WARSZTATY WEEKENDOWE BACHATA SOLO

Niesamowite warsztaty na rozpoczęcie wiosny. Uczestniczki odkrywają swoją kobiecość i uczą się gracji. Przyjdź na zajęcia i wyzwól w sobie pozytywną energię przy rytmach latynoskiej muzyki! Po warsztatach, znając podstawy bachaty, można będzie dołączyć do wtorkowej grupy na regularne zajęcia. O szczegóły zapytaj w recepcji szkoły.

Z kim?

Kamilla Krajewska

SALSA | BACHATA

Joie de vivre – czyli radość życia! Kamila Krajewska próbuje rozbudzić ją w każdym ze swoich kursantów. O czym sami się przekonacie na zajęciach salsy i bachaty.
więcej...

Dla kogo?

Zajęcia przeznaczone są dla kobiet w każdym wieku. Nie wymagamy doświadczenia w tańcu. Warsztat przeznaczony jest dla osób początkujących. Wystarczy zabrać ze sobą pozytywne nastawienie, wygodne buty (tańce karaibskie tańczy się w butach na obcasie, ale na pierwszy trening mogą być adidasy/baleriny) i strój nie krępujący ruchów, najwygodniej leginsy i top.

Zapisy

Koszt udziału: 35 zł / 75 minut

Opłata jest gwarancją rezerwacji miejsca w grupie.

Płatności można dokonać w recepcji szkoły lub przelewem

Jagielski Dance Project
ul. Grudziądzka 122a, 87-100 Toruń
16 1160 2202 0000 0001 6864 4425

w tytule wpisz: 
warsztaty bachata solo 31.03.2019 – imię i nazwisko uczestniczki

Chcesz więcej takich warsztatów? Obserwuj nas na facebooku by być na bieżąco.

Formularz zgłoszeniowy

Przeczytaj Regulamin strony internetowej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w niniejszym formularzu zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1). Dane osobowe przetwarzane będą w celu rejestracji Uczestnika do wybranej grupy oraz kontakt w sprawach organizacyjnych związanych z rejestracją i realizacją zajęć.

Wyrażam zgodę na kontakt za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).