerkowej energii. Utalentowana, zawsze uśmiechnięta i utytułowana tancerka.
więcej...

Wybierz zajęcia

GRUPASTYLWIEKPOZIOMDATA ROZPOCZĘCIADZIEŃGODZINA ROZPOCZĘCIAGODZINA ZAKOŃCZENIAINSTRUKTORSALACENAZAPISY

Pełna oferta zajęć dla kobiet i młodzieży