19 Przegląd mailing

19 czerwca 2022 w Auli UMK – ul. Gagarina 11 zaprezentują się grupy uczęszczające na zajęcia taneczne w szkole tańca Jagielski Dance Project w sezonie 2021/2022. Wszyscy uczestnicy zaproszeni są do udziału w pokazie swojej grupy. Pokazy będą podzielone na części. Każda część będzie trwała 60-90 minut. Szczegółowy program zostanie opracowany po zebraniu wypełnionych przez Państwa deklaracji udziału w wydarzeniu. Niedostarczenie zgody do dnia 04 czerwca jest równoznaczne z rezygnacją z tej edycji Przeglądu. Prosimy o dostarczenie papierowej wersji zgody instruktorowi grupy, do recepcji szkoły lub wypełnienie formularza, który znajduje się poniżej.

Zasady udziału w Przeglądzie:

1. Konieczny jest udział uczestnika we wszystkich zajęciach do dnia 18 czerwca oraz dodatkowych próbach jeżeli zostaną wcześniej zapowiedziane.
2. Uczestnik wraz z opiekunem (w przypadku osób niepełnoletnich) musi stawić się w Auli o umówionej godzinie w miejscu zbiórki, minimum 30 minut przed występem grupy. Przy wejściu do Auli wskazana zostanie szatnia, z której można korzystać, żeby przygotować się do pokazów. Szczegółowe informacje o godzinach występów przekażemy na ostatnich zajęciach przed Przeglądem oraz drogą mailową.
3. Uczestnicy, którzy będą występować w pokazach uczestniczą w imprezie całkowicie bezpłatnie. Tancerze wpuszczani są do obiektu na podstawie listy obecności. Wydarzenie jest biletowane. Koszt wejściówki to 18 zł (bilet normalny) lub 9 zł (bilet ulgowy dla dzieci w wieku przedszkolnym, za okazaniem legitymacji szkolnej lub studenckiej). Wejściówki będzie można nabyć wcześniej w recepcji Szkoły Tańca Jagielski Dance Project lub w Auli w dniu imprezy. Dzieci do 3. roku życia mogą wejść na imprezę bezpłatnie.
4. Stroje dla dzieci zostaną przygotowane lub zakupione przez rodziców według instrukcji nauczycieli, którzy trenują daną grupę. Jeżeli stroje będą kupowane przez instruktora, zostanie ustalona składka oraz termin wpłacania pieniędzy.
5. Podczas Przeglądu odpowiedzialność za dziecko bierze rodzic lub uprawniony opiekun (każdy oprócz tancerza decydując się na udział w wydarzeniu, ponosi koszt biletu).
6. Jeżeli uczestnik będzie występował w kilku grupach, prosimy o wypełnienie jednej zgody i wypisanie wszystkich symboli grup.

Jeśli zdecydowałeś, że nie weźmiesz udziału w Przeglądzie wypełnij formularz i zaznacz pole: nie będę uczestniczyć w tegorocznej edycji. Dzięki temu nie będziesz otrzymywać dodatkowych informacji o wydarzeniu.

 

Formularz – zgoda na udział w 19. Przeglądzie JDP

Jeśli jesteś uczestnikiem grup regularnej wybierz casting do grupy debiutanckiej. Jeśli jesteś uczestnikiem grup turniejowej wybierz casting do grupy turniejowej.

Symbole grup w których, uczestnik bierze udział:

PRZECZYTAJ REGULAMIN : regulamin strony.

Powyższa zgoda potrzebna nam jest, abyśmy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe

Powyższa zgoda potrzebna nam jest, abyśmy mogli kontaktować się z Tobą (m.in. e-mail, SMS, rozmowy głosowe).