Masterclass - Anna Budnicka
W niedzielę 3 lutego 2019 zapraszamy na MASTERCLASS w Jagielski Dance Project. Tym razem w roli instruktora Anna Budnicka, który przygotuje zajęcia JAZZ.

Zajęcia prowadzone przez Anię oparte są na solidnej technice, ogromie wiedzy merytorycznej i doświadczeniu. Masterclassy to cenne doświadczenie, które pomoże rozwinąć warsztat taneczny i zainspiruje tancerzy.

 

Z kim?

Anna Budnicka

JAZZ | MODERN

Zawodowa tancerka, choreograf i pedagog tańca, wykładowca tańca modern jazz. Od wielu lat związana z Kielecki Teatrem Tańca. Pełniła tam funkcję kierownika baletu, obecnie bierze udział w rożnych międzynarodowych projektach oraz jest pedagoga tańca jazzowego i klasycznego.
więcej...

Dla kogo?

Zajęcia odbywają się w ramach rozbudowanego programu rozwoju naszych tancerzy z grup turniejowych. W nawiasie [ ] zapisane są symbole grup turniejowych, dla których dedykowana jest dana lekcja.

Na masterclassy mogą zapisać się również tancerze, którzy nie trenują na co dzień w Jagielski Dance Project, ale posiadają odpowiednie przygotowanie taneczne.

 • 12-15+ lat  [J8, J9]
  Zajęcia na poziomie średnio zaawansowanym: dla juniorów i seniorów z co najmniej dwuletnim doświadczeniem, które posiadają już podstawy techniki jazzowej..
 • 9-11 lat  [J3, J6]
  Z
  ajęcia na poziomie średnio-zaawansowanym: dla dzieci z co najmniej dwuletnim doświadczeniem, które posiadają już podstawy techniki jazzowej.
 • 12-15+ lat  [J1, J2, J5]
  Z
  ajęcia na poziomie zaawansowanym: dla juniorów i seniorów z co najmniej trzyletnim doświadczeniem w technice jazz

Grafik

9:00-10:30
12-15+ lat
J8+J9
średnio zaawansowana
10:45-12:15
9-11 lat
J3+J6
średnio zaawansowana
12:30-14:00
12-15+ lat
J1+J2+J5
zaawansowana

Zapisy

Cena:

 • tancerze spoza JDP – 35 zł / zajęcia
 • nasi tancerze posiadający aktywny karnet – 30 zł / zajęcia

Grupy turniejowe – zajęcia bezpłatne w ramach miesięcznej składki członkowskiej. 

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach (niebędące członkami grup turniejowych) prosimy o wypełnienie poniższego formularza lub o kontakt telefoniczny  (723 16 16 16).

Uwaga! Członkowie grup turniejowych nie muszą samodzielnie zapisywać się na warsztaty – już znajdują się na liście uczestników.  

Formularz zgłoszeniowy

Deklaracja członkowska.
Przeczytaj Regulamin

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Toruński Klub Sportowy DANCEPRO z siedzibą w Toruniu przy ul. Grudziądzkiej 122a w celach związanych z uczestnictwem w zajęciach Klubu oraz z informacją o aktualnej ofercie, zniżkach i promocjach w zakresie świadczonych usług, zgodnie z zasadami zawartymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, z póź. zm.). Oświadczam, że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz możliwości ich poprawiania, jak również prawie wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez Toruński Klub Sportowy DANCEPRO, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144 poz. 1204 z póź. zm.).