WARSZTATY Z ADRIANNĄ PATŁASZYŃSKĄ 9.04.2021
W dniu 9 kwietnia 2021 w Jagielski Dance Project odbędą się warsztaty taneczne ze znaną i cenioną na całym świecie tancerką i choreograf – Adrianną Patłaszyńską.

W ciągu tych intensywnych, wypełnionych pasją i emocjami zajęć, uczestnicy będą mogli doskonalić swoje umiejętności techniczne oraz poszerzać własny zakres ruchu poprzez naukę nowych ćwiczeń i choreografii.

 

Z kim?

Ada Patłaszyńska

JAZZ

Adrianna Patłaszyńska- polska tancerka i choreograf poruszająca się w stylach Jazz Dance i Contemporary. Do 2013 roku tancerka International Dance Organization oraz Polskiej Federacji Tańca. W 2014 roku odebrała prestiżową nagrodę IDO Outstanding Achievement Award za zdobycie dziesięciu indywidualnych tytułów Mistrza Świata w kategorii Jazz Dance oraz Modern. Uczestniczka wielu Polskich i Europejskich projektów tanecznych takich jak: „Rock Loves Chopin” czy „Die Puppenstars”. Od 2018 roku tancerka międzynarodowej trasy brytyjskiego musicalu „Matilda” produkowanego przez Royal Shakespeare Company. Trasa obejmuje RPA oraz Azję. Jako choreograf i warsztatowiec, Adrianna miała przyjemność prowadzić lekcje między innymi w Szwecji, Norwegii, Niemczech, Ukrainie, Białorusi, Rosji, RPA oraz Hong Kongu. Oprócz tego Adrianna tworzy swoje własne autorskie warsztaty oraz sesje 10 godzin intensywnych treningów o nazwie 10na10..

Dla kogo?

Poniżej przedstawione zostały grupy do których zostały otwarte zapisy. Przy każdej z grup znajduje się informacja mówiąca o tym, na jakim poziomie będę odbywały się zajęcia.

Ze względu na sytuację pandemiczną liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

grupa do 11 lat
Zajęcia dla dzieci z co najmniej rocznym doświadczeniem w technice jazz lub modern 

grupa powyżej 12 lat – ZAAWANSOWANA
Zajęcia dla osób z co najmniej trzyletnim doświadczeniem w technice jazz lub modern 

grupa powyżej 12 lat – SREDNIOZAAWANSOWANA
Zajęcia dla osób z co najmniej dwuletnim doświadczeniem w technice jazz lub modern 

Grafik