MAGIA SCENY 31.07-4.08.2023

TANECZNE PÓŁKOLONIE JAGIELSKI DANCE PROJECT

Piękna czerwona kurtyna, drewniane krzesła, a może dzwonek przed rozpoczęciem spektaklu… Jakie są Wasze pierwsze skojarzenia, kiedy pomyślicie o teatrze? A może mieliście już okazję stanąć na scenie i występować dla publiczności?

Teatr jest magicznym miejscem, w którym możemy przenieść się w czasie i przestrzeni. Kilka minut po rozpoczęciu spektaklu zapominamy o “normalnym” świecie i dajemy się wciągnąć w historię odgrywaną na scenie. Jednak rzadko kiedy mamy okazję zajrzeć za kulisy i zobaczyć jak wygląda praca aktora “od kuchni”. Razem z naszymi tancerzami i akrobatami wybierzemy się do najbardziej znanego teatru w Toruniu – Teatru im. Wilama Horzycy, gdzie dowiemy się jak przygotować się do występu, jak poradzić sobie ze stresem i jak zachować się w sytuacjach, kiedy się pomylimy lub zapomnimy tekstu. Jest to wiedza, która z pewnością przyda nam się również na sali tanecznej.

A poza tym czeka nas ogromna dawka szaleństwa, uśmiechu i wiele cudownych chwil wypełnionych akrobatyką i tańcem. UWAGA! Tym razem wyjątkowo nie obowiązują stroje galowe 🙂