Szukasz oryginalnego pomysłu? W recepcji naszej szkoły kupisz elegancki voucher, który będzie miłym prezentem dla bliskiej osoby.

Zaproszenie można kupić na dowolną kwotę, na półkolonie dla dzieci, na warsztaty taneczne, karnet na regularne zajęcia, a nawet kurs tańca towarzyskiego dla par.

Nie masz pomysłu na prezent?

Półkolonie zimowe Toruń 2022 w Jagielski Dance Project

Taneczne półkolonie to świetny sposób na wypełnienie wolnego czasu dzieci. Lekcje tańca poprawiają kondycję fizyczną i pozwalają wyładować niespożytą energię. Zajęcia będą prowadzone w różnych stylach, przez kilku instruktorów, dzięki czemu dzieci będą miały zapewnioną doskonałą zabawę i szybki rozwój taneczny. Co jeszcze ważniejsze, ciekawie spędzą czas i zintegrują się z rówieśnikami.

Kilkuset zadowolonych uczestników poprzednich edycji tanecznych półkolonii w Jagielski Dance Project i sprawdzona kadra to gwarancja udanych ferii w naszej szkole!

Lekcje indywidualne dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Jagielski Dance Project to bardzo zróżnicowana oferta, przygotowana na potrzeby uczestników:

  • lekcje dla zupełnie początkujących, którzy pragną dołączyć do grupy, która zaczęła już zajęcia lub awansować do grup turniejowych / zaawansowanych,
  • treningi personalne, które rozwijają tancerzy i uczą techniki tanecznej w różnych stylach,
  • zajęcia, które przygotowują tancerzy do występów solowych na turniejach,
  • indywidualne zajęcia akrobatyczne z ulubionym trenerem