Masterclass - Anna Budnicka
W niedzielę 3 lutego 2019 obył się MASTERCLASS w Jagielski Dance Project. Tym razem w roli instruktora Anna Budnicka, która przygotowała zajęcia JAZZ.

Zajęcia prowadzone przez Anię oparte są na solidnej technice, ogromie wiedzy merytorycznej i doświadczeniu. Masterclassy to cenne doświadczenie, które pomoże rozwinąć warsztat taneczny i zainspiruje tancerzy.

Z kim?

Anna Budnicka

JAZZ | MODERN

Zawodowa tancerka, choreograf i pedagog tańca, wykładowca tańca modern jazz. Od wielu lat związana z Kielecki Teatrem Tańca. Pełniła tam funkcję kierownika baletu, obecnie bierze udział w rożnych międzynarodowych projektach oraz jest pedagoga tańca jazzowego i klasycznego.
więcej...

Dla kogo?

Zajęcia odbywają się w ramach rozbudowanego programu rozwoju naszych tancerzy z grup turniejowych. W nawiasie [ ] zapisane są symbole grup turniejowych, dla których dedykowana jest dana lekcja.

Na masterclassy mogą zapisać się również tancerze, którzy nie trenują na co dzień w Jagielski Dance Project, ale posiadają odpowiednie przygotowanie taneczne.

 • 12-15+ lat  [J8, J9]
  Zajęcia na poziomie średnio zaawansowanym: dla juniorów i seniorów z co najmniej dwuletnim doświadczeniem, które posiadają już podstawy techniki jazzowej..
 • 9-11 lat  [J3, J6]
  Z
  ajęcia na poziomie średnio-zaawansowanym: dla dzieci z co najmniej dwuletnim doświadczeniem, które posiadają już podstawy techniki jazzowej.
 • 12-15+ lat  [J1, J2, J5]
  Z
  ajęcia na poziomie zaawansowanym: dla juniorów i seniorów z co najmniej trzyletnim doświadczeniem w technice jazz